Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

 Z tego co pamiętam u Vegelbudów ograłem wszystkich, u Zoltana to samo, turniej wygrałem a Biały Sad hmm, chodzi o tego typka co nas uczy gry w gwinta czy są jeszcze inni?

W Białym Sadzie wystarczy że wygrasz z tym gościem co Cie uczy gry i wykupisz karty od karczmarki. Tylko 11 kart jest do przeoczenia :)

Link to post
Share on other sites

Gra ukończona, level 37. Nie wiem jak zrobili to ci, którym udało się nabić level ponad 50... congrats. Gra nawet po patch`u 1.6 ma trochę bógów, prawie wszystkie u mnie wystąpiły w zadaniach głównych ale ogólnie 10/10. Nawet GTAV poszło w odstawkę na czas W3.


P.S.

 

Czy ktoś jeszcze ma wrażenie, że Geralt najgłębszą relację ma z Ciri, później z rudą, a dopiero na końcu ze swoją miłością Yen?

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

 

 

i wykupisz karty od karczmarki
 

Hmm tego to chyba nie zrobiłem xD Teraz w ogóle to takie trochę żmudne zajęcie, latanie od wioski do wioski i sprawdzanie z kim się grało a z kim nie xD Powinni to jakoś inaczej rozwiązać, dać jakąś listę w tym queście kogo mamy  ograć albo w jakich miejscach. 

Link to post
Share on other sites

W ogóle teraz przy moim drugim podejściu poszedłem 100% w znaki. Sam nie wiem, niby działa fajnie, ale niektórych znaków nie ma czasu nawet kastować podczas walki, plus nie zadają one jakoś dużo obrażeń. Co prawda dopiero poziom 8, ale przy pierwszym podejściu na tym poziomie z alchemią czułem się mocniejszy.

Link to post
Share on other sites

 

Gra ukończona, level 37. Nie wiem jak zrobili to ci, którym udało się nabić level ponad 50... congrats. Gra nawet po patch`u 1.6 ma trochę bógów, prawie wszystkie u mnie wystąpiły w zadaniach głównych ale ogólnie 10/10. Nawet GTAV poszło w odstawkę na czas W3.P.S.Czy ktoś jeszcze ma wrażenie, że Geralt najgłębszą relację ma z Ciri, później z rudą, a dopiero na końcu ze swoją miłością Yen?
Tym którzy nabili 50 to zazwyczaj osoby grające na łatwym/średnim. Co do relacji nie ma co się dziwić preferują rudą, a z yen zrobili niezłą ****(po za tym nie mogli znaleść lepszej aktorki przy mieli genialnym "Jędruli" lub aktorki podkładajaca głos pod triss wypada strasznie słabo).
Link to post
Share on other sites

@ UP

 

Mi tam się głos Yenn podoba bardzo. Za to nie lubiłem nigdy głosu Triss bo jest taki słodki, że aż mdlący (zresztą jak cała Triss). Gusta i gusteczka i o tym się nie dyskutuje. ;)

 

Redzi pisali przed premierą, że Ciri jest drugą bohaterką (jeżeli chodzi o ważność postaci) po Geralcie. Nie dziwne więc, że to ich relacje są podkreślane. Wieszanie się Ciri na szyi Geralta, wspólne dowcipkowanie, śmiechy, rozumienie się w wielu sytuacjach bez słów. Ogólnie ta dwójka sprawia wrażenie, że wspólnie są zdolni do wszystkiego, że razem są niezwyciężeni, a jedno za drugim skoczy w ogień bez chwili zawahania. :)

Relacja z Yenn/Triss? Tutaj też się z Tobą nie zgodzę alladen, że Redzi preferują rudą. Cała fabuła jest nastawiona na to, żeby pokazać, że Geralta i Yennefer łączy uczucie. Trudna i ciężka, ale jednak miłość. Triss była jedynie błędem Geralta wynikającym z amnezji... To całe romansowanie z Triss w Wieśku 3 jest dla mnie wogóle wciśnięte na siłę bo oczekiwali tego gracze. Równie dobrze gra mogła by się obyć bez tego skoku w bok. ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Hmm tego to chyba nie zrobiłem xD Teraz w ogóle to takie trochę żmudne zajęcie, latanie od wioski do wioski i sprawdzanie z kim się grało a z kim nie xD Powinni to jakoś inaczej rozwiązać, dać jakąś listę w tym queście kogo mamy  ograć albo w jakich miejscach. 
 

 

Wydaje mi się że każdy, od kogo można wygrać kartę jest wspomniany w quescie (czy to karczmarze czy inni gracze jak Lambert czy Myszowór)

Link to post
Share on other sites

 

Mógłbyś to napisać po polsku bo ja tego nie rozumiem.

po za tym nie mogli znaleść lepszej aktorki mieli przecież genialnego "Jędrule" albo chociaż aktorki na poziomie tej której podkładała głos pod triss.

 

Tak miało być (zamiast wysłać taptalk zapisał mi tą wiadomość w roboczych :mellow:).

 

Co do yen . Aktorka raz podkładał glos bardzo dobrze, a raz tragicznie (czuć było że nie odnajdywała się w roli). Po za tym dziwnie została rozwiązana sprawa z kim Geralt zostaje pod koniec (walnąć prosto z mostu nic do ciebie nie czuje to lekka przesadą nawet na geralta) po za tym łatwo przeoczyć ten quest.

Edytowane przez alladen
Link to post
Share on other sites
Czy ktoś jeszcze ma wrażenie, że Geralt najgłębszą relację ma z Ciri, później z rudą, a dopiero na końcu ze swoją miłością Yen?

Ja nie wiem czemu ale im dłużej gram tym mam wrażenie że Redzi specjalnie zrobili z Yen taką jędzę. W sadze też była taką "mocną" osobistością, lubiącą postawić na swoim i nie znoszącą sprzeciwu. Ale tutaj to jest już przesada, Geralt praktycznie nie ma prawa się jej postawić a jakby nawet próbował to i tak nic to nie da bo ona zawsze stawia na swoim. Jest gorzej niż pantoflem, ona mu zwyczajnie rozkazuje co ma robić. Idź tu i tam, przynieś to i to, załóż takie a nie inne ciuchy itd itp. Mało kiedy jest miła, przeważnie opryskliwa, emanuje z niej złość. A wszystko to dopełnia ten bardzo średni dubbing. Triss czy nawet Keira to naprzeciwko niej zupełnie inny świat. Z Triss pogadasz o wszystkim, jest miła, pomocna. Widać że Redzi ją bardziej preferują ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Mi też się podoba głos Yen w grze ale jak widać jesteśmy z Wulfem w mniejszości :P

 

Oni coś skopali z tym nowym patchem 1.06 czy to mój gtx 970 odstawia jakieś muppety :/

Głos pasuje ale gra aktorska woła o pomste do nieba zwłaszcza jak zestawisz z jędrulą (pokazał klasę nie ma co). Jakbym miał narzekać to jeszcze na talara w jedynce bardziej się aktor postarał.

Link to post
Share on other sites

 

A jaki masz problem?

 

Gra wygląda IMO jakby gorzej, występuje jeszcze bardziej "chamskie" doczytywanie obiektów jak wcześniej. Tak czekam i czekam żeby przejść ją drugi raz i chyba do jesieni zaczekam podobnie jak Szarik na duży dodatek i przy okazji nowe GPU.

Edytowane przez lamparcicho
Link to post
Share on other sites

WItam

Mam pytanie odnośnie możliwych zakończeń gry

 

 

Chciałbym aby Ciri zoatała wiedźminką, a Radowid kopnoł w kalendarz ;p, i żeby Roche przeżył (w zadaniu Racja stanu trzeba podjąć decyzje czy stanąć po stronie Rocha czy Diijkstry) czytałem kilka poradników z zakończeniami i troche się rużnią. Warunkiem żeby Ciri została wiedźminką jest aby Nilfgaard nie wygrał wojny (czyli albo Radowid przeżyje albo Diijkstra=(Roche nie żyje)) tak wyczytałem z poradników.

Czy jest jeszcze jakaś inna możliwoość

 

 

Treści zdradzające fabułę, bezwzględnie umieszczaj w spoilerach // jg

Link to post
Share on other sites

@up

Oto co musisz zrobić, by Ciri została wiedźminką. 

 

 

U mnie Ciri została wiedźminką a Nilfgaard wygrał wojnę więc to żeby Emhyr przegrał nie jest warunkiem koniecznym. Musi mieć pozytywne wspomnienia z Geraltem oraz nie spotkać się z Cesarzem Emhyrem. Więc jak będziesz miał wybór by tam Ciri zabrać to nie rób tego. Poza tym w Kaer Morhen gdy będzie przygnębiona możesz próbować ja rozśmieszyć (rzucanie śnieżkami) lub wypić alkohol z nią. Ja wybrałem to drugie ale później na szczęście wybrałem opcję by rozwalić laboratorium tego Elfa dzięki czemu było to we wspomnieniach z Geraltem. Jest też opcja pomocy jej przyjaciołom w kradzieży i to też wybrałem, gdy tego nie zrobisz będzie przygnębiona i pewnie to również ma wpływ na to co się z nią stanie. Co do Króla Radowida, Dijkstry i Roche to musisz wziąć udział w spisku, zaciągnąć Radowida na most i tam brać udział w zasadzce. Zabijasz żołnierzy Radowida wraz z Rochem i jego ludźmi i wtedy na końcu ginie Radowid. Później następuje konflikt pomiędzy Dijkstra a Roche, masz wybór czy się wycofać czy stanąć po stronie Roche. Ja wybrałem to drugie, zabiłem Dijkstre (Radowid nie żyje, Dijkstra też więc oczywiste stało się dla mnie ze Emhyr wygra wojnę) i ocaliłem życie Roche. To tyle jeżeli chodzi o te wybory.

 

 

P.S I błagam, popraw te rażące błędy ortograficzne...

Edytowane przez broodeeck
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Ciekawe rzeczy dzieją się po skończeniu głównego wątku :wariat:

http://i.cubeupload.com/o6iMZo.png

 

http://i.cubeupload.com/6pDNr6.png

 

http://i.cubeupload.com/gtxtAV.png

 

http://i.cubeupload.com/GNiqPC.png

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Gra wygląda IMO jakby gorzej, występuje jeszcze bardziej "chamskie" doczytywanie obiektów jak wcześniej.
 

Bo tak jest, wraz z każdym nowym patchem zmniejsza się zasięg rysowania obiektów, traw. Teraz roślinność pojawia się prawie przed samym Geraltem xD Nie mówiąc już o dużo częstszym pojawianiu się ekranów ładowania.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Drugie przejście gry na najtrudniejszym poziomie za mną. Było świetnie, większość decyzji powtórzyłem z pierwszego przejścia i wcale nie żałuję. Teraz zostaje tylko dokończyć osiągnięcia i czekać na DLC :)

http://s12.postimg.org/f7ejhh29p/wiesiek.jpg

 

A tutaj mój Gerwant w secie wilka:

http://s9.postimg.org/8pk7akein/wiesiek1.jpg

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...