Skocz do zawartości

Luźne rozmowy o urządzeniach mobilnych


Recommended Posts

EXCLUSIVE!!!SPECYFIKACJA NOTE III  !!!

 

Źródło http://www.sammobile.com/2013/08/12/exclusive-galaxy-note-iii-to-feature-a-5-68-inch-full-hd-super-amoled-display-3gb-lpddr3-ram-3200mah-battery/

Będą dwie wersje z LTE i bez LTE. W wersji bez LTE siedzi Exynos 5420,a etn drugi otrzyma prawdopodobnie Snapdragona 800 i na pewno posiadać będzie 3 GB RAMu.

 

DISPLAY
SM-N900: 5.68 inch Full HD Super AMOLED (1920 x 1080) display
SM-N9005: 5.68 inch Full HD Super AMOLED (1920 x 1080) display

CPU
SM-N900: 1.8GHz Octa-core Exynos 5420
SM-N9005: CPU UNCONFIRMED

GPU
SM-N900: ARM Mali-T628 MP6
SM-N9005: GPU UNCONFIRMED

RAM
SM-N900: RAM UNCONFIRMED
SM-N9005: 3GB LPDDR3 RAM

CAMERA
SM-N900: 13 Megapixel with Optical Image Stabilisation
SM-N9005: 13 Megapixel with Optical Image Stabilisation

LTE CONNECTIVITY
SM-N900: No
SM-N9005: Yes

STORAGE *
SM-N900: 16/32/64GB User memory + microSD slot (up to 64GB)
SM-N9005: 16/32/64GB User memory + microSD slot (up to 64GB)

OS
SM-N900: Android 4.3 Jelly Bean
(Current test fimrware: N900XXEBMH5/N900OXABMH5/N900XXUBMH5)
SM-N9005: Android 4.3 Jellybean 
(Current test firmware: N9005XXEBMH9/N9005OXABMH9/N9005XXUBMH9)

BATTERY 
SM-N900: 3,200 mAh
SM-N9005: 3,200 mAh

Link to post
Share on other sites

Boring, tak samo jak Galaxy Tab 3, który jest już do kupienia.

Jak na moje zapychanie rynku + podniesienie cyferki modelu i już fani samsunga mają slinotok. Strasznie nie lubię polityki tej firmy.

 

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Topowy smartfon Samsunga w wersji bez LTE? Masakra.

Znowu Super Amoled? Masakra.

Bateria tylko 3200mAh? Masakra.

Ekran 5.68 cala? Masakra.

Zapewne Gorilla Glass też nie będzie. Będzie natomiast 2GB pamięci w wersji dla "bez LTE".

Spodziewałem się czegoś więcej.


BTW- nVidia Tegra 4 będzie (jest) wydajniejsza. Czekam na nowe fony / tablety z tym procesorem.

http://internetzona.pl/2013/06/19/snapdragon-800-vs-nvidia-tegra-4/

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

W Rosji  z LTE nie jest tak źle, szczególnie iż to jeden z najszybciej rosnących rynków telekomunikacyjnych w Europie (europejska część Rosji ma największą gęstość i ilośc mieszkańców z całego ich kraju). Moim zdaniem Rosja to mogą być swoistego rodzaju "Chinami Europy". Dodam jeszcze, że Rosja (i Japonia oraz Korea Południowa) posiadają już sieć LTE-A, czego nie ma np w Polsce.

Link to post
Share on other sites

Bzdurna ta specyfikacja... Bateria 3200 mAh ? Ja czytałem, że ma mieć podobno 3450 mAh. To samo procek. Na 101% będzie wersja z ulepszonym Exynosem i Snapdragonem 800. 3 GB RAM'u też raczej będzie bardzo prawdopodobne. Co do ekranu to się nie czepiam bo 1080p da raczej doskonałą  ostrość tym bardziej, że nie posiada matrycy PenTile czego wiele ludzi nie wie.

Edytowane przez Mixtape
Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

 

 

Co do ekranu to się nie czepiam bo 1080p da raczej doskonałą ostrość tym bardziej, że nie posiada matrycy PenTile czego wiele ludzi nie wie.

 

 

Ciekawe czy Samsung poleci w AMOLED RGB jak w każdym Note.

 

KIepska widoczność w słońcu. WIem, bo mam Note II. Wolałbym ekran jak w LG czyli na IPS.

Link to post
Share on other sites

Swoją drogą, co za poj*** (ponieważ inaczej tego się nie da nazwać) postanowił wrzuci matrycę AMOLED (która ma tragiczną widoczność w słońcu) do urządzenia mobilnego?

 

Dzisiaj przy ustawionej pełnej jasności musiałem się pochylać nad smartfonem, aby zapewnić mu cień i cokolwiek przeczytać z wyświetlacza. A ja kurdę z nawigacji korzystałem!!! Dobrze, że wracając samochodem słońce tak nie dawało, ponieważ to już by była kompletna porażka.

Link to post
Share on other sites

Akurat ten Note II posiada jakoś żółtowaty kolor  i jak by brakuję mu jasności(nawet jak ustawisz MAX) przy S4ce. Dla tego wolisz coś bielszego.  Więc ja uważam,ze zastosowanie FHD Super Amoleda w Note III za zaletę.

 

 

Swoją drogą, co za poj*** (ponieważ inaczej tego się nie da nazwać) postanowił wrzuci matrycę AMOLED (która ma tragiczną widoczność w słońcu) do urządzenia mobilnego?

 

 

:->

Link to post
Share on other sites

Sam jestem ciekaw jak Wy to odbieracie i jak myślicie, że rynek mobilny się będzie rozwijał.

W najbliższym czasie:

 

1. Augmented Reality

2. Elastyczne ekrany

3. Ekrany 3D/hologramy

4. Wbudowane projektory

5. Zdejmowane obiektywy

6. Lepsze rozpoznawanie mowy/sterowanie głosem/tłumaczenie obcego języka w locie

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty
wystarczy @2up

A, o tą czwórkę chodziło. Bo myślałem, ze o konkurencję dla SGS4 :P

 

 

 

obamamam wspiera apple

Ma darmową dostawę nowego sprzętu od Apple dla całej swojej rodziny (i całego rządu USA wraz z Izbą Reprezentantów i z Senatem) to wspiera. A Samsunga najwyżej może wspierać Kim Dzon Un :wariat:

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...