Skocz do zawartości

Pochwal się co stworzyłeś w programach graficznych


Recommended Posts

Chodzi tylko o jakość. Widać, że ma o wiele za małą rozdzielczość i robi się pikseloza zamiast ładnych detali + gdzieniegdzie widać łączenia  :)


Planuję zrobić jakąś prostą scenę "zamkową". Wyskrobałem starą studnię w wolnym czasie :)
http://s1.bild.me/bilder/060112/8639422well.jpg

Edytowane przez piterrrxd
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Zwiększ odrobinę interlinię i ściśnij trochę font. "Z" do niwej linijki. Spację po myślnikach i wyrównanie :)

 

Blok tekstu odciąga uwagę od renderów. Jak chcesz możesz dodać pionowy blik na ekranie, no chyba że będzie matowy.

 

Drobne korekty, a lekko ukształtują projekt. Takie korekty robię codziennie, widzę czego klienci wymagają.

 

Ogólnie, czysto, schludnie, ładnie:)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

Zwiększ odrobinę interlinię i ściśnij trochę font. "Z" do niwej linijki. Spację po myślnikach i wyrównanie :)

Okej:) spect kopiowałem bodajże z newsa z benchmarka i pewnie dlatego nie ma spacji po myślniku, ale to szczegół :)

Gdy będe miał jeszcze chwile czasu dopieszczę projekt ;)

Thx za opinie eksperta.

Link to post
Share on other sites

W tym pierwszym wypunktowanie jest zbędne. Miniatury pod spodem zawierają te same informacje. Napis "Oferujemy:" wg mnie powinien być wyśrodkowany. Co do loga: monitor ma udziwnioną matrycę. Komputer też raczej powinien być w tym samym czarnym kolorze. W drugiej grafice zamiast białego tła mógłbyś użyć szarego z dołu projektu i zobaczyć jak się komponuje. Ogólnie na obydwu nieco ciasno, z początku nie wiadomo na czym się skupić. Musisz troszkę popracować nad proporcjami, oraz poprawnym formatowaniem i rozmieszczaniem tekstu. Gdzieś brakuje spacji, gdzieś coś jest nie równo itd.

 

Ogólnie pracki mi się podobają. Są przyjemne w odbiorze. Nie ma mixu kolorystycznego czy zbędnych udziwnień :P

Link to post
Share on other sites

 

 

monitor ma udziwnioną matrycę. Komputer też raczej powinien być w tym samym czarnym kolorze.
To raczej nie matryca tylko tapeta;p a co do komputera mi się wydaje, że pasuję:D

 

W drugiej grafice zamiast białego tła mógłbyś użyć szarego z dołu projektu i zobaczyć jak się komponuje.
Miałem pewien zakres zużycia kolorów :)

 

Ogólnie na obydwu nieco ciasno, z początku nie wiadomo na czym się skupić
Ciasno bo dużo informacji, moim zdaniem ważne jest, że jest zachowana hierarchia ważności danych, czyli najwyżej tytuły i nazwy a na dole szczegóły. :) Ale dzięki za uwagi i opinię:)
Link to post
Share on other sites
Z nudów powstało takie coś:

 


 

Zwymiarowane, w skali. W złożeniu brakuje komory środkowej oraz listew.

 

Zrenderowane ino oświetlenie słabo ustawione:


  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ostatnio niestety miałem same zlecenia, gdzie klient wszystko dyrygował i nie było pola do popisu %-)
Teraz się trafiło coś luźniejszego z motywem "Theory of Chaos". Wczoraj wieczorkiem zacząłem dłubać logo ;)
http://s1.bild.me/bilder/060112/3949935Cell.png

Edytowane przez piterrrxd
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...