Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

PC master race :PNa PC, ze wszystkim co na gogu dają ;)Masz buga więc się ciesz ;) Acz gram na marszu śmierci więc też może być inaczej.

 

Otóż to, tych ramek może nie być na wyższych poziomach. Bo to byłby już naprawdę jeden z dziwniejszych bugów.

 

A dziś miałam zabawnie. Tak sobie robię niezobowiązujące questy w grze w gwinta oraz wyścigi. I tam po wygraniu partyjki lub wyścigu daje XP (25 pkt.), a już na koniec i w każdym zielonym queście ani śladu XP.

 

@Mateox8

Scenek w ogóle nie liczę, bo zawsze są w 30 fps. Tako, jako rzekł broodeeck. :)

Edytowane przez Offka
Link to post
Share on other sites

Zawracasz gitarę ramkami :) w piękny wiedźmiński wieczór.

 

Jedyne ramki jakie mam (tylko wyraźne - aktywne), to te, które są w aktywnych slotach koło mutagenów. Poza tym na żadnym poziomie trudności nie występują. Być może jest to jakiś element samouczka (ja mam wyłączony) - sprawdź zatem.


 

 

Scenek w ogóle nie liczę, bo zawsze są w 30 fps

 

Bo tak są skonfigurowane w pliku ini ;) - można to zmienić jeśli się bardzo chce.

[Visuals]
Gamma=1
MovieFramerate=30.0
MovieUbersampling=false
Link to post
Share on other sites

Mam dylemat. ;( Odkad wyjechala Triss, Geralt tak jakos posmutnial a i mi sie gorzej gra teraz... gdybym tak mogl odwiedzic Kaer Morhen i sie z nia zobaczyc... chyba, ze da sie jakos a ja nie wiem o tym? ;> Z tej rozpaczy to i burdel odwiedzilem by ukoic smutek w ramionach pieknej nieznajomej ale nie pomoglo... ;/ Dylemat polega na tym, ze kusi mnie by wrocic do poprzednich save'ow gdy robilem z nia questy. Grac dalej i tesknic czy poddac sie pragnieniu zobaczenia z nia i zapetlic sie na troche w czasie? Eh..

Link to post
Share on other sites

Normalnie wiele zadań pobocznych głównych i decyzje w dialogach też dają czasem sporo punktów repa oraz kamienie mocy, na początku gry zwiedzalem Velen i dostawalem punkty za te kamienie potem jakoś się tak składało że robiłem misje obok tych kamieni i znowu dodawalo mi punkty doświadczeń. B-)

Ale gdy już byłem poza 50 levelm to utopce i ghule oraz wilki były o wiele silniejsze

Link to post
Share on other sites

No to sie  narobilo. Wyznalem Milosc Triss i zostala dla mnie (ruszyla do Kaer Morhen). Teraz tylko oprzec sie Yen, co pewnie nie bedzie latwe i bede wiodl szczesliwe zycie z Ruda.  :rotfl:

Tak Triss jest zdecydowanie lepsza taka opiekuncza i ruda :D

 

No to u mnie takich ramek nie ma. Wie ktoś jak wykonać q w skórze wilkołaka? Mam przeklęty kieł i mięso wilkołaka. Freye odnalazłem, księge z zapiskami znalazłem. Odkryłem, że gościu na przystani mnie okłamał. Coś pominąłem?

 

 

 

Masz dwie drogi albo nakarmic go jego ciałem(umiera), albo uzyc na nim przekletego kła wtedy w nagrode poda ci lokalizacje skarbu zostanie przywrocony do formy czlowieka a i tak go bedzie mozna potem zabic :)

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Tak :ups: - jak on jest kobietą, to ja po zdjęciu majtek wyglądam jak Geralt %-)

 

Jam jest kobietą. :)

 

Dalsze implikacje owego faktu świetnie wcześniej przedstawił @darkatraz.

Ja sprawę portek, z wrodzonym sobie taktem, oczywiście przemilczę. ;)

Link to post
Share on other sites

Wczoraj poczułem się przez moment jak w POE podchodząc do arcygryfa (bodaj 26 poziom) na obrzeżach Novigradu... raz mnie pacnął i to by było na tyle  :wariat:. Dobra zbroja jak na 20 poziom, alchemia i znaki na nic się zdały.

Link to post
Share on other sites
Wczoraj poczułem się przez moment jak w POE podchodząc do arcygryfa (bodaj 26 poziom) na obrzeżach Novigradu... raz mnie pacnął i to by było na tyle  . Dobra zbroja jak na 20 poziom, alchemia i znaki na nic się zdały.

 

 

Ja również wczoraj miałem to niemiłe dla Geralta spotkanie, choć u mnie arcygryf miał 25 poziom :P

 

Irytujące są questy związane z Skellige i oznaczaniem punktu docelowego na mapie. W quescie "Po nitce do kłębka" mamy udać się na Faroe, a na mapie oznaczony jest tylko i wyłącznie punkt szybkiej podróży... myślałem, że to jakiś błąd, ale z tego co wiem to coś takiego występuje u wszystkich. 

 

Wczoraj zanim zdecydowałem się na kontynuację fabuły na Skellige, postanowiłem "wyczyścić" Velen z znaków zapytania - udało mi się w 50%, ale i tak byłem ukontentowany tym co zobaczyłem.

 

Mianowicie natrafiliście może na Kanibalów ? Strasznie podobały mi się projekty lokacji, w których oni bytowali. 

 

Kolejny dość rozczarowujący aspekt to skalowanie zawartości skrzynek. Mając 17 poziom pokonałem Babę Wodną na poziomie 28, a w skarbie, którego broniła były jakieś mierne rękawice i buty na 13 poziom. 

Edytowane przez Antiax
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...