Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jak ja tego czekania nienawidzę 

 

zawsze moze jeszcze byc gorzej

 

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lwl8tnJuVg1qdlh1io1_400.gif

 

taki spamik mysle ze @Patryk sie nie pogniewa :D

Edytowane przez adriankiller
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Hahaha, ja to mam nadzieje, że jutro dostane sms-a że paczuszka czeka w paczkomacie 


Ok, taki mały updejt. Później porobię parę fotek

 

http://abload.de/img/dsc_07792susj.jpg

 

Denrewuje mnie połączenie cpu>chłodnica,  mam tam mały bąbelek i za nic nie mogę się go pozbyć

  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

No to może dam plan działania co jeszcze będzie zrobione :

- covery : otwór psu ,zatoka 5:25, dolna chlodnica

- poprawa oświetlenia - oklejenie psu i oploty na kabelkologie

- nowy jednolity side panel

- wymiana reza na coś porządnego

- kable sata w oplocie, te które mam są za krótkie (15 cm :S)

 

 

Wszystko będzie robione w miarę możliwości z czasem i $$

Edytowane przez PatrykT
Link to post
Share on other sites

Ogólnie z panelem jest taki problem że tylko 2 firmy wyraziły chęć podjęcia się wykonania takiego panelu. Pierwsza ma możliwość tylko użycia plexy clear albo kolor i tu jest cena w miarę przystępna bo wychodzi poniżej 100 pln, zaś druga ma kilka wariantów plexy w tym dymiona, ale ma chore ceny sięgające 100+ pln za sam materiał + drugie tyle za cięcie. Musze jeszcze sobie to dokładnie przeanalizować, może uda mi się jeszcze gdzieś ogarnąć jakiś zakład. Panel nie jest najwyższym priorytetem w tej chwili, także jeszcze jest czas

 

 

No i taki mini apdejcik, wywaliłem kartę dźwiękową, bo coś nie mogłem dojść do ładu z dźwiękiem przestrzennym w filmach, z integrą nie mam tego problemu. Doszło podświetlenie na blok cpu oraz wykorzystałem stary spliter jako podstawkę pod pompę. Tak to się na razie prezentuję

 

http://abload.de/img/dsc_1103uzs9h.jpg

 

 

Następny krok : oploty i covery 

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Jak na razie nie znalazłem nigdzie na necie rysunku panelu z wymiarami, dlatego jako szablon będzie służył oryginalny panel, i teraz wysyłać gdzieś jakoś nie bardzo mi się uśmiecha bo to różnie bywa z takimi rzeczami. Dlatego szukam czegoś w okolicy co by wysyłki odpadły. Mam w domu jeszcze jakieś 9m foli do przyciemniania szyb, także jak clear okaże się za bardzo "clear" to się go przyciemni ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...