Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

być może miałem farta, że wcześnie znalazłem fajne itemy i po prostu ciężko je czymś zastąpić na obecnym lvl. 

Fajne jest to, że również w wątkach pobocznych mamy 2 ścieżki, dzięki temu drugie podejście do gry jest znowu odkrywaniem (aczkolwiek wybory często są w opozycji do naszego sumienia) Dodatkowo teraz gram na symulacji z W2, a nie save'ie i również widać różnicę. 

 

 

Pamiętam moje zaskoczenie spotkania z Letho, gdyż w wersji świata, gdy nie żył - dworek był opanowany przez upiory.

 

 

 

Do tego najnowsza łatka wprowadziła zmiany u handlarzy. Pamiętam, że sprzedawca przy rzece (naprzeciwko handlarza butelek) oraz zielarz niedaleko lokalu Jaska mieli sporo recept na oleje,eliksiry i petardy. Teraz prawie wcale.

Sety z DLC chyba trochę przegięte bo maja dobre współczynniki, a nie kosztują wiele. Niedługo pewnie wyjdzie kolejny set - ciężki, bo dostaliśmy lekki, teraz średni. 

Edytowane przez Dyma_
Link to post
Share on other sites

 

 

doszedłem już do Kaer Mohren, lada chwila atak Dzikiego Gonu

 

Odpocznij od głównego wątku, zbocz w las - wykonaj i odkryj kilka zadań, których od razu nie widać. :)

 

 

 

Przynajmniej Triss znów się pojawiła :D

 

O tak i bardzo się przydaje - tylko trzeba się nabiegać, aby dała radę ogarnąć ten bordel.

 

 

 

Czy wy też jednego questa od druidów wziąć nie możecie? Pisze druid i ma wykrzyknij nad łbem i tyle. Zero reakcji :/

 

Tak - jest wykrzyknik, jak się kliknie, aby z nim pogadać odburknie tylko coś i null (ten przy drzewie, tam co "niemowa" loool był?)

 

 

Info:

Po update do 1.05 spotkałem kilku kupców (szczególnie tych wędrujących), gdzie rozpoczynam rozmowę, on pyta "co trzeba", klikam aby pokazał ofertę, menu rozmowy jest ciągle widoczne, a tamten odchodzi i nic się nie dziej. Dopiero wciśnięcie "bywaj" powoduje, że wraca mi sterowanie nad postacią.

Link to post
Share on other sites
Chodzi o druida który kłucił się z Gremistą i siedzi niedaleko jego pracowni.

 

ten przy drzewie, tam co "niemowa" loool był?

 

O tego pytam, "niemowę" dałem aby zweryfikować miejsce - czytajcie bracie ze zrozumieniem. Ja wiem, że czasem piszę tak (skróty myślowe i nieprostolinijnie), że mnie po pierwszym czytaniu ciężko zrozumieć - co miałem na myśli. ;) ale się da :)

Edytowane przez _FEN_
Link to post
Share on other sites

Podłączyłem SLI. Ustawiłem Wiedźminę na ULTRAGRANIE.

 

...szok. Ja pier-tego, jaka ta gra jest cudna. Szczęka mi opadła z wrażenia, a to nie często się zdarza!! 

670 SLI :P

 

Aktualnie nie mam dostępu do swojego sprzętu, ale Wiedźmin w 5K + ReShade wygląda tak obłędnie, że nie da się tego opisać :) 

Wiedźmin pod względem technicznym może ustępuje takim grom jak Ryse czy AC: Unity, ale i tak personalnie robi na mnie największe wrażenie pod względem wizualnym. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Podłączyłem SLI. Ustawiłem Wiedźminę na ULTRAGRANIE.

 

...szok. Ja pier-tego, jaka ta gra jest cudna. Szczęka mi opadła z wrażenia, a to nie często się zdarza!!

 

Ile fps na ultra wyciągasz? Z kudłami i zasięgiem roślinności na ultra?

Link to post
Share on other sites

Tak, 670 SLI. Kudłów nie włączałem, poza tym wsio do oporu i jest 60FPS - ale zaznaczam, że biegam po Skellige, a ta część gry jest dużo lepiej zoptymalizowana niż np. Novigrad, więc nie wiem jak będzie w innych miejscach.

Ogólnie rewelka, ale długo się nie nacieszę, bo moja jedna 670 nadal uwalona, tylko nie umiem jej zmusić do wyplucia jakiegoś ładnego artefaktu, żeby te debile z serwisu wreszcie mi ją wymienili - teraz tylko zawiesza ekran :\

Link to post
Share on other sites

W3 FPP - yeahh :wariat:

 

Błędy graficzne trafiały mi się sporadycznie (i przeważnie była to jakaś lewitująca skrzynia, albo inny obiekt - np npc), tak ten bardzo przypadł mi do gustu %-). Szkoda, że nie ma jeszcze opcji 120* kąt widzenia. :wariat:

 

http://pics.tinypic.pl/i/00672/z6tqo2w4cv91.jpg

 

http://images.tinypic.pl/i/00672/kgttzg4rzugh.jpg

Link to post
Share on other sites

Masakra, chciałem wyczyścić trochę save i jadę sobie od góry na szybko usuń-potwierdź, wywaliłem już połowę aż tu  zamiast usuń kliknąłem potwierdź i wczytało mi save z końcówki maja :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:​   Prawie 8lvl poszło się je.. nie licząc tych wszystkich questów i miejsc które odkryłem. :cry:  Odechciało mi się grać. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Odechciało mi się grać.

 

Jedziesz - W3 będziemy i tak utrwalać i wracać przez lata (jak to było z W1 - przynajmniej u mnie).

 

To coś na nowy początek. Wchodzi sobie człowiek na górę, a tam ...

 

http://images.tinypic.pl/i/00672/6fdxk8pb8vcd.jpg

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Odpocznij od głównego wątku, zbocz w las - wykonaj i odkryj kilka zadań, których od razu nie widać.

 

W kaer Morhen podobno nikt nie mieszka, więc skąd te questy? :D Oprócz wiedźminów naturalnie.

Edytowane przez Ragnar Lothbrok
Link to post
Share on other sites

 

 

nikt nie mieszka

 

Jak to nikt: trole, baba wodna, mglaki, utopce, jakieś latające ptaszysko, coś z rogami ... no i duchy dawnych czasów - nie będziesz się czuł samotny. :D

 

Pograj, to się przekonasz - nie będę Ci psuł zabawy.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...