Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

zadanie skończone

ogólnie ciekawe i zastanawiałem się jaką decyzję podjąć na koniec

 

zabiłem "kolegę po fachu", dlaczego? fakt, wieśniacy go oszukali i tacy znów biedni to oni nie byli, ale Gaetan nie musiał ich wszystkich zabijać, nawet tych którzy się nie bronili, niby Geralt nazywany jest Rzeźnikiem z Blaviken, ale każdy kto czytał sagę wie co naprawdę się stało

 

Edytowane przez darasz89
Link to post
Share on other sites

Czy też macie problem ze znikającymi zapisami gry i ręcznymi automatycznymi?

Kiedy gram i robię zapisy (czy też robią się automatycznie), to wszytko jest OK, zapisy są widoczne i dostępne. Ale kiedy wyjdę z gry i ponownie ją włączę, to tych zapisów nie ma.

Edytowane przez drVanSteiner
Link to post
Share on other sites

Fajna sprawa, wgrałem se winde 10 do testów na drugi dysk, zainstalowałem dedykowane stery do radka pod ten system 15.20 i zupełnie zniknęły dropy klatek w miastach, gra trzyma stabilne 60 fps, co więcej przybyło sporo fps w takich grach jak dying light itp. Czyżby AMD nauczyło się pisać drivery i zmniejszyli narzut na CPU? :D Ale już wiem że przesiadka na win10 obowiązkowa

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Nie powinno być problemów o ile redzi czegoś nie spartolili, pamiętam jak w drugiej części M-GPU nie działało wgl. 

AMD wydało już dawno profil Crossfire do wieśka, więc nie powinno być jakiś niespodzianek.

Edytowane przez Ragnar Lothbrok
Link to post
Share on other sites

Chyba jednak zrezygnuje ze znaków. Po osiągnięciu 18 poziomu doszedłem do wniosku, że gra jest zbyt nudna. Każda walka sprowadza się, do spamowania znakiem igni, mieczem nawet nie trzeba machać. Niektórzy wrogowie padają jak muchy, z innymi za to jest problem. Myślę, że teraz wydam punkty w szermierkę, by to choć trochę pomachać mieczem. :P

Link to post
Share on other sites

Witam, i ja się bawię w poszukiwanie kart do "Gwinta" problem w tym że mam końcówkę gry misje pokończone Dikstra ubity i.t.d...... 

Znalazłem pewien wpis patcha: 

  • Dodano mechanizmy umożliwiające zdobycie kart Gwinta od Dijkstry i Lamberta, gdy ci nie są już obecni w grze.
  • Zastanawiam się na czym polega ten mechanizm. Zapewne powinien być dodany jakiś npc z tymi kartami lub jak w przypadku barona karty nie wygrałem lecz odzyskałem w jego gabinecie czekała (; 
  • Jeśli ktoś wie jak zdobyć te karty od poległych lub z fabułą zaginionych postaci to proszę o wpis. xD
Link to post
Share on other sites

Same dobre wieści :D Czyli wzmianki o booscie amd są prawdziwe no no. 

Autentycznie z ręką na sercu + 15-20 fps w niektórych grach na tych sterach :D

aż się zastanawiałem czy przypadkiem wiesiek nie działa na DX 12 i stąd ta różnica ale nie, normalnie DX 11 i w procesorowych miejscówkach 20 klatek nawet to samo w Dying light, narzekałem na dropy fps ciągłe do 45 40 klatek, teraz trzyma stabilne 60 fps przy ustawieniach najwyższa jakość, nawet paska dystansu nie trzeba zmniejszać, ogólnie fajnie się zapowiada ten system skoro już przed premierą siadają pod niego najlepsze sterowniki amd jakie widziałem

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...