Skocz do zawartości

Msi GTX 680 Twin Frozr III ta z Allegro za 1300 zł


Recommended Posts

Czy ja wiem - łowców okazji nie brakuje a to chyba nadal sporo taniej niz cena rynkowa

 

Natomiast jesli kolega sprzedaje jako firma to zawsze odpowiada za niezgodność towaru z Umowa przez dwa lata co jest korzystniejsze od gwarancji bo wynika z przepisów ustawy. A jesli jako osoba fizyczna to jest tez rekojmia za wady...

 

Generalnie bać sie raczej nie ma czego ale zawsze lampka sie zapala.

Link to post
Share on other sites

Ten koleś co kupił od mizuira 4 sztuki sprzedaje je teraz drożej ale są jajca teraz że ma takie same numery SN co inni co wcześniej kupili te 680. To jak tak może być że karta graficzna ma te same numery seryjne co inna ?



 

  • Przed godzinką przyszła pocztą . Montaż wieczorkiem :)

 

 To jakieś foty daj podła itp jak wygląda

Link to post
Share on other sites

odebrałem właśnie kartę i JESTEM MEGA ZADOWOLONY karta nowiutka świeża, jeszcze krzemem pachnąca

 

POLECAM SPRZEDAJĄCYCH :)

 

i żałuje że muszę iść do pracy bo bym chętnie sobie pograł w crysisa 3 jak najszybciej

Link to post
Share on other sites

Przecież ja też pisałem jako pierwszy na forum że karta jest nowa pachnąca i działa wszystkie testy przeszła i gry.



ale u "raka" nie widac całego S/N i moga to być nr po kolei fabryczne i roznia sie tylko cyfra na koncu... NIe siej zametu

sam teraz sprawdzielm MSI GT640 na magazynie i tez tak mamy

 Dobrze jest tam jest końcówka 292 ja mam inną cyferkę ostatnią. Czyli karty mają numer po kolei jak widać :) jest wszystko w porządku. :)



Ile użytkowników benchmark kupiło już tą 680 ? pochwalcie się zdjęciami itp. jakie wyniki w 3d markach

 

1. kamar59

2. elvismt

3. zyga101

4. miarankowo

5. JacekD2707

Edytowane przez kamar59
Link to post
Share on other sites

kurde , przecież kilka osób na tym forum juz od dawna ma gtx680, kfak, weź sobie przeskocz do działu Benchmarki, tam masz wyniki w różnych 3dmarkach czy innych, Woojciecha np 680tka bardzo ładnie sie kręciła - widzę, ze masz mało postów i może całego forum nie ogarniasz, ale w dziale Benchmarków sporo ciekawych rzeczy znajdziesz

Link to post
Share on other sites

dla mnie, to może mieć i Verona wśród kart graficznych - nie jeden raz widziałem karty najtańsze na rynku, które po OC gnoiły produkcje autorskie ;) i tamte często nawet po nie wiadomo jakim podbijaniu napięcia zostawały w tyle 

 

@kfak

to czego ty się spodziewasz?  Że ktoś wyskoczy z jakimś super wynikiem? Jak ja kupuje kartę i patrzę , że ktoś po ekstremalnym OC w jakiś statystykach ma wynik xxx, to myślisz, że sie łudzę, że będę miał wynik większy, mimo że tak tej karty nie podkręciłem jak ten koleś? 

Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...