Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

 

artysta
 
Najmocniej przepraszam! Pomyliłem  widocznie artyzm ogromny z brakiem umiejętności zrobienia screena. Zupełnie mi do głowy nie przyszło że odnosisz się w swej artystycznej wizji do mody malarstwa barokowego. Obrazowej incepcji przedstawiającej obrazy w obrazie. Zupełnie nie przypuszczałem że chwalisz się również tym co masz na pulpicie. Oh ta płytkość mojego umysłu i czar twej artystycznej wielkości... 
 

http://www.oceansbridge.com/paintings/artists/masters/big/t/teniers/jan2/1/gallery4_painting.jpg


Mam pewną teorię co do tego co by Ci się przydało zamienić ale zostanę przy pędzlu i szpachelce.

Link to post
Share on other sites

Lvl 1, biały sad, któraś ze skrzyń na plaży (nieopodal karczmy, albo ta przy spalonej wsi) pilnowana przez Utopce. Na 4/4 poziomie trudności trafiłem.

 

Między innymi tą samą lokację tej receptury znalazłem na internecie. Nie było ani przy pierwszym podejściu do gry, ani teraz przy drugim. Nie wiem o co chodzi.

Link to post
Share on other sites

O tak, już dawno. Nawet kiedyś Dark mi odpisał, że nie będzie psuł gry - a teraz sam moduje i zmienia ;)

Wydaje mi się, że to działa tak:

- po wykasowaniu biblioteki właściwie nie powinniśmy już mieć kilku bajerów na ekranie, a są, dlaczego?

- ano dlatego, że kasując ten plik zmuszamy gpu do przełączenia się na biblioteki zawarte w %\Winsows\system32

- dlaczego jest troszeczkę szybciej? Tego nie wiadomo, ale albo pozbywamy się konfliktu interesów, albo przełączamy na bibliotekę bliższą i nowszą sterownikowi.

 

Możesz spróbować, zrób tylko kopie gdzieś tej biblioteki z katalogu W3.

Link to post
Share on other sites

Zrobiłem pomiar na bagnach, koło kamienia na ucho w sierocińcu. Przy różnej pogodzie i porze dnia.

Jest to lokacja, gdzie wszystko się rusza na wietrze - więc myślę, że odpowiednia.

 

Zyskałem do 8fps. Ty z szybszym cpu i gpu możesz mieć i kilka więcej - spróbuj - nic to nie kosztuje, gra jest stabilna jak była, nic się nie dzieje.

Link to post
Share on other sites

Odnośnie tego fixa z usuwaniem pliku. Oko sida stwierdza, że jest różnica. Wyłączyłem licznik FPS, ustawienia te co do tej pory, usunąłem, potem, przywróciłem i znów usunąłem (3 podejścia), wszystko w obrębie tej samej lokacji. I po usunięciu jest jakby płynniej, mniej szarpie. Tyle, bo na więcej nie mam czasu.

Link to post
Share on other sites

Łatka 1.06 już dostępna na PC, steam właśnie pobrał ;) Oto zmiany

 

- Usunięto niekończący się ekran ładowania podczas walki z lodowym gigantem w zadaniu “Władca Undvik”

- Ubrania Geralta nie będą już stawały się mokre po wyjściu z menu i powrocie do rozgrywki
- Drzwi w krypcie otwierają się teraz prawidłowo podczas zadania „Poszukiwania: Rynsztunek szkoł żmii”.
- Usunięto błąd, który uniemożliwiał interakcję z Rochem na Moście Oxenfurckim w zadaniu “Dorwać Juniora”
- Usunięto problem, który uniemożliwiał graczom stworzenie więcej niż jednego przedmiotu tego samego typu (Alchemia/tworzenie przedmiotów)

- Usunięto problem, który uniemożliwiał graczom stworzenie więcej niż jednego przedmiotu tego samego typu (Alchemia/tworzenie przedmiotów)

 

W końcu to naprawili :)

Link to post
Share on other sites

 

 

Usunięto niekończący się ekran ładowania podczas walki z lodowym gigantem w zadaniu “Władca Undvik”

Rychło w czas. Po ponad dwóch tygodniach... Już zdążyłem przejść całą grę zanim oni to załatali. Wrr!

 

Jeszcze i tak kilka rzeczy trzeba połatać. Czasem mam wrażenie, że dziwnie nalicza obrażenia, czasem znak Igni nie robi kompletnie nic, umiejętność rzucania znaków kosztem adrenaliny działa, pod warunkiem, że nie mamy umiejętności dającej bonusy do znaków przy 3 punktach - wtedy jedno z drugim nie robi nic (puff i żadnego znaku, a adrenalina znika). Podobnie jak źle naliczane bonusy z mutagenów.

 

Ale przynajmniej alchemia nie jest już taka upierdliwa! 

Link to post
Share on other sites

Cześć wszystkim, mam jedno pytanko dotyczące zdolności Geralta. Niedawno zacząłem grę i nie wiem jeszcze wszystkiego :). Mamy umiejętności czerwone, zielone, niebieskie i te ostatnie takie, żeby były one aktywne, też muszę je dać tam na prawą stronę jak w przypadku innych?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...