Skocz do zawartości

Recommended Posts

http://www.purepc.pl/karty_graficzne/geforce_gtx_650_ti_boost_vs_radeon_hd_7850_test_sredniakow?page=0,7

 

 

Przejrzyj i sam zdecyduj najlepiej samemu zobaczyć to Cię interesuje forum jedynie może naprowadzić na dobry tok myślenia :)

 

Mój głos to oczywiście 7850 dobra wydajność + OC

Link to post
Share on other sites

Mam jeszcze jedno pytanie.

Pod tym adresem: http://www.ceneo.pl/17734310#tab=spec

 

Przeczytałem, że 7850 nie poradzi sobie z Crysis 3, to prawda? Chciałbym na niej właśnie grać w najnowsze gry takie jak Metro Last Night, Wiesiek 2 i może w przyszłości 3 po zmianie procka. Co dziwne, napisane tam jest, że karta ta nie pociągnie Metro 2033 a w tą gierkę grałem sobie na ładnych ustawieniach na swojej 320, wtf?

Link to post
Share on other sites

Po dłuższym namyślę stwierdzam, że na 7850 mnie nie stać skoro mam jeszcze dokupić zasilacz. Po za tym naprawdę wolałbym coś z GeForce = lepsze technologie i wsparcia dla większości gier. Myślałem nad GTX 560 Ti ale z kolei o parę dych droższy. 

Link to post
Share on other sites

to może 7790 jest około 10% wolniejszy od 7850 a sporo szybszy od 7770,oraz około 100zł tańszy,za ok 150zł znajdzesz zasilacz  , możesz spokojnie ją zostawić do następnego procesora ! ciągnie mało prądu około 100w 

Link to post
Share on other sites

więc się nie zmuszaj do brania ati skoro nie chcesz , za około 450zł zaczynają się ceny geforca 650TI 

http://www.ceneo.pl/Podzespoly_komputerowe;0112-0;szukaj-GeForce+GTX+650+Ti.htm

 

jest szybsza od 7770 , do 7790 i 7850 jej trochę brakuje ,ale karta niczego sobie ! zostanie ci kasa na zasilacz

Link to post
Share on other sites

wolałbym coś z GeForce = lepsze technologie i wsparcia dla większości gier

kto ci takich głupot naopowiadał? Albo na prawdę jesteś zielony w temacie kart graficznych, albo twoi koledzy mieszają ci wiedzą z poziomu przedszkola - mam na przemian karty nvidia/ati i teraz to nawet jestem skłonny napisać, że ati robi dużo lepsze sterowniki (ostatni popis nvidii i bf3)

Link to post
Share on other sites

@up jedna gra niech nie skreśla jakości sterowników. Akurat po wyjściu nowych gier z reguły to NV szybciej robi profile pod SLI i szybciej daje boost do wydajności na pojedynczych układach.

 

Co nie zmienia faktu, że karty na odpowiednich półkach cenowych są porównywalne i niespecjalnie warto kierować się samymi sterownikami bo te jak zauważyłeś raz bywają lepsze a raz gorsze.

Edytowane przez Mephic
Link to post
Share on other sites

mephic, powiedz to moim kolegom z klanu, którzy tylko w BF3 grają :) nawet sobie nie wyobrażasz jaki wqrw był na tsie jak wszyscy posiadacze kart zielonych po zainstalowaniu nowych sterów mieli kupe artów podczas rozgrywki

Link to post
Share on other sites

No jest to ewidentna bieda, ale dość szybko wyszły bety poprawiające te problemy. Ponadto poprzedni sterownik był w zupełności wystarczający do komfortowej rozgrywki. Oczywiście posiadacze 7xx tego szczęścia nie mieli... no ale wtopy się zdarzają. :) U mnie na ten przykład obecne 320.18 po odinstalowaniu GeForce Experience działają OK.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...