Skocz do zawartości

Luźne rozmowy o urządzeniach mobilnych


Recommended Posts

Cześć wam!

Jestem nowa na forum ale mam nadzieję, iż znalazłam odpowiednie miejsce na odkrywanie odpowiedzi na nurtujące mnie pytania  ;)

 

Jako iż jestem stażystką ds. marketingu i rynku Polskiego w firmie Refurbed, ktora zajmuje się sprzedażą odnowionej elektroniki przenosnej tj. laptopy, tablety i smartphone, chciałabym poznać wasze zdanie na ten temat. Co sądzicie o kupnie odnowionego/odświeżonego/refurbowanego sprzętu?

 

Również, bardzo prosilabym o pomoc w przeprowadzanym przez nas badaniu rynku elektronicznego i świadomości konsumenta (przede wszystkim używanej elektroniki).

Poniżej załączam link:

https://form.jotformeu.com/80493664548367

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi! :D

Link to post
Share on other sites

cześć mordeczki :) potrzebuję jakiegoś porządnego kejsa na iphone'a 7 ,Ostatnio kupiłem coś z tego repertuaru na bazarze i szkoda gadać , bo tylko straciłem niepotrzebnie kasę... Macie jakieś namiary na dobrej jakości produkty z kategorii ??

Link to post
Share on other sites

Ja na S7 mam założonego Spigen'a Tough Armor i sobie chwalę. Pod FiiO A3, które mam przyklejone do case'a mam Rugged Armor Spigena, który pierwotnie służył jako case na co dzień do noszenia.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

cześć mordeczki :) potrzebuję jakiegoś porządnego kejsa na iphone'a 7 ,Ostatnio kupiłem coś z tego repertuaru na bazarze i szkoda gadać , bo tylko straciłem niepotrzebnie kasę... Macie jakieś namiary na dobrej jakości produkty z kategorii ??

Jakiś czas temu nabyłem hartowane szkło ochronne w etuistudio i jak na razzie jestem bardzo zadowolony, telefon ma zapewnioną odpowiednią ochronę i też dzięki temu mam większy spokój w trakcie chodzenia z nim. Do tej pory nie pojawiły się na ekranie żadne zarysowania czy inne uszkodzenia, także takie coś też możesz spróbować

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja na S7 mam założonego Spigen'a Tough Armor i sobie chwalę. Pod FiiO A3, które mam przyklejone do case'a mam Rugged Armor Spigena, który pierwotnie służył jako case na co dzień do noszenia.

dzięki stary :)

 

Jakiś czas temu nabyłem hartowane szkło ochronne w etuistudio i jak na razzie jestem bardzo zadowolony, telefon ma zapewnioną odpowiednią ochronę i też dzięki temu mam większy spokój w trakcie chodzenia z nim. Do tej pory nie pojawiły się na ekranie żadne zarysowania czy inne uszkodzenia, także takie coś też możesz spróbować

dzięki również :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zawiodłem się na LG G7, i to po całości. Jako wierny fan tej marki, który do niej ma sentyment jestem po prostu rozczarowany.
Telefon miałby realne szanse na walkę z konkurencją gdyby był wyceniony na 2400zł, nie więcej.
Oprócz lepszego głośnika oraz DAC moim zdaniem nie ma nic w czym byłby lepszy od konkurencji, a wizualnie bardziej podoba mi się G6.
Cena jest KOSMICZNA! PO PROSTU ABSTRAKCYJNA!!! Jakim cudem LG chce wyjść na prostą wprowadzając taki telefon jako flagowiec na 2018 rok?
W zeszłym roku wypuścili świetnego flagowca, którego wykastrowali w wersji europejskiej co przełożyło się na gwałtowny spadek cen, myślę, że w tym roku będzie jeszcze gorzej.
Obym się mylił, nie chcę by G7 był ostatnim flagowcem tej firmy, ale jak się nie pozbierają to niedługo na pewno nie będą chcieli dokładać do tego interesu skoro od pewnego czasu dział smartfonów przynosi straty.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Niczego się nie nauczyli po g6 i v30. Samsung i Apple mogą wypuścić cokolwiek i się sprzeda, mniejsze firmy muszą konkurować albo jakością albo ceną. G7 nie ma nic z tych rzeczy. Szajsung w 1,5 miesiąca staniał już z 3600 na 2900zł. G7 nie wydaje się być od niego lepszy więc cena to IMO strzał w kolano

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

co myślicie o starszych telefonach (używanych) ? dlaczego tak wiele osób odradza ich zakupu i zamiast tego polecają xiaomi za 500zł skoro za 350zł można w świetnym stanie kupić telefon FHD OLED 2gb ram 5.20cali o solidnej budowie i z czystym androidem taki jak np Moto X 2 gen. ? czy chodzi o zużycie sprzętu? pół żartem pół prawdą słyszałem że nowe sprzęty zużywają się tak szybko że stare dalej będą działać jak nowe się już zepsują  :P

Link to post
Share on other sites

 

 

pół żartem pół prawdą słyszałem że nowe sprzęty zużywają się tak szybko że stare dalej będą działać jak nowe się już zepsują 
 

Ostatnie zdanie może mieć odniesienie do lodówek, pralek, ale na pewno nie do smartfonów.

Starsze smartfony z andkiem zaczynają lagować, brak wsparcia od producenta, czyli przestarzały soft.

Za  110 $~400zł masz nowego Redmi 5A  3/32GB i gwarancje dobrego działania przez 2 lata.

Za takie pieniądze używki to zdecydowanie można szukać czegoś od xiaomi, może mi4 albo note 3 pro.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Myślę że to świetny wybór. Xiaomi w ekspresowym tempie zrównały się z dużymi markami na rynku. Do 2-3 lat Xiaomi będzie pewnie miało większość części społeczeństwa (poza Apple'owcami :P). Patrząc na sam stosunek jakości do ceny, to Chińczycy przewyższają pozostałe marki.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...