Skocz do zawartości

Luźne rozmowy o urządzeniach mobilnych


Recommended Posts

Ależ proszę cię bardzo:

 

http://allegro.pl/nowy-smartfon-motorola-nexus-6-lte-bez-simlocka-i5294014956.html

 

ale chyba był to wał :/

 

 

btw gdyby ktoś z was miał do sprzedania nową (nie macaną, nie włączaną) Microsoft Lumie 640 (LTE lub Dual, nie ma różnicy) w kolorze niebieskim to biorę z miejsca.

Link to post
Share on other sites
BuryZenek

 

 

Dzięki, bo na allegro widzę p8 za 3 tys, ale pewnie sprowadzana jakaś.

 

Noo dla mnie rozmiar ma znaczenie, nie biegam, a jeżdżąc na rowerze mam telefon w nerce więc problem z głowy :)

Edytowane przez BuryZenek
Link to post
Share on other sites

Konto zawieszone,dobrze że nie kupiłeś bo byś się naciął jak na tego HTC.

I tak nigdy nie wpłacam zaraz po kupieniu tylko najpierw się upewniam i czekam, bo właśnie tego allegro mnie nauczyło.

 

Dzięki, bo na allegro widzę p8 za 3 tys, ale pewnie sprowadzana jakaś.

 

Noo dla mnie rozmiar ma znaczenie, nie biegam, a jeżdżąc na rowerze mam telefon w nerce więc problem z głowy :)

Nie cierpię saszetek, źle się z tym biega.

Link to post
Share on other sites

Kupili przecierz Alcatel - więc mają ich patenty. Po za tym z wiadomości tynika, że kładą nacisk na Chiny.

 

Zresztą nie wiem jak Wy - ale ja uwazam, ze Microsoft robi lepsze Lumie niż Nokia - porównajcie Lumie za czasów Nokii a za czasów MS ?

 

Obawiam sie, ze Nokia może po prostu użyczyć nazwy i na tym sie skończy. Niech dzialają :) - konkurencja dobra jest - ja do Androida nie wracam :) - jak nie daj Boże "padnie Windows Phone - to wrócę do iPhone :) 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

Zresztą nie wiem jak Wy - ale ja uwazam, ze Microsoft robi lepsze Lumie niż Nokia - porównajcie Lumie za czasów Nokii a za czasów MS ?
A co MS wypuścił?Nie miałem w ręku L640,L535 to zabawka jak w przypadku Nokii do serii 7xx,L625 już była lepiej wykonana jak L535 od MS.
Więc póki co to MS Nokii do pięt nie dorasta.
Link to post
Share on other sites

Chudy131080 - L535 to zabawka wg Ciebie - więc JAK ocenisz Lumię 530 która kosztowała TYLE samo ? Jesteś nie normalny twierdząc, że Lumia 535 Microsoftu jest gorsza od Lumii 530 Nokii

 

Naweet jak porównasz L535 do DROŻSZEJ w dniu pramiery Lumii 520 - to L535 bije ją na glowę - lepsze aparaty, dioda LED, więcej RAM'u..

 

NAWET najtańsze Lumie Microsoft jak Lumia 430 są t TAŃSZE i LEPSZE od najtańszych Lumii Nokii. 

 

Lumia 430 - najtańsza Lumia Microsoft i DROŻSZA Lumia 530 Nokii - i L430 MS jest lepsza, więcej RAM, dwa aparaty.

 

Lumia 640 - kosztuje w dniu premiery MNIEJ niż kosztowała Lumia 720 - a ma LEPSZE parametry - więc proszę nie pisz bzdur.

 

W tanich i średnich telefonach Microsoft oferuje znacznie, ale to znacznie wiecej. Więcej RAM'u, lepsze aparaty oraz daje aparaty tam gdzie ich nie było. 

 

Pozostały tylko flagowce - są przecieki, z których wynika, ze flagowiec, nowa Lumia pojawi sie we Wrześniu, w wakacje będzie pozywana i zapowiadana a w sprzedaży sie pojawi we Wrześniu.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...