Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Z wieczora mogę podrzucić save z kompletnymi mistrzowskimi - niedźwiedzia i gryfa. Dodatkowo mistrzowski wilk z dodatkami z Serc z kamienia. Do tego ~25k waluty. Mój zestaw na rozpoczęcie Nowej Gry+.

 

@dół - Też mam w save. Tyle że ten żmiji nie ma 3 slotów, przez co nie można umieścić ulepszeń od ofirskiego rzemieślnika.

Edytowane przez NewSky
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Juz mam od Rafała, za co wielkie dzięki :)

 

właśnie chciałem bez dodatków Serca z Kamienia, bo jeszcze nie grałem tego DLC a tak sobie je zrobię na NG+.

Nota bene fajna sprawa z tą nowa gra. W końcu można sie skupić na zadaniach i fabule, a nie zbierać kwiatki, żeby eliksir zrobić :P

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jestem tego samego zdania! Przez to są czasem dodatkowe 'kwiatki'. Do Geralta mającego grubo ponad 20k na "koncie" podchodzi biedne dziecko, a Wiesław z wyrazem szlachetności daje 20 koron :) Dodatkowo jest mniejsza motywacja do robienia drobnych misji za kilkadziesiąt koron.

Za to dla mnie dużym plusem jest to że przeciwnicy są bardziej wyrównani. Trzeba uważać na mniej groźne przy pierwszym podejściu potwory, bo w NG+ różnica w poziomie zwykle nie przekracza kilku.

Link to post
Share on other sites

Ten pierwszy screen przypomina mi ,,rodzaj" (nad miastem z nieco dalszej perspektywy plus trochę tak jak mówisz dadulek dodatków i jeszcze bardziej bajkowo) z podstawki a dokładniej widok Novigradu :

http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=284265

A jeszcze jak ktoś zna Sagę (2 część) to przenosi wizję świata w ten stworzony przed Redów.

 

 

W tym drugim to jak w filmie ...

 

 

 

 

Z drugiej strony dziwne uczucie, jak zaczynasz grę z mistrzowskim setem wiedźmińskim, napakowanym runami i kamieniami, a zwykła kurtka szmaciana za 50 koron ma obronę niższą o 8pkt ;)

 

 

Ciekawe ile zajęłoby im zrobienie pełnego, dynamicznego systemu ekonomi (w grze).

Link to post
Share on other sites

 

 

A jeszcze jak ktoś zna Sagę (2 część) to przenosi wizję świata w ten stworzony przed Redów.

 

Generalnie, to od momentu zagrania w Wieśki zauważyłem, że moj mózg kreuje tekst Sapowskiego na miejscówki spotkane w grze. Albo to jest siła obrazu widzianego nad wizualizacją w głowie, albo serio tak wspaniale to stworzyli...

 

 

...albo 4 krotne przeczytanie i 5 krotne przesłuchanie całej Sagi o Wiedźminie to przesada :wariat:

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Niestety są tacy którzy Wieśka znają tylko z gier....

 

 

Ja do samego końca liczę, że zobaczę go w ostatnim DLC

Też na to liczę w końcu ta miejscówka jest stworzona dla niego, podobno ma być tutaj sporo nawiązań do książek więc kto wie... ;)

Link to post
Share on other sites

No niestety zginęło pod koniec kilka fajnych osób... Niby Regis to wampir więc jakiś tam cień szansy jest, że powróci do żywych ale mało prawdopodobne po czymś takim... Raczej się już z tego nie wyliże.

Czy ja wiem, jakaś opowiastka tam była jeśli dobrze pamiętam, że raz się ponad 70 lat regenerował jak go wieśniaki pocięły :) No ale to nie to samo co strzał w pysk od Vilgefortza :)

Link to post
Share on other sites

 

 

Niestety są tacy którzy Wieśka znają tylko z gier....

 

Więc skoro nie przeczytali do tej pory, to raczej nie mamy się czym przejmować :D

 

 

 

w końcu ta miejscówka jest stworzona dla niego
 

Dokładnie! Jak zobaczyłem tytuł+ miejsce od razu zapaliła się lampka REGIS! :)

Nota bene ciekawe co tym razem Jaskier tam zmajstruje :P


No ale to nie to samo co strzał w pysk od Vilgefortza :)

 

Jak Gerwant się wylizał, to i Regis da radę ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...