Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

 

 

ktoś wie ? gdzie iść dalej ?

 

 

Najlepiej wypij kota i znajdziesz od razu :) Na tej ścianie co jest wejście znajduje się taka półka. Wskakujesz i lecisz dalej ścieżką

 

Link to post
Share on other sites
Jasne poszukaj upiorów (często z nich wypada)

 

Z tych to akurat  ametystowy wypada ;)

 

 

 

 

Da się gdzieś dorwać za free szmaragdowy pył?
 

A szmaragdowy to jak chcesz to mogę powiedzieć, ale to UWAGA spoiler (nagroda w pewnym quescie) :] 

 

 

 

W zadaniu na ubicie południcy ze studni, jak nie weźmiesz kasy od chłopa (zostawisz mu na posag) dostaniesz w nagrodę szmaragd, który przerabiasz na proszek :)

 

 

Link to post
Share on other sites

Ciekawostka znakiem Aksji mozna ogluszac jelenie zeby zdobyc mieso, druga ciekawostka jest to ze jadac na konu mozna w ten sposob obnizyc jego panike.

 

Natomiast zabawna rzecza jest ze krolik i jelen daja tyle samo miesa ... mam nadzieje ze to naprawia i tego miesa nie mozna piec widze geralt lubuje sie w krwistych potrawach

 

Masz problem z rzucaniem ulepszonego znaku Ingis? tak to moze byc problem ale podczas uzywania tego znaku mozna sie porszac wiec to spore ulatwienie odpalamy i poruszamy sie do przodu podczas ataku albo w obronie odpalamy i poruszamy sie do tylu.

 

Tak sie zastanawiam do czego sluzy blokowanie? bo korzystam z tego najmniej najwiecje to roll spacja a to dlatego ze wrogowie podczas naszego blokowania nas ogluszaja i nic nie mozemy zrobic procz rolla wlasnie wiec po co wogole blokowac ciosy nie prawdaz?

Link to post
Share on other sites

Ja po Audiencji musiałem wróci do Białego Sadu (nie, nie po czaszkę - bo to chyba tylko gadżet) po Temerski Rynsztunek i (dla konia zabrakło kasy, bo wydałem na karty do gwinta), i na dodatek oczywiście nie zmontowałem Żmij, ale to tylko efekt -

gra WCIĄGA, POCHŁANIA, sprawia, że chcesz brnąć dalej w tym ogromnym świecie (ma jednak granice - tam gdzie diabeł mówi dobranoc :)  Biały Sad wydawał mi się spory, lecz po zobaczeniu mapy Velen zwariowałem :D - co będzie dalej !!!.. - chwała za drogowskazy.

Nareszcie Geralt przeskakuje płoty, pływa, wspina się i zwisa z krawędzi prawie jak Ezio :)

Jednakże wg mnie za duża jest różnorodność składników alchemicznych - zmontowanie pierwszych Kartaczy do zniszczenia gniazd to wyzwanie, o pierwszej Jaskółce nie mówiąc.

 

Mimo oczywistych niedociągnięć, braków etc. WIEDŹMIN 3 jest grą niemalże GENIALNĄ (moderzy naprawią resztę), REDZI odwalili kawał świetnej roboty. Klimat wylewa się z każdego pixela, podkręcany świetną muzyką,

Link to post
Share on other sites

To zwieksz poziom trudnosci ja gram na przedostatnim, pochlaniac masz racje pochlania, tylko szkoda ze jest tak duzo niedorobek, na wiekszych poziomach trudnosci podczas medytacji zycie sie nie regeneruje ale jak nie walczysz to sie regeneruje bezsensu :), i problem z jedzeniem zjem 4x watrobke i tak sie liczy jako jedna.

 

A oto moja super runa:

 

http://i.imgur.com/wROjwYK.jpg

 

Daje az tyle do sily x)

Edytowane przez Balrogos
Link to post
Share on other sites

Tak sie zastanawiam do czego sluzy blokowanie? 

Do blokowania a do czego? W walce np. z bandytami wyposażonymi w pałki czy miecze parujesz ciosy i nie dostajesz obrażeń. Podobnie z upiorami gdy złapiesz je w Yerden.

Link to post
Share on other sites

No gra jakby nie grafika (w zasadzie woda + roślinność) to byłaby pewniakiem do gry roku, a tak zobaczymy, może nas coś jeszcze zaskoczy; no i jest jeszcze nieśmiertelne GTA V ;p

 

Musze przyznać, że jestem pod wrażeniem zadań pobocznych, aczkolwiek nazwa ta najczęściej wskazuje na małe zadanka, a tu mamy tak na prawdę historie nie związane wprost z główna opowieścią, ale bardzo rozbudowane i wciągające. No i ten klimat. W mysiej wierzy to powiem, że miałem od pewnego momentu uczucie strachu, a jak wiedźma odezwała się przez "radio" to aż podskoczyłem. No i masa nawiązań do mitologii/kultury słowiańskiej.

Co do sterowania to w walce z normalnymi potworkami przerzuciłem się z odskoku na unik (a w zasadzie kombinacja: unik podczas ataku rywala,  2 szybkie ataki, odskok, no i wspomagane petardami oraz znakami). Pomimo trudnego poziomu nie korzystałem jeszcze z olejów, ale może dlatego, że późno zdobyłem większość receptur.

 

Pytanie - w przedmiotach użytkowych są różne zwoje z ogłoszeń. Można je wyrzucić/sprzedać, czy ma to jakieś negatywne konsekwencje?

Link to post
Share on other sites

Do blokowania a do czego? W walce np. z bandytami wyposażonymi w pałki czy miecze parujesz ciosy i nie dostajesz obrażeń. Podobnie z upiorami gdy złapiesz je w Yerden.

A teraz wroc i rzeczytaj reszte zdania :D

 

Taką samą super runę znalazłem +0 do ataku hehe, no jedzenie się nie stackuje więc trzeba żreć po kolei.

 

A to mój janusz

 

http://i.imgur.com/pbWZnyv.jpg?1

hue hue hue a ten tamten konskie juki rozumiem zwiekszaja nam limit normlanie w ekwipunku? bo ja wczesniej browalem jakos wrzucac rzeczy na konia.

 

Co do dodatku brod i wlosow gdzie mozna to zmienic?

Link to post
Share on other sites
Ej ale mam problem nie zapamiętałem gdzie się walczyło z Ghulami na początku gry naprowadziłbyś mnie jakoś?

 

Jak jest ta spalona wioska, później masz tych wiszących gości. Idziesz cały czas w górę tam jest też drogowskaz/punkt szybkiej podróży i niedaleko drogowskazu jest to drzewo oraz miejsce walki z ghulami ;)

Link to post
Share on other sites

Haha, tego się nie spodziewałem, przy odpaleniu gry, wywaliło mnie :P komp się zrestartował i przywrócił domyślne ustawienia na płycie gł. Ta gierka ma jeszcze trochę błędów, ale odziwo mam 60 klatek w FHD :P na max wykręconej 970tce.

Link to post
Share on other sites

W Velen na mrocznym nie ma łatwego życia, wszyscy mocniejsi przeciwnicy mają poziomy powyżej 10 gdzie ja jestem obecnie na 4. Wczoraj poszedłem walczyć z jakąś Babą błotną na 15lvl gdzie ja miałem 3 to skończyło się to nieciekawie :P Może i by udało się ją ubić ale nie miałem dobrych mieczy a obecne jeszcze były dodatkowo zepsute. Trafiłem też na questa który jest na 33lvl do zrobienia xD W Oxenfurcie questy znowu zaczynają się od 20lvl i w górę...

 

W reckach niektórzy narzekali na grę jako Ciri, wczoraj trochę pośmigałem i całkiem fajnie się gra Jaskółką, te teleporty potrafią mocno zdezorientować przeciwników :P

Link to post
Share on other sites

A teraz wroc i rzeczytaj reszte zdania :D

Nie wiem. Mnie tam "ludź" lub potwór taki jak np. Nekker, Ghul  nie ogłusza przy blokadzie. Może jakiegoś skilla odblokowałem.

 

UP@ Do 

 

Północnicy, Matki Pajęczaków bez eliksirów, olejów lub mutagenu wzmacniającego znaki nie podchodź :D. Pod Oxenfurtem znajduje się

Trol. Łatwy do ubicia ale bez któregoś tam levelu będzie trzeba się naskakać.

 

 

Link to post
Share on other sites

W Velen na mrocznym nie ma łatwego życia, wszyscy mocniejsi przeciwnicy mają poziomy powyżej 10 gdzie ja jestem obecnie na 4. Wczoraj poszedłem walczyć z jakąś Babą błotną na 15lvl gdzie ja miałem 3 to skończyło się to nieciekawie :P

 

gram na przedostatnim poziomie, ale na początku również byłem zmartwiony bo wszyscy mocni, w dodatku straszna różnica lvl.

Dlatego skupiłem się na igni, które całkiem ładny dmg robi i na unikach bo byłem na 2 hity. Dodatkowo polecam pociągnąć trochę wątek główny bo dużo expa z niego jest, ja po 

 

 

wątku z krwawym baronem do momentu z porzuconym poronionym niemowlakiem oraz drugiego wątku z wiedźmą w jaksini elfa

 

 

zrobiłem szybki skok z 3 na 8 lvl

Link to post
Share on other sites

Mabrothrax galanty level. Ile już masz godzin nabitych?

A przed chwilą 30sty wbiłem, mam ponad 30h.

 

No i zakończony główny wątek fabularny, teraz będę się włóczyć gdzie popadnie :D

Edytowane przez mabrothrax
Link to post
Share on other sites

Nie wiem. Mnie tam "ludź" lub potwór taki jak np. Nekker, Ghul  nie ogłusza przy blokadzie. Może jakiegoś skilla odblokowałem.

 

UP@ Do 

 

Północnicy, Matki Pajęczaków bez eliksirów, olejów lub mutagenu wzmacniającego znaki nie podchodź :D. Pod Oxenfurtem znajduje się

Trol. Łatwy do ubicia ale bez któregoś tam levelu będzie trzeba się naskakać.

 

 

EE nekkerow i ghuli sie nie blokuje tylko non stop attack i sie robi anal rejp :)

Link to post
Share on other sites

Pytanie o kowali i ekwipunek  ~lvl 10

 

 

 

Kurde, czy na obszarze Velen jest opcja jakiegoś mistrza kowalstwa? Bo wszystkie zadania jakie ma na mistrzów kowalstwa to ok 20lvl w górę. Jak w takim razie zrobić ekwipunek se szkoły gryfa? Mam idealny lvl, wszystkie przepisy i schematy zdobyte, a nie mam kowala co to poskłada :/

 

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...