Skocz do zawartości

Oszuści i zaufani sprzedający/kupujący


Recommended Posts

Spokojnie, użytkownik który ma 5 postów, 1 punkt reputacji. Allegro brak, rzekomo wysyła złączki jeszcze przed zapłatą POD PRZYKRYWKĄ 'rekompensaty zaufania'.
Oczywiście jak można się domyślić brak potwierdzenia wysyłki bo wyrzucił.

Nie wiem kto w tym wypadku by wysłał pieniądze w kompletną ciemnice? 

Po 1 dniu roboczym groźby i straszenie Policją, na prawdę? Moderatorów proszę o konsultacje. Myślę że jestem znany na forum jako konkretny kontrahent, niejedno sprzedałem i kupiłem na tym forum (wręcz bardzo dużo). Allegro oczywiście posiadam. 

Jeśli złączki przyjdą na prawdę (w co wątpię, bo nikt po jednym dniu nie robi takiego czegoś i nie spamuje PW i nie grozi) to wyślę pieniążki. Trzeba być ostrożnym, oszustów nie brakuje. 

Edytowane przez Ten_Wredny
Link to post
Share on other sites

 Oczywiście jak można się domyślić brak potwierdzenia wysyłki bo wyrzucił.

 

Kopia(ta strona po której się pisze) zawsze trzymana jest na poczcie, także nie widzę problemu w uzyskaniu nr przesyłki przez wysyłającego. Ja tam zawsze jak coś wysyłam to trzymam potwierdzenie nadania dopóki kupujący nie potwierdzi odbioru paczki

Link to post
Share on other sites

 

 

jak można się domyślić brak potwierdzenia wysyłki bo wyrzucił.

 

Jak dla mnie sprawa jest oczywista, a próbę wyłudzenia pieniędzy proponuję zgłosić odpowiednim organom. 

Link to post
Share on other sites

Plusy ode mnie:

krecik55,  Whiskas, Mirinda, dydek-666, Crout, stiffmeister, h0m3r_PL, behemothxx, lisurwis, 

 

Dzięki zakupionym częściom od powyższych użytkowników już mam praktycznie złożone dwa komputery.

Link to post
Share on other sites

AKTUALIZACJA / lista do pobrania w pierwszym poście.

 

btw. Onigiri już wcześniej był notowany, więc zachęcam do przeglądania listy przed ewentualnymi transakcjami.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...