Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

:facepalm:

http://www.centrohurt.com.pl/zdjecia/409.jpg

:P

Kurcze, wczoraj umęczyłem się i mając 13lvl pokonałem krabopająka na 24 (czułem się jak w DS walcząc z dużym bossem %-)), który bronił skarbu. Myślałem że będzie tam coś fajnego, a tam same badziewia gorsze niż to co już miałem. Ciekawe jak by to wyglądało po tym nowym patchu...

 

@dad,

Wiem, tylko powaliłem z cytatami, a ta buźka z jęzorem po zdjęciu nie bez powodu ;)

Edytowane przez MasterBarti
Link to post
Share on other sites

AngryJoe puścił recenzję wieśka i dał ocenę 10/10 co się rzadko zdarza :)

Oczywiscie nie ma to jak sponsorowana nieobiektywna recka :D

 

Ahh a wczoraj latalem do kowali szukac tych przeszczotów mysalem z ejakis schemty dodali i wyglad zbroji zmienia tylko jakies dodatkowe elementy.

Link to post
Share on other sites

Muzyka na Skellige to arcydzielo. Tworzy taki klimat, ze gdybym mogl to bym zostal na tej wyspie do konca gry. ;)

 

Tak poza tym to dziwnie sie czuje, po dokonaniu wyboru:

 

Oparlem sie Yen, powiedzialem ze jej nie kocham. Myslalem, ze to bedzie jakos inaczej rozwiazane. Ze Gerlat powie jej prawde o uczuciu do Triss i w taki sposob sie to zakonczy co laczylo Yen i Wiedzmina. Zadanie z Dzinnem fajne ale ani slowa o Triss, troche bez sensu. Dziwne uczucie, gdy wybralem opcje ze nic do niej czuje zamiast powiedziec, ze Kocham. W pierszej chwili poczulem jakbym zrobil blad. Teraz juz mam pewnosc ze gre przejde jeszcze raz, wybierajac zdaje sie jedyna sluszna sciezke Geralta - zycie z Yen. No ale rzeklo sie A (wybierajac Triss), trzeba bylo powiedziec B (odrzucajac Yen). Mam tylko nadzieje, ze spotkam jeszcze Triss w grze przed jej ukonczeniem (ktos wie?) byc moze zapomne wowczas o Yen na dobre. ;)

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

Za niedługo gdy odnajdziesz Ciri pojedziesz z nią do Kaer Morhen, gdzie będzie Triss i Yennefer. Ja wybrałem Yennefer i zabawnie to wyglądało, gdy Yennefer pocałowała Geralta a Triss w tym czasie krzywo się na nich popatrzyła. Ciekaw jestem, co by było jakbym wybrał Triss. :P

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...