Skocz do zawartości

Jaka karta graficzna do CS 1.6


Recommended Posts

Witam.

Mój znajomy ma dość stary komputer i nawet w taki tytuł jak CS 1.6 nie może pograć przy 100 FPS. To czego on oczekuje to właśnie te 100 fps (teraz jest to gdzieś 50-30 :) ).

Pytanie jest następujące. Jaką kartę graficzną musi on zakupić aby móc osiągnąć wyżej wspomniany wynik.

 

Jego config to:

Intel Pentium 4 2.8 GHz

Płyta główna to Asus P4P800 (czyli złącze AGP)

512 MB RAM

i zasilacz to Forton 350W

 

Obecna karta to Radeon 9200 :/

 

I jeszcze jedno... dobrze by było gdyby obeszło się bez wymiany zasilacza :P

 

Cena jaką chciałby on przeznaczyć na kartę to ~250 zł

 

Pozdrawiam

Miron

Link to post
Share on other sites

Dziwne...

Miałem celeron 1.2GHz 256mb sdram, Geforce 4 mx 440 64mb/64bit i cs chodził mi jak talala...

W cs'ie jest kwestia dobrego ustawienia. Najlepiej kupcie HD5970 i i7 xD Zrób re cs'a często pomaga.

Sam tak samo myslałem kupiłem nowy komputer, myslałem ze będe wtedy "pro" bo jest sprzęt. Gów** prawda. Pozdro

Link to post
Share on other sites

Zapomniałes ze jeszcze jest przesyłka...

Nie upieraj sie tak nad kupnem nowej karty na AGP. Na twoim miejscu sprzedałbym starą płyte i karte i kupiłbym płyte gł. z zintegrowaną karta graficzną :/ i powoli reszte bedziesz dokupywał. Za ponad 300zł a tyle bys miał po sprzedazy kupisz bdb płyte główna z k.graf. i pamięc ram ddr2. Co wy na to?

Link to post
Share on other sites

airsgenzo

 

grałeś kiedyś w cs ? pewnie nie i to jest odpowiedz na twoje bolączki.

różnica pomiędzy 72FPS a 100FPS jest ogromna, a im więcej fpsów tym płynniejsza gra, szybsze zmniejszanie się celownika oraz osoba z większą ilością fpsów zobaczy wroga chwile wcześniej.

 

Jeżeli płynna gra zaczynałaby się od 60fpsów to po co na zawodach wymagana ich ilość to 100 ?

 

 

bierz radka 3650 i będzie gitara.

Link to post
Share on other sites

Moim zdanie nie warto w ogóle zmieniać grafiki. I przestańcie robić ot na temat CS'a! Takie rzeczy na PW. Nie nabijajcie sobie bezsensownie postów. Jak ma 60 fps to nie potrzeba mu więcej. CS jest tak upartą grą, że nawet jak masz te "sztuczne" 100 fps to i tak będzie działał jak na 60. Koniec kropka.

Link to post
Share on other sites

manioor

Grałem w cs'a i dość długo ;] Powiedz mi od jakiej granicy oko nie widzi roznicy? Faktycznie 72-100Fps to jest przepasć :D mYm i inni są pro i chcą miec wszystko najlepiej, ale dla zwykłego gracza czy 100 czy 70fps to nie przepasc... Ale widze że ty pozjadałes wszystkie rozumy i wiesz najlepiej. POZDRO.

Co do twojej polecanej karty graficznej: Extra pomysł :P

;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...