Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Obiło mi się o uszy że dzięki Aksji można zdobywać więcej EXP w dialogach, to prawda?

Prawda, trzeba odblokować Sugestie, najlepiej na maksymalny poziom bo różni są rozmówcy ale nie jest to jakaś duża ilość chyba 40PD  :P Fajna jest tam też umiejętność Marionetka, która zaczarowuje przeciwnika i walczy on po twojej stronie, trochę OP ale fajnie działa na grupy nekkerów albo łuczników  ;) W zasadzie imo te dwie umiejętności w Axii są warte odblokowania. Co do Igni, też możesz się pobawić, nic nie stoi na przeszkodzie żeby używać obu znaków. Tym bardziej że futerka fajnie się palą :D Quena w zasadzie nie używam, tylko sporadycznie.

Link to post
Share on other sites
Zastanawiam się tylko czy chodzenie w ciężkim pancerzu i tylko szybki atak ma sens, dużo DMG zyska wiedźmin w szybkich atakach przy secie kota, analogicznie czy dużo DMG zyska wiedźmin w silnych atakach w secie niedźwiedzia?

Nie chodzi mi o procentowe liczby tylko o zdanie kogoś kto sprawdził to, bo nie wiadomo jak procent jest naliczane, czy od podstawowego DMG czy od całości.

 

Do tego jakoś nie pasuje mi wiedźmin który uderza wolnymi atakami (silnymi)

Link to post
Share on other sites

A Ty grasz/będziesz grał na jakimś uber modzie co mega zmienia poziom trudności, że tak rozkminiasz takie pierdoły?

Przeszedłem grę 4 razy na najtrudniejszym poziomie, w każdym secie, skille brałem bo mi się wydawały fajne i nie było żadnych problemów. Bierzesz to co Ci się wydaje fajne i tyle. Nie podoba się to poświęcasz kilkadziesiąt minut na zdobycie czegoś innego. Skoro w takich soulsach można grać postacią bez sprzętu i na poziomie 1 to tym bardziej w Wieśku da radę w "zepsutym buildzie".

Link to post
Share on other sites

Dokładnie, tu nie ma co się rozwodzić bierzesz i grasz. Sprawdzasz każdy build/set aż w końcu trafisz na taki w którym będzie Ci się grało najlepiej. Nie ma tutaj jakiegoś sztywnego schematu, nie pasuje Ci build pijesz eliksir i rozdajesz punkty od nowa, nie odpowiada Ci set to tworzysz nowy ;) Zamysł z żonglowaniem skillami był dobry ale tylko na papierze bo w praktyce wygląda to tak że jednym buildem można przejść całą grę i nie odczuć żeby była ona wyzwaniem nawet na najwyższym poziomie trudności. 

Link to post
Share on other sites

 

 

Macie rację... wystarczy wypić eliksir i zrobić 2 sety, chyba starczy składników na 2 arcy?
 

Składniki obecnie ma każdy kowal/zbrojmistrz a jeśli eksplorujesz to masz praktycznie wszystko bo wystarczy stworzyć, ewentualnie rozebrać na części niepotrzebny złom żeby uzyskać coś nowego. Jedyna inwestycja to schematy i koszt wytworzenia danej rzeczy. Sety arcymistrzowskie to spory wydatek a jak się chce wszystko kupować to jest jeszcze gorzej :P Imo i tak najlepsza jest Mantikora ;)

Link to post
Share on other sites

Jak to jest z zadaniami.

Jeśli będę miał za duży lvl w porównaniu do zadania to dostanę za nie mniej doświadczenia, czy może dostanę 0?

Np. mając 12 lvl zabieram się za zadanie na lvl 4, co wtedy? Wiem że kiedyś był z tym problem.

Edytowane przez raven325
Link to post
Share on other sites

Jedna reguła musisz uważać żeby różnica pomiędzy poziomem postaci a tym wymaganym przez quest wynosiła max 5 bo przy 6 quest robi się "szary" i dostajemy za niego całe g... Na początku było to chyba 0 punków później zmienili i jest to od 1 do bodaj 5 PD :P Jak nie chcesz się z tym bawić to polecam moda na full exp :P

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Za duży lvl jak będzie to też będzie głupie...

Odpalasz w opcjach gry skalowanie przeciwników i po problemie ;)

 

Czyli jak mam 10 lvl a zadanie na 5 to dostanę 100 % expa, jednak gdy mam 11 lvl a zadanie na 5 to dostanę całe G****? 

Mniej więcej ;) Ale nie nastawiaj się na to, że wszystkie questy zrobisz i dostaniesz full exp, nie ma takiej opcji :P Zawsze Ci się trafi quest na niskim levelu. Przykładowo główny quest w którym płyniemy na Skellige jest na 16lvl a na samym Skellige trafiają się questy poniżej 13lvl. Ja ostatnio mając ponad 40lvl w Velen znalazłem questa na 5lvl :D

Link to post
Share on other sites

 

 

Dużo EXP tracę nie robiąc zadań związanych w grą w Gwinta? Jakoś nie przypadła mi ta gra do gustu, już nawet mam zadanie "Pełna kolekcja kart" jako nie udane bo nie zagrałem z kimś podczas robienia questa.
 

No wiesz co najlepsza minigra ever w historii gier a temu nie przypadła do gustu  :-> Teraz masz dodatkowo taką książkę w której pokazuje Ci ile kart brakuje na danym obszarze żeby zaliczyć quest. ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...