Skocz do zawartości

Oszuści i zaufani sprzedający/kupujący


Recommended Posts

Ostrzegam przed użytkownikiem : cyngiel0 który występuje na alledrogo ale działa na zasadach forum czyli wrzuca fotki z nazwą nicku . Zakupiłem u niego 4790k (niby nowy , kupiony 5 dni temu) ale proponował sporą zniżkę poza allegro . Gdy zdecydowałem się na zakup na alledrogo nie było już dopisku o tańszej cenie poza serwisem ( pewnie go przycisneli) ale doszliśmy do porozumienia ,że załatwimy to po taniości poza alledrogo . Wszystko szło ok do momentu jak poprosiłem żeby nie zapomniał dorzucić do paczki dowodu zakupu . Okazało się że procka dostał od osoby X ( a niby kupiony 5 dni temu ) i co najwyżej dośle mi mailem skan dowodu zakupu osoby X.

Czekałem czekałem , paczka czeka w paczkomacie a skanu jak nie było tak nie ma . Oczywiście nie odbiorę jej ;) Jego nr tel to 601165617, posługuje się mailem hubertstanios@gmail.com a paczkę wysyłał z maila arab2018@gmail.com . Jak paczka do niego wróci za dwa tygodnie pewnie coś wstawi ponownie , choć teraz śmierdzi mi wałem . Jeszcze raz ostrzegam Mariusz

Link to post
Share on other sites
UWAGA OSZUST!!!

Dziś dzwonił do mnie koleś pod pretekstem kupna samochodu, który wystawiłem na portalu aukcyjnym. Umówiliśmy się na spotkanie.

Po ok. 2 godzinach napisał sms`a, że jest w trasie , że niedługo będzie u mnie, ale zapomniał karty do bankomatu i nie ma nic na koncie żeby zadzwonić.

Chciał, żebym kupił mu doładowanie, by mógł zadzwonić do domu i dowieźli mu kartę, a kasę odda mi na miejscu.

Ale coś mnie tknęło, wpisałem jego numer telefonu 507 202 215 w przeglądarce i pierwszy wynik:

 


 

Ostrzegam kolegów z forum, którzy chcą coś sprzedać, aby uważali na niego.

Mnie nie udało  mu się naciągnąć, ale wielu już tak.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Odradzam robienie jakichkolwiek interesów z simon121.
Umówiliśmy się na sprzedaż za pomocą allegro, aukcja wystawiona. Użytkownik kupił po czym powiedział, że w poniedziałek zrobi przelew. Cisza w tej sprawie więc napisałem do niego, że czekam na pieniądze do środy, a odpowiedź jaką uzyskałem to fakt iż "nie spodobały mi się pańskie komentarze" i dostał lepszą ofertę. Dobrze, że nie wysłałem za pobraniem bo byłbym w torbę o 35zł. Strata czasu, na którym mi najbardziej zależało.. 

Link to post
Share on other sites

Również ostrzegam przed użytkownikiem Onigiri. 

Numer konta jak wyżej, nie wiem czy mogę podać resztę danych. Połaszczył się na 23 zł za rzekomą kartę AGP, na której mi bardzo zależało, a której oczywiście nie dostałem. Niby pieniądz niewielki, ale bardzo nie lubię jak się mnie okrada. Dodatkowo zmarnowałem cenny czas na czekanie. Tym samym znajoma nie miała zrobionego komputera na święta :( Nie wiem skąd się biorą tacy ludzie jak on, ale po prostu mi ich żal. O ile podany przez niego adres jest dobry, to przy jakiejś okazji zgłoszę się po swoją własność, tak dla zasady, bo jak wspomniałem nie toleruję złodziei (nawet tych drobnych).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...