Skocz do zawartości

Kupie kartę dzwiękową


Recommended Posts

Pawel7 teraz posiadam Creative Audigy SE (SB0570) i mi wystarcza, lecz zmieniłem chłodzenie na karcie graficznej i zasłania mi wejscie PCI.

Wyżej na płycie mam wole wejscie PCIE więc tam bym mógł wpiąc kartę graficzną jakiej szukam.

Myślałem nad takimi przejsciówkami

 

http://allegro.pl/riser-pci-e-express-x-16-riser-card-i3300716929.html

lub

http://allegro.pl/pci-e-express-8x-riser-card-tasma-8-x-od-firmy-i3283417765.html

 

Tylko nie wiem czy to zda egzamin bo dużo miejsca to pod grafiką nie mam.

 

Tak, wiem że podłączę pod każdą zintegorwaną kartę ale wtedy działa mi tylko dwa przednie głosniki i subufer, tylne dwa już nie ;/.

Jak na razie mam logitrchy X530 ale planuje zakupc Logitech Z5500 lub Z906.

 

devzo podaj cene.

Link to post
Share on other sites

Skoro to jest zwykłe Audigy, a nie 2, to zastanów się , czy nie lepiej zostać ze zintegrowaną dźwiękówką.

Jaką masz płytę główną ?

Praktycznie w każdej obecnie jest 5.1 i wystarczy tylko odpowiednio to ustawić.

Przy X530 prawdopodobnie różnicy nie odczujesz.

Audigy SE nie jest zbyt wybitną kartą dźwiękową, nawet nie ma sprzętowej akceleracji Direct Sound w przeciwieństwie do wyższych modeli.

Edytowane przez Pawel7
Link to post
Share on other sites

Płyta to Asus P5G41T-M podłączałem pod integre głosniki i nie grają tak jak na Creative.

Na Creative grają o niebo lepiej razem z zmodyfikowanymi sterownikami, głoś mam w każdym głośniku a na integrze tylko z przodu i sub.

Edytowane przez Marcinva
Link to post
Share on other sites

Zmieniłeś ustawienia w sterownikach, aby mikrofon i line-in ustawić w tryb głośników ?

 

Tak zmieniałem i nie zauważyłem żadnych zmian

 

 

Mam karte Audigy 2ZS Gold Edition w 100% sprawna

cena 90zł przesyłka free lub odbiór osobisty w krakowie.

Jak będziesz zainteresowany daj znać wyśle fotki

 

Jeżeli do niedzieli nie otrzymam innych propozycji to wezmę.

Fotki jeżeli możesz to podrzuć.

Link to post
Share on other sites
 
Karta powystawowa, nie posiadam pudełka, płyty, nic! tylko karta, papiery jak znajdę to dorzucę bez problemu.
płytę ze sterownikami dorzucam własnoręcznie wypaloną z sterownikami pod XP. Karta na zdjęciu z tyłu trochę zakurzona. Allegro jak najbardziej wchodzi w grę.
 

 

Edytowane przez Dakero
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...