Skocz do zawartości

[MULTI] Thief - seria


Recommended Posts

No to dziwnie trochę, normalnie to każdy by Cię zauważył :P Tymi koło strażnika się chyba nawet nie dało wejść, bo co chwile łaził ten koleś w kółko

 

Tymi koło strażnika też da się spokojnie wejść ale trzeba być bardzo ostrożnym bo tymi drugimi naprzeciwko to nie ma problemu. Trzeba wyczuć odpowiedni moment gdy tamci przechodzący korytarzem zejdą nam z oczu i jazda. Najlepiej najpierw złamać zamek wytrychem, ukryć się a potem jak będzie czysto wejść i koniecznie zamknąć drzwi za sobą bo na to są czujni. 

Link to post
Share on other sites

Podglądaj przez dziurki w ścianie z włączonym trybem skupienia. Na ścianach znajdziesz niebieskie symbole. Później musisz ułożyć w jednym rzędzie te symbole w tym kółku, które pokazałeś na screenie.

Edytowane przez radek0406
Link to post
Share on other sites

Udało się może komuś zdobyć kompletny szyfr do tych drzwi mieszczących się w tej bibliotece, jestem już praktycznie przy samym końcu a nie chciałbym wychodzić nie zaliczając tego? Udało mi się zdobyć tylko jeden symbol. 

 

 

 

http://img32.imageshack.us/img32/7689/b0at.jpg

 

 


Już znalazłem ;)

Link to post
Share on other sites
Przed chwilą zassało mi łatke kolejną do Thiefa.

Tutaj cała lista poprawek itp


Hello everyone,

 

We have just made public a new version of the PC version of Thief, v1.2 build 4116.4 This patch will be applied by Steam automatically when you next start the game. If your game does not update, please restart the Steam client.

This patch will address the following issues.

 

- Fixed an issue where, for some users, controller right stick would not turn the camera and controller hints would not appear.

- Fixed an issue where, for some users, the keyboard mapping menu would immediately map a key and then hang.

- Fixed an issue with the fog when SSAA was enabled that was introduced in v1.1.

- Fixed a crash when the user had 99 saves and tried to access the save menu in game.

- Added an option to the launcher configuration dialog to run the 32-bit version on a 64-bit machine. The 32-bit version has several features disabled causing it to use less memory, providing a smoother experience for users with lower spec machines. The checkbox for this option can be found in the display tab of the launcher options dialogue.

- Update: Deploy additional DLLs with the game to avoid issues with corrupt DLLs on user machines, which could cause the game to not start at all.

- Update: Moved Lockpick and Frame Search helper to the HUD menu and will now also affect mouse/keyboard.

WARNING: Disabling Frame Search helper while playing with mouse/keyboard could make it very hard, if not impossible, to find the button.

- Various performance improvements.

- Various crash fixes.

 

While we expect this patch to be an improvement for everyone, if you do have trouble with this patch and prefer to stay on the old version we made a Beta available on Steam, v1.1 build 4110.1, that can be used to switch back to the previous version


 


Edytowane przez darkatraz
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

na każdym sprzęcie chodzi słabo

 

Nie na każdym ;) Swoją drogą to jakoś nie jestem specjalnie oczarowany, a mam za sobą 6 rozdziałów. Jak na razie to najbardziej do gustu przypadł mi piąty. 

Link to post
Share on other sites

Nie na każdym ;) Swoją drogą to jakoś nie jestem specjalnie oczarowany, a mam za sobą 6 rozdziałów. Jak na razie to najbardziej do gustu przypadł mi piąty. 

No trochę przesadziłem, teraz po tym patchu jest prawie idealnie ;-)

Link to post
Share on other sites

Bez problemu :D Poszły wszystkie strzały ogniowe, ostre, tępe, ząbkowane ale padł :D Tak na serio to mogłem gościa nie zabijać ale mówi się trudno. 


Thief skończony, teraz drugie podejście na własnej grze na poziomie mistrz :P Ofc kilka opcji trzeba wyłączyć bo to byłoby samobójstwo grać z wszystkim włączonym  :D Ostatnio taka zabawa skończyła się po 30 min gry :wariat:

Link to post
Share on other sites

Na razie ukończyłem 2 rozdziały. 1080p, wszystko co możliwe na maxa ustawione, adaptive Vsync i trzyma stabilne jak skała 60 fps (przynajmniej żadnych dropów nie zauważyłem).

 

Klimacik jest - ale koniecznie trzeba podkręcić głośniczki albo jechać na słuchawkach. Gra przyjemna ale trochę "naciągana". Strażnik nas nie widzi bo przechodzimy w cieniu 6 metrów od niego?? Hitmana Absolution to nie przebija IMHO.

Link to post
Share on other sites

Przed momentem skończyłem. Jak dla mnie jedno z większych rozczarowań ostatnich kilku lat, ale to pewnie dlatego, że miałem naprawdę wygórowane oczekiwania co do tej gry.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Też ukończyłem tą grę. Według steama zajęło mi to 11.6 godziny. Oceniam tą produkcję na mocne 7/10. Nie było urwania doopy ale trzeba przyznać nie zauważyłem żadnych błędów w grze. Fabuła mi uciekała, po prostu szedłem przed siebie, po pewnym czasie zrobiło się przewidywalnie. Graficznie klimat był ale jakoś za mało muzyki. Poza tym fajnie było zagrać w nowego Thiefa.

Link to post
Share on other sites

Ja przeszedłem tą grę kilka dni po premierze zajęło mi to jakieś niecało 8 godz, 7/10 to najbardziej trafna ocena dla tej gry. Co mnie najbardziej raziło w grze to durni przeciwnicy SI, były momenty że naprawdę strażnicy tak jak byli by ślepi nie widzieli postaci która przechodziła im pod nosem, co do fabuły gdzieś do połowy czytałem wszystkie dialogi itd potem olałem i grałem dla samego przejścia, graficznie ok, muzyka zbyt intensywna momentami. I co najbardziej nudzi to znajdowanie ciągle tych samych przedmiotów monotonia aż wypływa z tej gry ciągle przechodzimy bardzo podobnymi przejściami odsłaniając te same belki...

 

Ogólnie można zagrać ale tylko i wyłącznie raz dla przejście gry.

Edytowane przez bonnydirt
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...