Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

 

 

Przed instalacją należy jeszcze odpalić (link):

 

Na win10 wygląda to trochęinaczej

 

 

  1. Click the Start http://panam.acer.com/acerpanam/images/icon_Windows8_key.png menu and select Settings.
  2. Click Update and Security.
  3. Click on Recovery.
  4. Click Restart now under Advanced Startup.
  5. Click Troubleshoot.
  6. Click Advanced options.
  7. Click Startup Settings.
  8. Click on Restart.
  9. On the Startup Settings screen press 7 or F7 to disable driver signature enforcement.

Your computer will restart and you will be able to install non-digitally signed drivers. If you restart your computer again the driver signature enforcement will be re-enabled.

 

 

 

Same sterowniki OK. W3 działa lepiej niż na najnowszych (dedykowanych), sick!

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

U mnie gra lepiej działa jak dodatkowo ustawie jeszcze w panelu sterowania Nvidii maksymalną liczbę wstępnie renderowanych klatek na 1, gdzie normalne ustawienie defaultowe to decydowanie przez aplikację = wartość 3.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@up

Się sprawdzi :)

 

 

 

W czym problem, może jakoś zaradzimy?

 

Totalny brak płynności w grze, ciągłe rwanie obrazu niezależnie od ustawień jakości grafiki...

Jedyna opcja na naprawienie problemu, to instalacja starych sterowników, z tego co widzę Szarika sposób również działa.

Dziwne to trochę, bo na najnowszych (dedykowanych) sterownikach wszystkie inne gry działają bardzo dobrze.

Reinstalacja gry nie dała żadnych rezultatów.

Link to post
Share on other sites

Dobrze, chyba mam rozwiązanie.

 

Zrobiłem doświadczenie:

1. odinstalowałem drv 368.22

2. wyczyściłem rejestr i pliki po nich TYM SOFTEM w trybie awaryjnym

3. zainstalowałem je ponownie, wybrałem tylko: sterownik, physx i hdaudio (resztę "paszed won" - z rus :P)

4 odpaliłem W3, ja mam go w wersji najnowszej (wszystko co było do uaktualnienia - czyli v1.12.1 + najnowsze odsłony dlc + najnowszy pakiet języka PL)

 

5. zaczęło zrywać, jak mówi Jacek :!:

 

6. Dlaczego mi wcześniej nie zrywało - przypuszczam, że dzięki pewnemu zabiegowi jaki robię od lat posiadając karty nV. Mianowicie wywalam serwis odpowiadający na control panel od sterowników - nie jest mi potrzebny, bo nie mam SLI, a ustawianie profili do każdej gry, każdego programu mogę zrobić innym maleńkim programikiem i nie zajmować sobie zasobów OS wołem od sterowników nV.

 

7. Wyłączyłem i zresetowałem ustawienia sterownika - jak dotąd i W3 odżył jak zawsze.

 

8 Jak zrobić:

 

A. Odpalamy nV control Panel (RMB i nV control panel), resetujemy do domyślnych:

http://images.tinypic.pl/i/00790/cl9gca7tvg9f.jpg

 

B. Resetu ciąg dalszy

 

http://images.tinypic.pl/i/00790/1y3hp3wnnwzk.jpg

 

 

C. Wyłączamy serwis nV (control panel już nie nie uruchomi, z menu zniknie pozycja control panel nV, w celu włączenia należy najpierw uruchomić ten serwis)

 

http://images.tinypic.pl/i/00790/39t2bvna138t.jpg

 

D. Restartujemy Windowsa

E. Dobrze też jest wcześniej pozbyć się OC z grafiki, oraz wyłączyć / odinstalować oprogramowanie do OC grafiki działające w tle.

 

F Jeśli Twój W3 nadal ma czkawkę pomimo jak widzę lepszego sprzętu niż mój (bo masz 3 gen lepszy CPU) - to przyczyny trzeba szukać jeszcze gdzieś indziej (np w OS - może działających aplikacjach w tle itd).

 

Pozdrawiam, milej niedzieli (aż szkoda przy PC siedzieć, bo pogoda piękna) i do premiery KiW :D

 

 

Update:

Scr nie mój, aby nie było (ja stary pecetowiec jestem).

 

http://i.imgur.com/IjtoMPv.jpg

 

 

Ciekawe czy będzie na PC preload ... (przy SzK o ile pamiętam było)

Edytowane przez marek.murarz
Link to post
Share on other sites

W Wieśka ostatni raz grałem rok temu. Skasowałem, a teraz zainstalowałem ponownie.

Czy ktoś może mi podpowiedzieć jak zainstalować SweetFX, bo kompletnie zapomniałem?

I czy przez Nexus Mod Manager można też uruchamiać mody graficzne?

Link to post
Share on other sites

Na gogu możliwe że będzie preload ale na steamie na 100% nie będzie bo on nie wspiera takiego czegoś w przypadku dodatków. 

 


Ta łatka mało będzie ważyć (w przypadku steama :P)

 

4.5 GB Galaxy i Origin, natomiast Steam około 2.5 GB

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ciekawe czy naprawia ogromne użycie cpu GalaxyOverlay. Nie ukrywam, że chciałbym grać z nakładką ale jak używa 30% cpu to się nie da.

Ja gram z nakładką i nie zauważyłem takiego problemu. Czyli chyba już naprawione, dawno temu plik d3d11.dll w gogu, pobierany przy game overlay robił problemy ale już wsio gra

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites
Niestety, u mnie od kilku miesięcy widnieje "unknown version"(jakiś bug ) to i nowego patcha nie widzi, dałem opcje aktualizacji na ręczne, to mam patch 1.21 "3 days ago", ale mi pisze że robi rollback, i pobiera 8.1GB

niestety miałem to samo, rollback skończył się ponowną instalacją całości :)

 

W tej chwili ściąga mi 5,4 GB (Gog)

Edytowane przez chrisplbw
Link to post
Share on other sites

A mój dostawca internetu od wczoraj ma jakąś awarie i prawdopodobnie usterki nie uda się rozwiązać przynajmniej do jutra wieczorem więc ewentualnie świętować premierę dodatku mogę z lampką wina w ręce.

 

 

Wysłane z iPhone 6S za pomocą Tapatalk

Link to post
Share on other sites

rzeczy zauważone po patchu:

- brak wskaźnika wolnych punktów rozwoju

- brak informacji o nowym poziomie

- w dzienniku książki nie są posegregowane alfabetycznie [!!!]

- szybki wybór na klawiaturze i myszce wg mnie gorszy [na padzie pewnie lepszy] od poprzedniego

reszta zmian na plus

 

na XBOXie można już grać w dodatek - na twitchu już ludzie streamują

Edytowane przez darasz89
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...