Skocz do zawartości

Dyskusja na temat okazji cenowych


Recommended Posts

testy widziałem, pytanie co do towaru powystawowego i ew. problemów po roku czasu ... no i jak głośność bo de facto każdy serwis podaje inne dane i już człowiek głupieje, czy jest to ciche czy jednak zauważalnie słyszalne i ac jest lepszym wyborem

głośność taka ze na wyzszych obrotach mimo ze nie jest jakos masakrycznie glosno to mi akurat przeszkadza juz nawet na srednich (takie ucho już mam), jednakże mimo, ze szukalem szukalem H220 i wybralem na czas przejsciowy H110 i mimo, ze jeszcze nie odebralem H110 i widze te H220 po 350 lekko zużyte i za 399 nieużywane to jednak BRAK gwarancji przekresla ten towar (gwarancje sklepu mozemy olać oczywiście) z prostego powodu... Swiftech na swojej gwarancji bardzo często wymienia calosc na nowe, a na takiej gwarancji nic nam za darmo nie zrobią z praktycznych uszczerbków późniejszych z przeciakaniem i czasem spotykaną głośną pompką..

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

Sam próbowałem tam sprzedać klucz, zawsze blokują aukcję i chcą dowodu autentyczności, więc nie wiem czy to na pewno takie fejki.

 

Oni kiedyś sprzedawali te klucze nawet po 60zł, w większości są z MSDN. Działać będą, ale nie masz żadnego dowodu autentyczności honorowanego przez Microsoft. Na konkurencyjnym portalu była długa dyskusja o tym, gdzie nawet cytowano stanowisko MS.

Link to post
Share on other sites

miałem mu napisać, że wezmę zestaw za 1500zł ale też nie wiem czy by się opłacało bo MSI Black + 5820K wychodzi 2300zł.. ramy tez nie są jakieś kosmicznie drogie jeśli porównywać je z TridentX... to dopłata 300-400zł do ddr4 wychodzi. Za 1500zł bym tego zestawu chyba nawet nie wziął.. ;)

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

http://www.morele.net/karta-graficzna-sapphire-ati-r9-280x-3g-gddr5-384-bit-2xdvi-hdm-2xmini-displayport-tri-x-11221-14-40g-647083/

moze mi ktos powiedziec czy ta karta to jakas wersja le czy sie pomylili w taktowaniu rdzenia.

A jednak to ta gorsza wersja ale tak tanio mozna zawsze podkrecic

 

Edytowane przez maniaberserk
Link to post
Share on other sites

Ty to zawsze musisz coś wymyśleć. Myślałem np nad r9 280x. Zasiłka da radę ale nie ma jak podłączyć chyba że jakieś magiczne przejściówki.

 

z nim byłby problem bo ten radeon jedzie na 2x 8pin... o ile przejściówek na singla jest sporo...

 

http://cdn.kaskus.com/images/2014/06/30/5583682_20140630060300.jpghttp://www.edsystem.pl/IMGCACHE/_344/344795_0a.jpg

 

...o tyle na duala ciężej dostać ale są... 2x molex > 2x 6+2pin...

 

http://ecx.images-amazon.com/images/I/41ZGyK77p9L._SX425_.jpg

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

Pamiętacie te Swiftechy po 350zł na Allegro sprzed paru dni? Kupiłem jednego, właśnie do mnie przyszedł. W skrócie - nie polecam. Miał mieć minimalne ślady użytkowania, a jest w tragicznym stanie. 1/3 finów w chłodnicy jest wgnieciona, jeden wentyl ma połamaną ramkę, na bloku pełno rys, chłodnica też poobijana i porysowana :/

 

Ed: taki plus, że sprzedający nie robi żadnych problemów ze zwrotem.

Edytowane przez Kethael
Link to post
Share on other sites

inna sprawa, że gwarancji zero więć jeśli będzie głośno pracować to producent tutaj nie pomoże z serwisem... mieli też jedną sztukę nówkę za 399zł ale też bez gwarancji producenta.. dobrze, że można zwrócić towar przy zakupach internetowych bo inaczej potem pozostaje tylko przemalowywać lub obklejać takie porysowane cudo.. a jak głośno bedzie pracować (zawsze to może być wszystko z jednej wadliwej partii) i podłączymy do kompa po 10 dniach od zakupu to żaden zwrot nas nie uratuje i pozostaje tylko allegro i sprzedaż takiego cudowianka..

Link to post
Share on other sites

Miałem to samo ... także dzisiaj wysłałem kurierem celem zwrotu ... porysowana chłodnica, powygniane żeberka, ale to jest pikuś ... ułamane mocowanie wentylatora! drugi wentylator wywalony na łożyskach przez co tyrkotał w trakcie pracy. Ponadto blok cpu lustro to to na pewno nie było. Także zwrot zobaczymy jak zwrot kasy, chociaż przez telefon problemu nie było

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...