Skocz do zawartości

Msi GTX 680 Twin Frozr III ta z Allegro za 1300 zł


Recommended Posts

też o nic nikogo nie oskarżam , po prostu z czystej ciekawości pytam , czemu nie ma gwarancji , skoro nowe karty, czemu jest taki tajemniczy i czemu zrywa numery seryjne z pudełek - też miałem super sprzedawcę, co handlował tanimi kluczami do gier, wszyscy go polecali, zero negatywów, a już od dłuższego czasu ma konto zbanowane, stało się tak po jakiejś nagonce ze strony producenta gry World of Tanks 

Link to post
Share on other sites

napisał, że nie daje gwarancji na kartę i sprzedaje ją dużo taniej niż kosztuje w sklepie a wy chcecie i tak gwarancje producenta bo tak. Jest okazja to kup. Od siebie życzę sprzedawcy sukcesów w sprzedaży. Chcesz mieć gwarancje to kup kartę za 2000 zł bo tyle kosztuje w sklepie.

Link to post
Share on other sites

Właśnie,lepiej się dopytać,sprawdzić niż później stracić... 1300 zł to nie mała sumka

Odbiór osobisty i po problemie  - jak Ci ktoś udowodni potem ,że od niego kupiłeś ?

1300 to za mała suma ? Niech wystawi po 1400 .

Nie ma gwarancji ,bywa - takie prawa rynku ,kupujesz taniej nie masz gwarancji .

Nie jesteś zainteresowany produktem ,nie kupujesz - chyba proste i zrozumiałem dla wszystkich .

Sam chętnie kupił bym 2x660 od msi ,po taniości ale sprzedający nie ma .

Link to post
Share on other sites

@3Up Źle mnie zrozumiałeś,chodziło mi o to że pieniądze na drzewie nie rosną i nie można kupować byle czego,żeby nie stracić.

 

Jak ktoś chcę niech kupuje,sam gdybym wcześniej nie kupił radeona,zastanowiłbym się na zakupem.

Edytowane przez faroxim
Link to post
Share on other sites

Kompletnie ciebie nie rozumiem, koleś sprzedaje karty prywatnie, nie jest żadną firmą która by mogła wystawić fakturę czy też paragon... Sprzedaje je w naprawdę świetnej cenie około 700zł taniej. Zamiast się cieszyć z tego powodu, że możesz trochę zaoszczędzić to tylko szukasz dziury w całym. Po za tym jak już ktoś wspomniał, kilka osób kupiło i karty dotarły i są sprawne. Więc w czym problem?

 

Edit:

Po za tym już "ten" sprzedawca powiedział

Tyle że jeżeli pochodzą z nielegalnego źródła to nietylko sprzedający może mieć problemy, ale też kupujący.

 

 

Jesli ktos chce zakupic karty to wysyłam kontakt lub szukajcie w sprzedam/pw

Pod Tym linkiem szybciej.

 

http://tablica.pl/mojatablica/

Żeby link zadziałał musisz być zalogowanym.

Link to post
Share on other sites

Tyle że jeżeli pochodzą z nielegalnego źródła to nietylko sprzedający może mieć problemy, ale też kupujący.

 

 

Żeby link zadziałał musisz być zalogowanym.

Ja jestem zalogowany i nic mi nie wyświetla

Link to post
Share on other sites

Bo to jest link do własnej tablicy, nie do tego użytkownika.

Ja bym proponował żeby sprzedający potwierdził czy karty są kradzione. Jeśli nie, a z innego źródła to jest wporzo. :)

Link to post
Share on other sites

Ja równiez o nic nikogo nie posadzam. Po prostu przywyklem do tego ze nie ma nic za darmo i jesli stać mnie na kartę za 1300 zł to kupuje 7950/660ti a nie 680tke niewiadomego pochodzenia. Ale życzę kupującym bezproblemowej eksploatacji.

Link to post
Share on other sites

Karty nie są kradzione zostało mało sztuk dziś poszlo 6. polecam kto dostał nie narzeka na allegro nie wystawiam jeśli ktoś ma wątpliwości proszę pytać osób które dostały dane model

 

Jeśli ktoś chce kupić to na forum w sprzedam wszystko jest.

Link to post
Share on other sites

A wiecie ze od nowej rzeczy sprzedawca musi zapłacić podatek dochodowy a kupujacy powyżej 1000 zł PCC w przypadku zakupu od osoby fizycznej? Tak na wszelki wypadek przypominam. Chyba ze kolega sprzedaje jako firma :)

 

Warto poczytać bo mozna zapomnieć i potem jest kłopot. A ponownej sprzedaży bym sie nie dziwił choć w tym wypadku marze zje podatek.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...