Skocz do zawartości

Recommended Posts

No i co ?  Nie ma tam porównania z WD Blue 1TB EZEX.

 

Autor szuka cichego dysku 1tb, a w tym teście ewidentnie jest ukazane, że WD RED WD10EFRX jest najcichszy. Po za tym jest wydajny jak na dysk od WD porównywalnie do WD Black, a czasami nawet szybszy. Więc nie wiem po co się pytasz o WD blue który nie jest w tej samej lidze co RED...

Przy okazji zacytuję

Pod względem parametrów technicznych Blue znajduje się oczko niżej od serii Black, dla której stanowi zarazem tańszą alternatywę.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Po to się pytam , żeby informacje były kompletne. Cytujesz nieaktualne info ( ten dysk jest już nieobecny ) Nie ma tam porównania z obecnym blue. Jak ktoś się pyta o blue ( a i inni czytają ) to niech ma z nim porównanie. A nie starocia sprzed 3 lat. 

 

Później taki bzdety są pisane jak ...

 

red jest wydajniejszy o troszkę

 

Krótko... Red najcichszy, wydajny, generalnie dysk ma dobre opinie. Blue za to jest najwydajniejszy, a z głośnością rożnie , trochę osób narzeka. Jak głośność jest priorytetem to oczywiście red. Jak wydajność to Blue.

Edytowane przez Werturko
Link to post
Share on other sites

Nie rozumiem o co tyle krzyku jesli chodzi o wydajnosc HDD. Jak czesto ktos kopiuje mase plikow i w dodatku zalezy mu przy tym na czasie? Jak ktos nie pracuje na duzych plikach tylko uzywa kompa do rozrywki to nie ma to znaczenia. Zreszta jak ktos pracuje na duzych plikach to robi spora maciez i ma o wiele lepsza predkosc.

No chyba ze kogos nie stac na SSD, to mozna zrozumiec chec szukania wydajnego HDD, ale to niech zapomni o ciszy.

Ja mam SSD na system, do tego 1TB RED w SQD plus 2TB Green i prawde mowiac nie slysze zadnego dysku. Pewnie gdybym cos robil na tym Greenie to by bylo go slychac, ale robi za magazyn. Do aplikacji jest cichszy od niego RED w SQD, a na system SSD.

Bardziej slysze terkotanie wiatraczkow enermaxa (w nocy).

Z REDa jestem zadowolony, polecam tez uzbierac na 120 - 128 GB SSD na system, aplikacje i kilka gier. Da to odczuwalnego gigantycznego kopa do wydajnosci przy zachowaniu calkowitej ciszy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...