Skocz do zawartości

Co dziś jadłeś/aś ??


Recommended Posts

@up, patrząc na Twój avatar, kiedy widzę, że dodałeś nowego posta w temacie "Co jadłeś na śniadanie" zastanawiam się czy przypadkiem tym razem nie zobaczę zdjęcia upieczonego kota lub nietoperza. :evil:

 

 

A czym jest to, co wrzucałeś wczoraj? Makaron z mięsem drobiowym i jakimś sosem. Wygląda smakowicie!

Edytowane przez Outlaw666
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

około 4 miesiące mi to zajęło. potem były jednak świeta, urlop, pare imprez i 2kg przybrałem. Dopiero od jakiś 3 tygodni jestem na ostrej diecie i wróciłem do wagi 82,5kg.. i teraz masa ciała stoi w miejscu. Cheat day'ów nie mam. Ile gramów czego jem nie wiem, staram sie zeby wypadło minimum 25gramów białka na posiłek, a jem 3 razy dziennie.. gdy czuje ze potrzebuje pije jeszcze izolat białka. Wegle ograniczam do minimum. 2-3 jabłka i 6 kromek chleba tostowego dziennie. W  warzywach nie licze.

Te 10kg to mysle ze głownie była woda i glikogen nagromadzony w mięśniach.. Dopiero teraz zaczne palić tłuszcz. Na to licze bo jeszcze mam na brzuchu warstwe tłuszczu.

Link to post
Share on other sites

to jesli moge Ci cos doradzic. Zdecydowanei wyrzuc to pieczywo tostowe ono ma mnostwo wegli i mysle ze przez to przekraczasz dzienny limit.

 

co 7 dzien takiej diety jak zrobisz trening, najedz sie wegli przez pare godzin, tylko wtedy unikaj tluszczy, jedz ziemniaki, chleb, makarony. To wytnie Cie jak ose. Ja kiedys ograniczylem wegle masakrycznie praktycznie do 10 gr dziennie to az za przeproszeniem mialem jasna kupe :) ale to tez przesadza bo niezdrowe dla nerek. Wtedy 10 kg to w poltora miecha gdzies zrobilem i pilem alko ale tylko wodke i lyche bez popijania a jak juz to woda z cytryna.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 944206248 zmienił tytuł na Co dziś jadłeś/aś ??

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...