Skocz do zawartości

[MULTI] Thief - seria


Recommended Posts

Siema. Każdy już słyszał o premierze tej gry. ja Wam za to zapodam świeże intro promujące grę na E3 :D

 

Jeśli chcecie to mogę zaktualizować posta o informacje ogólne i folmik pierwszy prezentujący tą grę :P Jednak to jutro bo zwijam na maraton Supernatural %-)

 

http://www.youtube.com/watch?v=pRargcd2W_E

Edytowane przez mroczny85
Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...
Gość usunięty

Kolejna część gry, która kiedyś odniosła sukces. Czy ludzie nie umieją stworzyć czegoś nowego?

Ale nic - to tylko trailer; poczekajmy, jak gra będzie prezentowała się realnie a nie na "sztucznym" filmiku ;)

Link to post
Share on other sites
  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Ja tam bym się w tym przypadku ocenami nie sugerował. To tytuł typowo skradankowy a nie jest to chyba powszechnie zbyt lubiana forma rozgrywki. Jednak ktoś lubi tego typu produkcje to myślę , że nie będzie czuł się zawiedziony . 

Link to post
Share on other sites

Dlatego ja nie oceniam póki nie zobaczę a z doświadczenia wiem, że sporo tych gier które miały słabe oceny mi osobiście się bardzo podobały. Tu jest właśnie ten problem, tak jak mówi Koniu, to jest skradanka a w większości ludzie za nimi nie przepadają. Ja bardzo lubię skradanki stąd też myślę, że się nie zawiodę ;)

Link to post
Share on other sites

może nie jest to najlepsza forma rozgrywki dla wszystkich (skradanie ) , ale jednak taki  splinter cell ,który też był typową skradanką miał średnią ponad 90 (chaos theory i I ) . Grę sam zamówiłem przed premierą i czekam z niecierpliwością aż zagram  ,niemniej liczyłem na oceny średnio 8+ ,co nie zmienia faktu że gra może być naprawdę dobra i na to właśnie liczę :)

Link to post
Share on other sites

No niby tak ale w Cellu , mimo wszystko chodzilo sie z giwera i raz po raz sciagalo wrogow. Tutaj musisz przechodzic calkowicie niezauwazony kradnac co sie da , od czasu do czasu kogos ogluszajac. Dodatkowo ten wiktorianski klimat, ciasne i mroczne uliczki miasta "Miasto" . To jest gra w ktora bedzie dobrze sie gralo wieczorem przy przytlumionym swietle. Takich gier sie juz po prostu nie robi, a szkoda. Ja takie gry uwielbiam.

Link to post
Share on other sites

Dobra gra to dobra gra. Sugerowanie, że Thief ma zaniżone oceny bo ludzie, w tym redaktorzy, nie lubią skradanek jest bez sensu. Pierwszy SC był niesamowitą grą, technicznie i fabularnie, trzymał w napięciu jak dobry thriller. I też tam się głównie skradało i od czasu do czasu unieszkodliwiało wroga....typowa skradanka. Ale był wybitną grą i dlatego miał noty dochodzące do 10.

Link to post
Share on other sites

Jak bym miał się zawsze sugerować ocenami to kupiłbym wiele gniotów i jednocześnie pominął masę fajnych produkcji.

 

A porównywanie Thief'a do SP jest nie na miejscu. To dwa zupełnie inne typy "skradanek".

Link to post
Share on other sites

tzn ja nie chciałem porównać tych gier dosłownie , tylko pokazać że splinter był typowo skradanką tak jak i thief i dostawał wysokie oceny mimo wszystko bo po prostu był bardzo dobry i nie ma znaczenia raczej że ktoś nie lubi skradanek , tak samo byłoby np z serią fifą , ktoś kto nie lubi piłki kopanej nie mógłby tej grze dać np 5/10 tylko dlatego że nie lubi tego sportu bo było by to nie na miejscu  i byłby słabym recenzentem . 

 

Ja osobiście jestem bardzo ciekawy thiefa ,mam go na steamie już aktywowanego i czekam aż pogram bo ten mroczny klimat mi się podoba i jestem przekonany że z uśmiechem na twarzy go przejdę

Link to post
Share on other sites

Dokladnie.

 

Ja sam mimo iz skradanek porostu nietrawię , gre doceniam ,ale raczej w nia nie zagram :D

 

sama gra  miala chyba za duzo szumu,a jak wiadomo krowa  która  głosno muczy ,mało mleka daje

 

ale zobaczmy 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...