Skocz do zawartości

Polecane zasilacze od 100zł do 400zł i Wyżej !


Recommended Posts

Witam, planuje kupić zasilacz pod zestaw (oczywiście OC) i5 4670k + CF 2 x R9 280x, czy zasilacz 750W jest wystarczający? Wstępnie zdecydowałem się na XFX Pro 750W czy to dobry wybór? Co alternatywnego polecacie ok 400zł?

Edytowane przez 4mp3hR
Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak to wygląda przy innych modelach, ale ja mam CF z dwóch sapphire toxic r9 280x i pobiera mi 810 watów, przy kopaniu (obciążaniu samych grafik). Ogólnie taktowania mają zbite, ale nie napięcie, a zasilacz to xfx pro 850w. Nie wiem może u mnie jest coś nie tak, ale na pewno mi się to nie podoba : / Jakby ktoś byłby w stanie pomóc przy okazji to byłbym wdzięczny. Obniżenie napięcia na grafikach pomogłoby?

Link to post
Share on other sites

no z gniazdka, watomierzem, ale to i tak sporo. Jadę na zegarach 1080/1500 bo nie ma sensu wyżej, a pobór olbrzymi. Wcześniej sądziłem, że z te 650 wat będzie z gniazdka ciągnął. Chciałem dorzucić jeszcze drugą taką zasiłkę i 3 karty r9 280x, ale chyba nie da rady...

Link to post
Share on other sites

Co powiecie na temat:

Fortron Aurum 500W - GOLD, obecnie 290 zł na allegro od sklepu Midas.

Fractal Integra R2 500W- dość dobra cena chociażby w Salurion.

Super Flower Amazon 550W - dobra cena na allegro w sklepie Midas. Wart coś więcej niż inne "bronzy" z racji że to SF?

 

EVGA 500B - na prawdę niska cena, dobre 12V i cieszący się dobrymi opiniami serwis.

 

Jak by sobie radziły z 4670K (OC) + GTX760?

 

Poza tym coś zauważyłem (jak z resztą pisałem w innym poście): http://www.morele.net/zasilacz-super-flower-sf-550p14xe-hx-621329/

Ściema jakaś?

 

//edit: do tego jeszcze mnie zaintrygował SF Golden Green HX:

http://emidas24.pl/p/1549/9644/super-flower-golden-green-hx-80plus-gold-550w-zasilacze.html

Edytowane przez w.nwk
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...