Skocz do zawartości

Luźne rozmowy o urządzeniach mobilnych


Recommended Posts

  • 4 tygodnie później...

Cześć , kupujecie do Waszych telefonów jakieś etui? Bo właśnie zastanawiam się czy sobie takie coś się sprawić czy nie . Z jednej strony nie za bardzo chce mi się wydawać dodatkowe pieniądze , a drugiej nie wiem czy nie warto jakoś dodatkowo zabezpieczyć mój telefon (Sony Xperia M2).

Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie tak! Posiadam etui na swój telefon i dodatkowo staram się dbać o niego. Znowu nie przesadzajmy, że w dzisiejszych czasach etui na telefony kosztują jakoś nie wiadomo ile pieniędzy :-) a  wydaje mi się, że tak czy siak warto wydać tę kwotę i mieć przynajmniej komfort, że telefon jest zdecydowanie bezpieczniejszy

Link to post
Share on other sites

Cześć , kupujecie do Waszych telefonów jakieś etui? Bo właśnie zastanawiam się czy sobie takie coś się sprawić czy nie . Z jednej strony nie za bardzo chce mi się wydawać dodatkowe pieniądze , a drugiej nie wiem czy nie warto jakoś dodatkowo zabezpieczyć mój telefon (Sony Xperia M2).

 

 

Pewnie, że tak etui to dziś można powiedzieć trend są różne kolory, wzorki etc - dodatkowo mają za zadanie chronić nasz sprzęt, jeżeli mamy zadbany nie porysowany telefon łatwiej go potem sprzedać bo ludzie jednak na to patrzą. Natomiast jeżeli nie chcesz wydawać dodatkowych pieniędzy na etui zawsze warto zainteresować się chociaż by nad szkłem hartowanym na przód urządzenia :)

Link to post
Share on other sites

Dzięki panowie za odpowiedzi. A jak kupujecie to wybieracie bardziej zwykłe sklepy czy internetowe ? Po prostu Gdzie można liczyć na tańszy sprzęt ?

Jeśli o mnie chodzi to zazwyczaj takie rzeczy kupuję w http://stilgut.pl. Do tej pory jeszcze się nie zawiodłem bo mają szeroki asortyment  i moim zdaniem niezłe ceny. A swoją drogą to te etui są trwałe i nieźle wyglądają. W ogóle radzę robić zakupy  w sklepach internetowych (pod każdym względem) bo ja tak jak napisał walskwalsk w zwykłych sklepach są wyższe ceny wynikające pewnie z wyższych marż

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Huawei kończy produkcję budżetowców (seria Y), IMO dobra wiadomość, o ile obniżą trochę ceny nadchodzących średniaków, bo 1,5k za średniaka to trochę nieporozumienie, ale staje się to ''standardem''. Ludzie zamiast kupić budżetowca od Huawei wolą dopłacić do Xiaomi, rozumiem ich.

Tylko te Kiriny  :/ Wolałbym, żeby stosowali Snapdragona (skorzystali z niego w ShotX, Nova)

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanko. Jak pewnie wiecie jest promocja od Play na zakupy w google play. I tak myślę co potrzebuje kupić i nic mi do głowy nie przychodzi a szkoda by się zmarnowało. Ktoś ma jakiś pomysł co kupić?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...