Skocz do zawartości

Oszuści i zaufani sprzedający/kupujący


Recommended Posts

Droga Administracjo

 

Bardzo proszę w imieniu oszukanych tego autora:

http://forum.benchmark.pl/topic/170886-geforce-gtx-780-3-gb-referent-od-nvidii-i-core-i5-2400/page-2
O zbanowanie go po adresie MAC+IP+NICK+inne jeżeli IP Board ma :-)

Dlaczego wypisuję tą apelacje do was ? Nie wiem czemu, nie wiem w jaki sposób to działa tutaj, ale oszuści powinni być banowani tak aby nie narażać naszych drogich kupujących a co najważniejsze stałych bywalców forum. Zauważywszy to iż ten człowiek przyznaje się do tego tłumacząc to tak: 

 Ot to takie dobrodziejstwo poprawienia przepisu mówiącego że wykroczenie sięga kwoty do 1000 złotych a nie 250 złotych jak dawniej. Dopiero powyżej 1000 złotych mamy przestępstwo 

 
Uwzględniając poprzedni post na wcześniejszej stronie odnoszący się do tego sprzedającego: 

Przestrzegam przed tym sprzedającym - OGŁOSZENIE - kupiłem obudowę, która po wpłacie (ekspresowej, o którą prosił sprzedający) została uszkodzona a zwrotu pieniędzy niestety się nie doczekałem, użytkownik zapadł się pod ziemię. Nie tylko ja miałem z nim problemy - wystarczy poszukać na forum.

 
 
POwinniście jakoś zareagować, w dużej mierze jesteście tutaj od tego. Bardzo proszę o rozpatrzenie mojej apelacji w sprawie tego użytkownika bo już nie pierwszy raz widzę chamstwo na tym forum które przekłada się na podważanie CEN tworzący sztuczny tłum temacie którego można uniknąć, a co gorsze bandytyzm który okrada użytkowników forum poprzez sprzedaż sprzętu niezgodnego z opisem/ziemniaków w worku. 
Link to post
Share on other sites

Chociaż kupowałem w lutym dopiero teraz pisze, bo znalazłem kolejną wadę na płycie :>

 

Stanowczo nie polecam i przestrzegam przed 

BumCykCyk - sprzedający

 

W lutym kupiłem od tego pana płytę, przyszła szybko, płyta leżała luzem w opakowaniu nie była nawet nie było foliowego opakowania, dodatkowo miała powyginane piny od usb 3.0, facet tłumaczył, że u niego było wszystko OK, gdy udowodniłem mu, że sam umieścił tą wadę na zdjęciu, napisał mi, że widziałem co kupowałem (choć w opisie aukcji nic nie było płyta 100% sprawna).

Trochę mnie to podirytowało, ale myślę sobie no nic to tylko piny przecież użytkownik benchmarka nie sprzeda mi chyba bubla.

Napisałem, że komenta wystawię w marcu jak wszystko złożę i zaczeły się kwiatki po złożeniu okazało się, że z integrowana karta sieciowa to padaka, muzyczną system wykrył ale po zainstalowaniu sterowników dźwięk nie działał. Musiałem dokupić sieciówkę i muzyczną (60zeta) Mógłbym za łączna sumę kupić mobo na gwarancji :>

W. w. pan dostał pozytywa tylko dlatego, że kupiłem uszkodzone komponenty i nie chciałem dostawać negatywa zwrotnego bo mam czyste konto, on ma zaledwie 30 i to jeszcze junior więc pewnie by mu i tak to latało

Tydzień temu dokupiłem 4GB ramu i wiecie co ? okazało się, że dual nie działa i jak mam karty pamięci w obu slotach to system nie wstaje

Nasuwa się myśl, że sprzedał płytę bo mu się sypała :> znalazł jelenia co się nie zna i to wykorzystał

Dodam, że sam jako laik kompletnie nie znam się na montażu i wszystko składałem w zaprzyjaźnionym serwisie, na drugi raz kupie wszystko w jednym czasie, na gwarancji i dam do obejrzenia każde zdjęcie komuś kto się na tym zna, a benchmark nie znaczy, że wszyscy tu są OK

 

Jeszcze raz wielki minus dla BumCykCk

 

Jego temat tutaj

http://forum.benchmark.pl/topic/165159-p%C5%82yta-g%C5%82%C3%B3wna-b75ma-e33-lga1155-allegro-119-z%C5%82/

Edytowane przez devilpl
Link to post
Share on other sites

Polecam sprzedającego Creidd. Bardzo dobry i miły kontakt. Konkretne odpowiedzi na zadawane pytania w sprawie sprzedawanego przedmiotu. Praktycznie natychmiastowa wysyłka po dokonaniu wpłaty. Użytkownik również sam zainteresował się czy przesyłka dotarła (w naszym wypadku zawiniła poczta polska i przesyłka dotarła opóźniona). Jeszcze raz szczerze polecam!

Link to post
Share on other sites

Miałem to właśnie pisać... ale w takim razie zacytuję ;). Również zakupiłem, również polecam - mimo godzin nocnych w godzinę miałem kluczyk u siebie :)

 

 

+ Poziomek - szybko i sprawnie, polecam - Wiesiek 3 na gog

Również polecam tych kupujących. Transakcja doszła do skutku bez zbędnych pytań

Edytowane przez Poziomek
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...