Skocz do zawartości

Oszuści i zaufani sprzedający/kupujący


Recommended Posts

AKTUALIZACJA / lista do pobrania w pierwszym poście.

 

Przypominam o dopisku przy użytkowniku kupujący/sprzedający. Bez tego nie będę miał możliwości wpisania na listę.

 

Przykłady:

 

 

+ dla kolegi lukaszup, wzorowa transakcja jak i kontakt. Polecam zdecydowanie.

 

 

 

polecam usera booncol 0 problemów, super kontakt, jak po sznurku przez alledrogo.
Link to post
Share on other sites

Nie polecam zawierania transakcji z użytkownikiem k3m0t - był on pośrednikiem osoby zainteresowanej zakupem sprzętu PC. Do transakcji nie doszło, gdyż nie doszliśmy do porozumienia w sprawie szczegółów odbioru osobistego. Forumowicz jest agresywny, pretensjonalny i nie potrafi za nic odpuścić szerząc czarny PR wokół mej osoby. Osoby nie mające chęci być wyzywanymi od krętaczy, oszustów i naciągaczy - zastanówcie się kilka razy zanim postanowicie coś sprzedać fikcyjnemu znajomemu (co rusz szuka sprzętu dla kolegów).

Link to post
Share on other sites

https://windows7licencje.pl/index.php?route=common/home- ostrzegam wszystkich użytkowników przed tym złodziejem i cwaniakiem.On się tu kiedyś u nas zareklamował.Chciałem skorzystać z usług.Dla pewności zadzwoniłem pod podany numer ze trzy razy,facet odbierał więc złożyłem zamówienie,otrzymałem potwierdzenie,przelałem pieniądze.Parę dni cisza więc zadzwoniłem znowu tak ze trzy razy.Tłumaczył się,że czeka na klucze.Po kolenych paru dniach kontakt się urwał.Drogą meilową wypisuje mi jakieś głupoty,tak jakby nie wiedział o co chodzi i że coś już zrealizował co jest oczywiście bzdurą bo nic nie otrzymałem. Niech to również będzie przestrogą dla pytających o "tanie" klucze i ostrzeżeniem przed jednak ogromną rzeszą złodziei i oszustów.Jednocześnie mam prośbę.Czy jest na forum ktoś z Chrzanowa?Jeśli tak to bardzo proszę o kontakt na priv.....

 

/ posta przeniosłem do odpowiedniego tematu / worm

Edytowane przez jarrino
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...