Skocz do zawartości

Pochwal się co stworzyłeś w programach graficznych


Recommended Posts

Nie wiem co jest nie tak z Blenderem, zrobisz to tak samo jak w 3Ds.

 

najpierw zobacz jak się materiały zachowuję i "gniotą" w realu a potem rób je w 3d

 

Przy Cloth liczy symulator. Kwestia ustawienia modyfikatora a potem materiału oraz światła. Sculptowanie to taka metoda ręczna.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem  jaki to materiał ale takie fałdy mogą faktycznie wystąpić. Materiały gorzej. Jeszcze jakaś normalka by się na to przydała z mniejszymi fałdami.

 

Jak nie leży Ci Cycles to wgraj sobie Coronę albo Vraya do Blender'a :D

Link to post
Share on other sites

@up - załadowałem raz jeszcze, teraz jest poprawnie...  co do projektu to miał iść dla klienta ale ten wymyślił sobie www, folder i ulotkę kolorowe jak wszyscy inni... wzamian ten pomysł wizytówki idzie do szuflady i poczeka na kogoś kto zechce mieć całą identyfikację minimalistyczną nawet choćby 5 lat... obrys jest łatwo zmienić, zrobiłem już sobie wersję z bańką mleka, a dziś wezmę sie za zrobienie kilku innych wersji... zawsze można też dorobić kilka akcydensów i wrzucić na graphicrive jako pakiet wektorowy i osobno jako pakiet identyfikacyjny... znajomy mnie tym portalem zaraził, zrobił kilka projektów rok temu i teraz wpada mu minimum $1k miesięcznie bez dotykania palcami...

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

bardzo ładny zegarek, zawsze oczy robiłem jak ludzie robili takie rzeczy wektorowo w illustratorze,

kiedyś w photoshopie starałem się od zera cytrynę namalować... bardziej realistyczna wyszła mi na papierze niż cyfrowo... chociaż znajomy z roku jak zrobił banana (spoiler) to w 1 chwili wszyscy byli pewni, ze to packshot bo takowe nawala dla zarobku a potem zobaczyłem warstwy... łomatko niektórzy (w tym Ty) macie łeb ;)

 

 

http://www.synthesa.pl/portfolio/2011/05/banan3.jpghttp://www.synthesa.pl/portfolio/2011/05/banan2.jpg

 

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

Próby, próby i jeszcze raz próby :) No iduuuuuuużo warstw :) W pliku ostatecznym to miałam 11 folderów warstw, w każdym podfoldery i kolejne warstwy :) Ale to było ze 4 lata temu, teraz już pewnie trochę inaczej bym to zrobiła i mniej czasu by mi zajęło :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...