Skocz do zawartości

Ile się czeka na odpowiedź od SilentiumPc?


Recommended Posts

Ile czasu trzeba czekać na odpowiedź od firmy SilentiumPc w sprawie recenzowania ich sprzętu? Raz dostałem tylko odpowiedź. Zapytali się: "Czy pierwszy raz piszę recencję?", odpisałem im, że tak, mogłem chyba napisać, że nie. Dlatego oczekuję od was odpowiedzi w tej sprawie. Planowałem napisać mini recenzję obudowy firmy SilentiumPc na benchmarku.

 

TEMAT ZOSTAŁ PRZENIESIONY Z CZĘŚCI FORUM NA LUZIE!

Link to post
Share on other sites

Paweł - nie żebym wątpił w Twój talent dot. recenzowania sprzętu, ale wiedz, że początki (w dziale mini-recenzje) są bardzo trudne i nawet recenzenci, którzy teraz "wymiatają" profesjonalizmem na początku radzili sobie średnio.

 

Spróbuj zrecenzować choćby swoją obecną obudowę i zobacz jak się czujesz jako autor recenzji ;)

Link to post
Share on other sites

Jeśli autor już tak bardzo chce dostać coś od SilentiumPC to niech to będą jakieś wentylatory lub coolery CPU ;)

 

Jednak na wstępie najlepiej będzie gdy zrecenzuje sie coś swojego.

 

PS: Ja za pisanie do Sapphire w celu wypożyczenie karty graficznej na testy dostałem "reprymendę" i to telefoniczną! Obecny opiekun działu miniRecenzje nie lubi, gdy użytkownicy piszą do ich partnerów (chyba, że Ty nie chcesz publikować swojej recenzji w dziale MR). 

Edytowane przez Lightning
Link to post
Share on other sites

Haha, a co ich obchodzi, że ty sobie załatwiasz sprzęt Sapphire - przecież to nie firma benchmark.pl . Więc ja na Twoim miejscu pisałbym dalej do firm o sprzęt, bo chociaż masz większe nadzieje na pozostawienie sprzętu i własnego wyboru niż tu go wypożyczając. Ja sam gdy pisałem na początku pisałem do firmy np. Kaspersky Lab i bez problemu otrzymywałem produkty do testów. Teraz już mam dużo,dużo więcej kontaktów, więc ty też pisz do producentów :)

Link to post
Share on other sites
a co ich obchodzi, że ty sobie załatwiasz sprzęt Sapphire

Obchodzi ich to, bo publikuję swoje artykuły w dziale mini-recenzje na tym portalu. Zresztą Szymon B., który był odpowiedzialny za wysłanie mi GPU chciał wiedzieć czy m. in. nie mam problemów z terminami no i skontaktował się z redakcją.

 

Co prawda nie rozumiem Jacka Majewskiego zwłaszcza, że taka MR może wygenerować sporo reklam (na których cała redakcja zarobi) no ale póki chcę pisać na tym portalu muszę sie dostosować (chociaż uważam, że to nie fair, bo wielu recenzentów może pisać do partnerów benchmarku i brać co chce, tak więc uważam sie za lekko pokrzywdzonego / poszkodowanego).   

 

 

masz większe nadzieje na pozostawienie sprzętu i własnego wyboru niż tu go wypożyczając

Sapphire na 100% NIC mi nie zostawi - nawet sie nie da odkupić sprzętu po testach.

 

 

ty też pisz do producentów :)

Nie jestem takim "entuzjastą" jak Ty, czasu mam mało, a poza tym mój obecny config jest już nieco przestarzały co zresztą niedawno użytkownicy mi wypomnieli (już nie wspominam o tym, że muszę zaliczyć PKMiRT we wrześniu). Tak więc póki co nie chcę sie pakować w żadne MR.

Edytowane przez Lightning
Link to post
Share on other sites

Obchodzi ich to, bo publikuję swoje artykuły w dziale mini-recenzje na tym portalu. Zresztą Szymon B., który był odpowiedzialny za wysłanie mi GPU chciał wiedzieć czy m. in. nie mam problemów z terminami no i skontaktował się z redakcją.

Akurat te zasady w dziale mini-recenzji są nieco chore. Również próbowałem przecisnąć recenzję z wykorzystaniem sprzętu od PR, ale otrzymałem odpowiedź, że samowolne działanie jest surowo wzbronione. Szkoda tylko, że atrakcyjność i ilość dostępnego sprzętu pod okiem tego opiekuna leci na łeb i szyję. Tym bardziej, że chciałem przetestować płyty główne i pokazać różnicę pomiędzy tym co pojawia się w dziale artykuły na benchmark autorstwa pewnego Pana, a moim testem. 

 

Do autora: bez pewnej ilości testów nie licz, że ktokolwiek coś Ci wypożyczy. Przetestuj coś ze swojej gammy sprzętowej, a następnie zajmij się pisaniem dla niszowych portali. 

Link to post
Share on other sites

 

 

ty to dziwię się że masz czelność jeszcze się na tym portalu wypowiadać, po kwiatkach jakie malowałeś w komentarzach ...
Po pierwsze - nadal wg niektórych "maluję kwiatki" w komentarzach, a po drugie kim jesteś, skoro mi tego zabraniasz? ;)

 

 

 

Coż, myszka też nie taka prosta rzecz do zrecenzowania. :P
Popieram :D
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...