Skocz do zawartości

Oszuści i zaufani sprzedający/kupujący


Recommended Posts

Uwaga:

Nie polecam użytkownika ProgameCave:

http://forum.benchmark.pl/user/105770-progamecave/

 

Kupiłem od tego Pana najpierw CPU oraz MOBO. Przywiózł mi wszystko do Warszawy, zapłaciłem i było OK. Potem zadeklarował sprzedaż jeszcze innych podzespołów. Część z nich była na kopii paragonu, który dostałem do CPU i MOBO. Tym razem ProgameCave chciał już wpłatę na konto. Stwierdziłem, że skoro widziałem człowieka na własne oczy to raczej powinno być wszystko OK. Wpłaciłem temu Panu na konto 1500 zł.

Wpłaty dokonałem już prawie dwa tygodnie temu. Do tej pory nie mam części. Kontakt z ProgameCave mam. Odpisuję na SMS lub dzwoni, ale co z tego jak cały czas bezczelnie oszukuje. Kilka razy zapowiedział się, że będzie u mnie z częściami, bo akurat ma coś do załatwienia w Warszawie. Dzwoni i twierdzi, że za pół godziny będzie, po czym po dwóch godzinach pisze SMS, że jest u jakiegoś klienta, albo że stoi w korku. 

 

Miał mi zwrócić pieniądze. Podobno przelew zrobił w zeszły wtorek. Do tej pory nie otrzymałem zwrotu, za to otrzymałem potwierdzenie przelewu, które ewidentnie zostało przerobione w jakimś programie graficzny.

 

Mam nadzieję, że sprawa się jeszcze wyjaśni, ale radzę wstrzymać się z jakimikolwiek interesami z tym Panem.

Jutro drukuję rozmowy z forum i te z SMS i idę zgłosić sprawę.

 

 

Druga osoba, której nie polecam to:

PiotrokeJ

http://forum.benchmark.pl/user/48596-piotrokej/

 

Wpłacone 300 zł już 4 tygodnie temu. Zero kontaktu, części brak. To też zgłaszam.

Witam,

jestem tu nowy ale chyba mamy podobny problem z tym samym panem, też wpłaciłem pewną kwotę temu panu na konto ( po wcześniejszym przesłaniu jego skanu dowodu osobistego, ale nie wiem czy akurat jego w tej sytuacji), jeżeli przesłał byś mi numer konta tego delikwenta mogli byśmy stwierdzić czy korzysta z tego samego rachunku.

Link to post
Share on other sites

Witam,

jestem tu nowy ale chyba mamy podobny problem z tym samym panem, też wpłaciłem pewną kwotę temu panu na konto ( po wcześniejszym przesłaniu jego skanu dowodu osobistego, ale nie wiem czy akurat jego w tej sytuacji), jeżeli przesłał byś mi numer konta tego delikwenta mogli byśmy stwierdzić czy korzysta z tego samego rachunku.

nie powazny pan jestes i tyle mam do powiedzenia 

Link to post
Share on other sites

Programcave to idiota i tyle. Nie może założyć konta na allegro, "bo nie", a jak chce sie cos od niego kupić to nawet nie może zdjęć 'bo mu sie nie chce, i jak chce to mogę kupować, a jak nie to nie, każdy kto u niego kupił ma przesyłka max w 2 dni i każdy zadowolony'. Ciekawe jest to, że nie umię wymienić 'tych zadowolonych kupujących', bo 'nie chcę mu się kopiować linków'. Wyjątkowo dużo się nie chcę temu Panu, jednak sprzedawać mu się chcę - CIEKAWE.

 

Ma on 'same okazje'
Gigabyte R9 290X windforce za 700 zl, Asusa DCUII R9 290x za 800 zl, 4770k za 750 zl, ramy 8gb 2133mhz po 200 zl, a jesli sie weźmie wszystko to podobno nawet po 100 zl. Płyty też ma w tak okazyjnej cenie. Szkoda, tylko, że te okazyjne ceny to ściema i tyle, już z berkiem rozmawiałem - najpierw bezczelnie przyjechał do niego cave i sprzedal mu sprzet warty ~1400 zl (4770k i msi z87-g45) za 1000 zl, a potem utopił 1500 zl, bo chcial reszte kupić niestety, nie dostal juz nic od 3 tygodnii. Pan ten nic nie oferuje na sprzedaż tylko jak do niego napiszemy. Sprytna metoda - nie ma tematów, więc mniejszy rozgłos. Obraża się za wszystko co mu sie powie - jeśli kiedykolwiek dostarczy obiecane przedmioty - będzie dla mnie po prostu nieodpowiedzialnym i nierzetelnym sprzedawcą, ale wygląda na to, że jest po prostu oszustem. Mam całą rozmowę z nim moge udostepnic dla administracji.

Edytowane przez muf18
Link to post
Share on other sites

To może jednak bądź łaskaw powiedzieć coś więcej, bo oskarżenia są dość poważne.

Witam,

 

oskarżenia nie są bezpodstawne ponieważ ten Pan posługuje się nie swoim dowodem tożsamości, mam skan dowodu, a użytkownik Berek widział już tego gości na żywo i mówi że ten z dowodu to nie on, a numery kont które podaje zgadzają się w moim jak i Berka przypadku.

Gościu posługuje się kilkoma imionami jak i nazwiskami, wszystko mam do okazania cała historia na mailu jak i u Berka.

Przestrzegam wszystkich przed tym Panem, bo to krętacz pierwszej wody.

Link to post
Share on other sites

Ja też pomagam obu Panom, też bym się nabrał po tym jak jak "Programcave" przyjechał do berka z częściami, ale widać, że zrobił to ewidentnie perfidnie.

 

Mam nadzieję, że uda się Wam ściągnąć z niego kasę i odsetki jeszcze.

Edytowane przez muf18
Link to post
Share on other sites

Procesor : i5-4690K   /     Cpu Cooler : Cooler Master Hyper 212 EVO Motherboard : MSIZ87-G45 Gaming     /     Memory: Corsair Vengeance 16GB 1600 Mhz GPU: EVGA GeForce GTX-980 Super Clocked     /     Case: Corsair Vengeance 16GB 1600 Mhz Power Supply: CORSAIR CX750 750W 80+Bronze     /     SSD: Samsung 840EVO 120gb HDD: Seagate Barracuda 1 TB HDD SATA 6Gb/s    Price : 500 euro    -     2150 polish zloty

 

Hahahaha, niezłe ściemy. Ciekawe na ile już oszukał...

Edytowane przez muf18
Link to post
Share on other sites

Widać co rok to kolejny "AS"  ;)

jakoś rok może dwa temu był tu jeden Phoenix i jego słynne wałki na Titany LC BLoki itp itd oraz "na Magdę z Asusa" :rotfl:  

Się nie ździwie jak to ten sam :D Tamten też miał swoje mod-owe logo i kręcił Hype ładnymi fokami i opisami jak na tej stronie

Link to post
Share on other sites

 

 

na Magdę z Asusa

 

Jesteśmy w tym samym wieku, ale chyba Ci się przyda ;)

 

http://www.tanie-leczenie.pl/images/DSC_6752B.jpg 

 

Jak można walnąć taką gafę ?  :rotfl:

 

Monika z Asusa, a nie żadna Magda.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...