Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Wlasnie dobrnalem do konca:

 

 

Na szczescie udalo mi sie zabic Radowida i przy okazji usmiercilem wkurzajacego Dijkstre. Emhyr wygral wojne, a Skellige sie bogaci pod rzadami nowej Krolowej Cerys. 

Juz sie wystraszylem jak Ciri nie wyszla z wiezy a Geralt pozniej oznajmil Emhyrowi ze ona nie zyje... ale jednak, dokonane wybory pozwolily Ciri wrocic do Geralta i podrozowac z nim po Swiecie jako Wiedzminka. Pozniej Geralt ulozyl sobie zycie z Triss w Kovirze. Troche malo o tej relacji, myslalem ze cos wiecej bedzie a nie tylko wzmianka. No coz, trzeba przejsc gre jeszcze raz by dokonac jedynego, slusznego wyboru - Yen jako wybranka serca. Yen, wlasnie sobie uswiadomilem ze nic o niej nie bylo... dziwne.

 

 

 

Dziwnie tez sie czuje, jakby juz mialo nie byc dalszej czesci a przeciez na jesien maja wyjsc dwa duze dodatki. No ale takie samo uczucie mi towarzyszylo gdy Sapkowski wydal "Pani Jeziora" a przeciez teraz po latach, planuje podobno kolejne... I dobrze, bo ta historia moglaby sie nigdy nie konczyc...

Edytowane przez broodeeck
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Wlasnie dobrnalem do konca:

 

 

Na szczescie udalo mi sie zabic Radowida i przy okazji usmiercilem wkurzajacego Dijkstre. Emhyr wygral wojne, a Skellige sie bogaci pod rzadami nowej Krolowej Cerys. 

Juz sie wystraszylem jak Ciri nie wyszla z wiezy a Geralt pozniej oznajmil Emhyrowi ze ona nie zyje... ale jednak, dokonane wybory pozwolily Ciri wrocic do Geralta i podrozowac z nim po Swiecie jako Wiedzminka. Pozniej Geralt ulozyl sobie zycie z Triss w Kovirze. Troche malo o tej relacji, myslalem ze cos wiecej bedzie a nie tylko wzmianka. No coz, trzeba przejsc gre jeszcze raz by dokonac jedynego, slusznego wyboru - Yen jako wybranka serca. Yen, wlasnie sobie uswiadomilem ze nic o niej nie bylo... dziwne.

 

 

 

Dziwnie tez sie czuje, jakby juz mialo nie byc dalszej czesci a przeciez na jesien maja wyjsc dwa duze dodatki. No ale takie samo uczucie mi towarzyszylo gdy Sapkowski wydal "Pani Jeziora" a przeciez teraz po latach, planuje podobno kolejne... I dobrze, bo ta historia moglaby sie nigdy nie konczyc...

Fajno wiedzieć, że nie jestem sam. :D Spędziłem z tą grą ponad 120h w jednej kampanii, a mimo to po zakończeniu myślałem sobie "to nie może być koniec, ja chce więcej!". A dodam, że od 15 lat mojej styczności z grami PC to pierwszy taki przypadek. ;)

Czekają nas jeszcze dwa duże dodatki, ale co potem? Wiemy, że to koniec Geralta jako głównego bohatera, ale raczej wątpię, że Redzi porzucą franczyze. Tylko czy Wiedźmin bez Białego Wilka to nadal będzie to samo? A z drugiej strony patrząc czy zmiana wyglądu głównej postaci ma sens, skoro i tak dla większości fanów Wiedźminland = przygody Gwynbleidda?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Yen słabiutko.

Też mam takie wrażenie, czym dłużej gram tym odnoszę wrażenie że Beata Jewiarz nie do końca odnalazła się w tej roli. Już bym powiedział że Dereszowska w audiobookach brzmi dużo lepiej. Sam nie wiem kogo bym widział w tej roli, ciężki wybór :P Do Triss nie mam zastrzeżeń, Kunikowska we wszystkich 3 częściach zagrała perfekcyjnie. 


Wstawił bys porownanie realistic/cinematic ? Bo wybralem realistic :)

Cinematic

http://i.picpar.com/vnyb.jpg

 

Realistic

http://i.picpar.com/wnyb.jpg

Link to post
Share on other sites

 

 

albo jestem ślepy

Bo to jest zabawa w znajdź trzy różnice. Do tego każdy inny - co właściwie nie daje możliwości dobrego porównania.

 

Niech mi ktoś podlinkuje zrzut ekranowy z zawartością katalogu dlc.


 

 

W grze widać, steam obcina jakość fotek.

 

Aaa, to chyba że tak ;)


 

 

Kinga nie Anka:

 

Ale się musieli napracować - dzień wyjęty z życiorysu ...


 

 

Wina konsol, za dużo mocy szło na ten ultra-realistyczny dym z komina :D

 

Wszystko co złe, to "kąsole" No ale te kominy i dym mogliby w którejś łacie dodać - bo przypał :/

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Może będą kominy w DLC :D

 

Coś wiadomo o kolejnym patchu który naprawi to co popsuł ten najnowszy i zepsuje coś nowego? Dzisiaj trochę poczytałem na oficjalnym forum gorzkich żali i nie bardzo mi się widzi zaczynać gry drugi raz a im dłużej z tym zwlekam tym mniejszą mam ochotę. Jedynie zabiłem parę krów w Białym Sadzie żeby zakląć "Ech do czorta."

 

Jakie Wasze zdanie, warto na 1.05 ruszać od nowa? Cel - zrobić wszystko na ile się da.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...