Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ech, trzeba bylo poczekac i wysluchac opini innych uzytkownikow odnosnie glosnikow. Szkoda, ze zdecydowalas sie na taki marny model. Za takie pieniadze mozna miec 10 razy lepsze. Na przyszlosc mam nadzieje, ze bedziesz miec nauczke i jednak cierpliwie poczekasz, zwlaszcza odnosnie sprzetu za ktory placisz juz jakas kase i ma Ci sluzyc pare lat.

 

Co zas tyczy sie pozostalej konfiguracji.

 

Logitech Cordless Desktop LX710 Laser 253,-

Odradzam bezprzewodowe sprzety. Chyba, ze juz naprawde musisz. Jednak mysz na smyczy (czytaj. kablu) nie ucieknie przypadkiem z biurka i sie nie zniszczy. Zas przewodowy sprzet, nie tylko jest zabezpieczony przed upadkiem, ale takze jest po prostu tanszy. Za relatywnie mniejsze pieniadze mozna nabyc cos rownie ciekawego, acz z kabelkami.

 

FDD144/BLACK - 35,-

Z dyskietek zrezygnuj i kup czytnik kart (wiesz takich np. do aparatu cyfrowego). Kosztuje to podobnie i bedziesz na czasie. Dyskietek juz dzisiaj nikt nie uzywa.

Link to post
Share on other sites

Z tymi dyskietkami to zły pomysł. Jeśli korzystałabyś z XP, to tam wgrywało się różne sterowniki tylko z dyskietek, w Win7 pożytku z nich nie będzie. :D

 

Zasilacz do obudowy ATX 500W OCZ ModXStream Pro SLI (Fan 135mm, PFC) - 239,-

400W spokojnie starczy, jest tylko problem z dostępnością tego modelu. Gdyby udało się go znaleźć, to bierz. Nowoczesna konstrukcja, niemal bezgłośny, "wydajny i oszczędny".
Link to post
Share on other sites

Logitech Cordless Desktop LX710 Laser 253,-

Świetny zestaw. Miałem i idealnie mi się na nim pracowało. Do tego bateria trzymała spokojnie miesiąc a nawet dłużej (od myszki, z której najwięcej się korzysta). Tylko szkoda że podrożała. Ja ją kupowałem za 200zł (ponad rok temu :D)
Link to post
Share on other sites

Ja mam core i3 w swoim kompie (BOX) i jest cichutki a gry (GTA IV) działają na prawie full detalach

płyta tez chyba jest dobra, ja mam H55M UD2H (4 sloty ram). Możę zasilacz Corsair cx400 b.dobry i cichy dużo kabli (tylko jeden pod grafę :\). No i oczywiście składaj sama ja bez proca i ramu składałem kompa przez nie cała godzinę.

Link to post
Share on other sites

Zdecydowałam kupić obudowę Antec P180(idealnie pasuje wymiarami) z dwoma wentylatorami 120mm i zastanawiam się nad pasywnym zasilaczem AZO Digital Silent Power 600W SP-600-R10. Czy takie rozwiązanie może być dobre, wydaje się że będzie super cicho, tylko żebym budy nie ugotowała(?)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...