Skocz do zawartości

Ile się czeka na odpowiedź od SilentiumPc?


Recommended Posts

@gtxxor

Ty jako mod powinienieś mieć jakiś kontakt z redakcją, możesz powiedzieć co się nam nie podoba. Jak zrobi to ktoś twojego pokroju (zasłużony działacz forum) to może przemyślą to i zmienią regulamin.............. ehhh złudne nadzieje

Link to post
Share on other sites

Tam w redakcji mają tak fajnie, że się tłumaczyli że na forum się nie udzielają bo nie mają czasu, a potem do mnie Kubera pisał, że na BenchIT w SPAMpoście obsmarowywuje BMK %-)

 

Hipokryzja lvl 9000 :wariat:

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

"Również próbowałem przecisnąć recenzję z wykorzystaniem sprzętu od PR, ale otrzymałem odpowiedź, że samowolne działanie jest surowo wzbronione."

 

Tak też jest, choć czasami niektórzy przystają na wypożyczanie sprzętu dowolnym osobom. Najgorsze, że podejście jest tego typu:

 

Skąd możnaby załatwić jakiś sprzęt na recenzję. Z jakiej firmy, marki? Która napewno by mi coś przesłała.

Dzięki za odp.

Czyli chcę sprzęt za darmo, choć (prawdopodobnie) nie mam pojęcia o testowaniu sprzętu.
 
@ pawel92 - Najlepiej jest próbować swoich sił w mini-recenzjach lub w konkursach na wortalach technologicznych, gdzie załatwią to za Ciebie. Nabierzesz doświadczenia, wiedzy i wprawy, aż w końcu będziesz mógł dołączyć do jednego z wortali technologicznych, gdzie zaczniesz robić jeszcze ciekawsze rzeczy, a sprzętu do testów tam nigdy nie brakuje (przynajmniej u mnie).
 
PS: Mnożenie się kolejnych małych portalików "o tematyce IT" uważam za chory proceder, bo piszą tam ludzie, którzy nie znają się na rzeczy. Nabiorą sprzętu i czasami poważne wortale mają zablokowane sample, np. starszych modeli, które również czasami się przydają (np. do odświeżenia zestawienia w danym teście).

PS2: Gdzie reszta moich postów? Nagle mi wcięło 3000 wypowiedzi? ;P 

Link to post
Share on other sites

"Również próbowałem przecisnąć recenzję z wykorzystaniem sprzętu od PR, ale otrzymałem odpowiedź, że samowolne działanie jest surowo wzbronione."

 

Tak też jest, choć czasami niektórzy przystają na wypożyczanie sprzętu dowolnym osobom. Najgorsze, że podejście jest tego typu:

 
PS: Mnożenie się kolejnych małych portalików "o tematyce IT" uważam za chory proceder, bo piszą tam ludzie, którzy nie znają się na rzeczy. Nabiorą sprzętu i czasami poważne wortale mają zablokowane sample, np. starszych modeli, które również czasami się przydają (np. do odświeżenia zestawienia w danym teście).

 

Jasne, zasady muszą być przejrzyste. Wcale nie dziwię się, że odpowiedź opiekuna była odmowna. Na jego miejscu zrobiłbym, to samo. W swoim poście chciałem zaznaczyć raczej problem ilości i jakości dostępnego sprzętu. 

 

W drugiej sprawie mam zupełnie odmienne zdanie. Po pierwsze ludzie - piszesz o nich, że nie znają się na rzeczy. Okej, ale właśnie dzięki kolejnym wpisom (recenzje, artykuły etc.) bogacą swoją wiedzę na dany temat. Zawsze śmiałem się z ludzi na forum, którzy w sprawny sposób poruszali się w teorii, a praktyka w obcowaniu ze sprzętem w ich przypadku nie istniała. Poważne wortale? Który wortal nazywasz poważnym oprócz laba i pure? Znam kilka niszowych portali, które potrafią przetestować choćby płyty główne i karty graficzne dwukrotnie ciekawiej niż BMK. W przypadku laba i purepc nie ma problemu z blokowaniem sampli - zawsze dostaną tego chcą jak nie od PR, to od sklepów komputerowych - przykład morele czy x-kom. Zresztą pamiętaj, że te niszowe portale głównie korzystają ze sprzętu, który zostaje po testach. Czy coś Ci w ten sposób blokują? Pewnie że nie :)

 

Nie popadajmy w przesadyzm. Rynek hardware w PL bardzo mocno się skurczył. Ciekawych artykułów ciągle brakuje, kto na dzień dzisiejszy podjąłby się choćby takiego testu: http://www.pcper.com/reviews/Graphics-Cards/Frame-Rating-Dissected-Full-Details-Capture-based-Graphics-Performance-Testin

 

Niestety podobnie jak w rozwoju infrastruktury, tak i w przypadku tej działki IT zostajemy daleko w tyle ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...