Skocz do zawartości

Oszuści i zaufani sprzedający/kupujący


Recommended Posts

Polecam jako sprzedającego użytkownika rafii
Kupiłem od niego płytę , ram, procka i chłodzenie fortis.;
Towar konkretnie zapakowany, cały czas kontakt telefoniczny, transakcja poza allegro, szybka wysyłka, satysfakcjonująca cena.
 
Polecam także jako sprzedającego użytkownika lukaszup
Kupiłem od niego grafikę R9 270X
Dobrze spakowane, szybko wysłane, transakcja poza allegro , dobra cena, długa gwarancja :)
 
5 z plusem dla obu panów poproszę :)

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

Nie polecam sprzedającego csgin. Miałem od niego kupić kartę graficzną,wszystko było dogadane po czym kontakt się urwał i nawet nie raczył napisać co się stało,a na forum widoczny i odczytywał wiadomości.Nie poważna osoba!

Link to post
Share on other sites

- MINUS @sebastian03  na pclolu ma nick: seeba03

 

NIE POLECAM tego użytkownika. Typowy krętacz i w dodatku KŁAMCA!! 

 

Na konkurencyjnym forum chciałem z nim zrobić utarg. Zestaw komputerowy. 

Wszystko było dla mojego znajomego który nei posiada kont na forach a chciał zestaw kupić. 

 

CENA została ustalona/ Odbiór osobisty również. 

 

Historia: W dzień odbioru ten oto krętacz zadzwonił że mu nie pasuje dzisiaj i przełożył na dwa dni później. Ok, może komuś akurat coś wypaść. Po czym za dwa dni było dzwonione na telefon/ pisane na forum. ZERO ODZEWU. (forumowicz się w tym czasie logował i odczytywał wiadomości).

Dopiero po napisaniu któreś z kolei wiadomości że jeśli nic nie odpisze co z transakcją będę zmuszony wystawić mu negatywną opinię. (dopiero po wystawieniu opinii cudownie się odezwał)

 

Najlepsze jest to że zero przeprosin. wystawił ponownie dwa razy jeszcze tą transakcję która została przez modernizację usunięta. Forumowicz wymyślał na mnie jeszcze że to moja wina, że nikt do niego nei dzwonił itd. Typowe CHAMSTWO!!!!! 

 

PRZESTRZEGAM przed tym KŁAMCĄ każdego użytkownika!!!!!!!!!!!!!!!! 

Edytowane przez k3m0t
Link to post
Share on other sites

Polecam także jako sprzedającego użytkownika lukaszup

Kupiłem od niego grafikę R9 270X

Dobrze spakowane, szybko wysłane, transakcja poza allegro , dobra cena, długa gwarancja :)

 

 

Oczywiście plusik dla kupującego! Bez zbednych przeciągnięć. Konkretnie i na temat :) Oby więcej takich kupujących!

Polecam w 100% !!

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...