Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

To nie były najwyższe ustawienia tylko wysokie

 

Tego właśnie nie wiadomo, ale jeśli to są ustawienia ultra, to wymagania są jak najbardziej do przyjęcia. :D

 

Edit:

Mój błąd, to są high :/

Edytowane przez _FEN_
  • Popieram 9
Link to post
Share on other sites
To nie były najwyższe ustawienia tylko wysokie tylko dlatego że pewnie 980 nie dałaby rady na ultra .

Gdyby REDzi chcieli pokazac ultra to by pokazali nawet jezeli wymagaloby to zrobienia SLI z titanow.

A ze sie wiele nie zmienilo to ciezko powiedziec. Po pierwsze nie obiecywali ze sie zmieni, po drugie zmiane trzeba by oceniac majac podana ilosc klatek.

Edytowane przez verul
Link to post
Share on other sites

A mi to nie przeszkadza. Jak to bedzie taka roznica w grafice jak w W2 z uberem albo bez ubera (czyli zadna) to nie ma co sie spinac. Jak bedzie widoczna, to warto poczekac i za dwa lata jak sie wymieni sprzet przejsc W3 jeszcze raz ;)

Link to post
Share on other sites

W W1 był klimat słowiański, w W2 już bardziej europejski, W3 dalej idzie w tym kierunku a kolory pastelowe żeby trafić do jak największej ilości odbiorców. Na palcach jednej ręki można policzyć obecne topowe gry AAA z mroczna grafiką, choć wszystko kwestia gustu.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ale za to była to taka odskocznia od tej całej walki z zakonem i wiewiórkami, można było zapomnieć o tym wszystkim i dać się porwać temu magicznemu miejscu. To była taka druga "swojska" lokacja po Podgrodziu. Aczkolwiek nie było tam znowu tak kolorowo jak w W3, nocą czuło się np. na polach tę niepewność, dodatkowo potęgowała to muzyka która zmieniała się wraz z zapadnięciem mroku a także budzące się do życia potwory, no i była jeszcze krypta która miała swój specyficzny, mroczny klimat ;)

 

W W2 takimi Odmętami miała być Dolina Kwiatów ale zabrakło jej jako dodatkowego aktu.... :cry:

Link to post
Share on other sites
Jakich? - dzieci? Może zabawmy się: pokoloruj z wiedźminem, albo poczytaj mi wiedźminie. Może łamanie kołem w lochach starej warowni było "pastelowe", a może do jaskini, czy lochów zamiast pochodni trzeba zabierać ze sobą dyskotekową kulę aby pastelowo oświetlić sobie mrok średniowiecza?

Też mi sie to niepodobna ale zgodzisz sie że gry są coraz bardziej kolorowe. Np Diablio? Wystarczy porównać klimat trójki do poprzednich części.

Edytowane przez mapryl
Link to post
Share on other sites

Nvidia właśnie zapowiedziała kartę Titan X, która świetnie nada się do Wiedźmina 3 i ustawień ultra :P

12 GB RAM, 8 miliardów tranzystorów :)

http://static2.gamespot.com/uploads/scale_super/1179/11799911/2822993-titanx2.jpg

Link to post
Share on other sites
1000 ojro

To byłaby tanioszka. Do renderów jak znalazł.

 

Cóż, my możemy sobie tylko pogadać, a w W3 i tak każdy z nas zagra i to z wielkim zainteresowaniem

True. Ten ostatni materiał wywarł na mnie pozytywne wrażenie po tym co serwowali nam ostatnio ale w grę zagram tak czy siak, bo po prostu drugiej takiej nie ma.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...