Skocz do zawartości

Ile się czeka na odpowiedź od SilentiumPc?


Recommended Posts

 

 

Jedną z tych osób, która musiała walczyć z bagnem jaki robiłeś przy użyciu swojego multi-konta :)
No wiesz - ja cie nie kojarzę, może nie byłeś warty zapamiętania?

 

BTW możesz mi podać nazwę ostatniego mojego multi-konta (które banowałeś) bo też nie potrafię sobie przypomnieć? :D

Link to post
Share on other sites

Bardzo łatwo testuje się routery i pamięć przenośną od których radziłbym zacząć.
Do testowania nie potrzebny jest specjalistyczny sprzęt i dość łatwo opracować sobie procedurę testową.

Link to post
Share on other sites

Sorry za offtop. Ale jakim cudem mini recką miesiąca zostało wybrane takie za przeproszeniem gó... które nawet nie jest recenzją czegokolwiek, bez obrazy. A mój test Zotaca 780 który kosztował mnie tyle pracy został pominięty. Dziękuje bardzo szanownej redakcji, szkoda mojego czasu na publikowanie tam czegokolwiek.

Edytowane przez Wooojciech1983
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Też jestem zdania, że jak nie wiesz to się za coś nie zabieraj. I taki poradnik w stylu "jak będąc baranem, udawać bystrzaka" można sobie w buty wsadzić. Dlatego wolę napisać parę słów na forum na jakiś temat, niż pchać się w MR. 

Link to post
Share on other sites

 

 

A mówi ci coś 'GTX460' ?
Owszem mówi, a kiedy ostatnio miałeś jakieś zastrzeżenia do tego konta? Dlaczego też robisz offtop i nie odpowiadasz na wszystkie pytania? ;) Czy tak sie zachowuje dobry moderator?

 

 

 

o co według Was jest prostsze od napisania recki najprostszej, budżetowej myszki biurowej? :D
To może przedstaw plan pracy co byś opisywał przy recenzji takiej myszki :P

 

Powiem tak - nie ma "złotego sprzętu" który można w banalny sposób zrecenzować - po prostu trzeba mieć nieco wiedzy zanim się zabierze za cokolwiek. Są tacy, którzy za pierwszym podejściem zaskakują profesjonalizmem, a inni napiszą 5-6 MR i niczego sienie nauczą. 

Przykładu nie trzeba szukać daleko:

http://www.benchmark.pl/uzytkownik/Langley-110220.html

 

 

 

Sorry za offtop. Ale jakim cudem mini recką miesiąca zostało wybrane takie za przeproszeniem gó... które nawet nie jest recenzją czegokolwiek, bez obrazy. A mój test Zotaca 780 który kosztował mnie tyle pracy został pominięty. Dziękuje bardzo szanownej redakcji, szkoda mojego czasu na publikowanie tam czegokolwiek.
Gdyby zwyciężyła Twoja mini-recenzja (bezsprzecznie była najlepszym czerwcowym, artykułem) to regulamin działu mini-recenzje zostałby złamany, ponieważ opublikowałeś ją wcześniej na innym portalu. Powiem szczerze, że chyba ktoś na Ciebie doniósł, bo niegdyś "własne plagiaty" często były nagradzane - nawet tytułami "MR miesiąca".
Link to post
Share on other sites

Gdyby zwyciężyła Twoja mini-recenzja (bezsprzecznie była najlepszym czerwcowym, artykułem) to regulamin działu mini-recenzje zostałby złamany, ponieważ opublikowałeś ją wcześniej na innym portalu. Powiem szczerze, że chyba ktoś na Ciebie doniósł, bo niegdyś "własne plagiaty" często były nagradzane - nawet tytułami "MR miesiąca".

Powiem Ci tak, moim zdaniem ten regulamin jest do bani. Dlaczego. Ponieważ gdybym go przeczytał przed publikacją swojego testu to bym się wcale za to nie zabierał i nie tracił swojego czasu. Myślę że jest wiele podobnych osób które piszą hobbystycznie (całkowicie za darmo) świetne recenzje i publikują je też na innych niszowych portalach czy też na swoich blogach. Obecny regulamin nie zachęca takich osób do publikacji tych artykułów w dziale MR, a szkoda bo na pewno podniosłoby to poziom mini recenzji który nie oszukujmy się nie jest za wysoki. Jak czytam niektóre recki czy testy jakie się tam ukazują to śmiać mi się chce. Moim zdaniem szanowna redakcja powinna usunąć ten punkt w regulaminie bo szkodzi on temu działu oraz podniosłoby to poziom i ilość publikowanych recenzji. Edytowane przez Wooojciech1983
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Wiem, napisałem wczoraj do Pana Jacka (opiekuna MR) aby ją usunęli. Po co mam nabijać im wyświetlenia. Ja już dziękuje BMK i na pewno tam więcej nic nie opublikuje jeśli się regulamin nie zmieni. Wystarczy mi że recka jest na pcfoster i na moim blogu, szkoda marnować czas na walkę z tym zacofanym edytorem żeby potem mieć i tak 0 pkt i żadnej korzyści.

Edytowane przez Wooojciech1983
Link to post
Share on other sites

Wiem, napisałem wczoraj do Pana Jacka (opiekuna MR) aby ją usunęli. Po co mam nabijać im wyświetlenia. Ja już dziękuje BMK i na pewno tam więcej nic nie opublikuje jeśli się regulamin nie zmieni.

I tak trzymaj - jest wiele innych ciekawych portali gdzie z chęcią czyta się fajne recki.

Zobacz jakie fajne recki pisze Bakak na overlock.pl

http://forum.benchmark.pl/user/2764-bakak/

Link to post
Share on other sites

Ja ostatnio za test Corsair H100i dostałem 4 punkty, a też się napracowałem i straciłem czas na sam montaż, redagowanie i testowanie tego sprzętu więc umieściłem ją na swoim portalu. Następnie liczba przyznanych punktów za minirecenzję zmalała do 0, lecz nie mogę jej skasować, gdyż to sprzęt dostarczony przez benchmark. Tylko ciekawi mnie od kiedy oni produkują własne produkty/urządzenia ;/ . Więc ja już nic nie wypożyczam i nie publikuje, bo to bez sensu.

 

 

"Po prostu jestem za dobry do tej roboty" :rotfl:  :rotfl:

Edytowane przez -AssassiN-
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ciesz się że skończyło się tylko na odebranych punktach bo to co zrobiłeś było ewidentnym złamaniem regulaminu.
"6. W przypadku wypożyczenia sprzętu z redakcji benchmark.pl, tekst można umieścić tylko na łamach serwisu benchmark.pl."

Link to post
Share on other sites

Ten regulamin jest głupi ... do cna. Wystarczyłoby że benchmark w przypadku wypożyczonego sprzętu każe umieszczać stosowną notkę skąd pochodzi. W ten sposób benchmark ma darmowe w pewnym sensie promo, a autor pewność że jego tekst trafi do jak największej ilości osób. Wilk syty, owca cała. 

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Dokładnie, regulamin w obecnej formie nie zachęca użytkowników do publikowania tam swoich tekstów a przecież jest to dział stworzony właśnie dla nas użytkowników. Gdyby został zmieniony, byłoby to z korzyścią zarówno dla działu jak i dla nas. W przeciwnym wypadku nie dość że będzie tam mniej tekstów, to jeszcze będą to testy głównie drobnego sprzętu typu myszki, słuchawki, głośniki, pendrive itp. bo dział nie oferuje do wypożyczenia za wiele ciekawego sprzętu.

Edytowane przez Wooojciech1983
Link to post
Share on other sites

Teraz jak Kubery nie ma to w ogóle %-)

 

Kiedyś mnie kolo chciał usunąć z BMK w ogóle, bo mieszałem BMK na forum z błotem :D

Dostałem perma na forum tak z du*y, żyłem w przekonaniu że to za wybryki i dopiero gdy się szanowny naczelny odezwał, to się okazało że miałem zostać wydalony z BMK, tylko ktoś nie dopatrzał i nie zablokował mi konta na portalu :wariat:

 

Mam tylko jedną rozmowę mailową, reszta to zeznania Speeda na GG :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...