Skocz do zawartości

Tania alternatywa najtańsza karta


Recommended Posts

Taki 8500GT(wersja z DDR3 i podniesionymi zegarami!!!) ledwo da radę w 1024x768 czyli dla ciebie starczy :P

 

6100 integra jest niezła??? Na niej musiałem w NFSU2 obniżyć detale bo przycinało :sciana:

Jak byłem 2miesiące na tej integrze to aż łezka mi się w oku zakręciła po GF6200 na AGP ;] bo na starym Athlonku 1700+ i 6200 gry chodziły lepiej niż na X2 5200+ i 6100 :menda:

Link to post
Share on other sites

A pomyśl sobie że ja jadę na niej 2 lata i to w Heroes V :menda::sciana::P

 

I jakoś ani chęci nie było, potrzeby ani funduszy.

Na 4670 nie stać mnie, może jeszcze na 8600 GT, dzisiaj policzę ile mi zostanie z budżetu i pomyślę.

 

Wyszło że 140 zł mam na GPU jeszcze.

 

Cóż, a i te pieniądze nie bardzo chcę wydawać na GPU.

Hm..... jeśli bym skombinował 100 zł to były nowy Radeon 4670.

 

Coś nie bardzo..... To teraz tak, ile bym dostał za płyta główna AM2 + Sempron 3200 + 1800 mhz ????

 

Jeśli bym dostał 100 zł to już mam na cały sprzęt w sumie, albo chociaż na 8600 GT.

Link to post
Share on other sites

Ja 2 lata jechałem na Radeonie X1250(integra). Dało radę do czasu... Teraz znowu szkoda mi GF'a 9500GT, którego sprzedalem. Gdybym wiedział to sprzedałbym go tobie.Fajny był podkręcony ile się da. Chłodzenie duże i cichutkie. Rewelka. To był galaxy. Żal mi się go zrobiło.

Link to post
Share on other sites

Wiedziałem że to ten cholerny Modecom powodował wyłączanie PC !!!!

 

Teraz nic się nie dzieję. Dobra, pomyślimy i tak ten PC będzie super i nie potrzeba mi lepszego bo ani nie jestem graczem wytrawnym ani jakimś grafikiem, więc nie ma sensu robić PC za nie wiadomo ile. Ok. pomyslimy, na pewno sobie jakoś zaradzę, .....pod wieczór popatrzę.

Link to post
Share on other sites

Za cenę 140 zł

http://www.allegro.pl/item909281211_msi ... kazja.html

 

A czy uda mi się znaleźć lub kupić używkę Radeona 3850 za 150 zł????

 

Pomyślałem o tej karcie, co prawda bez gwarancji ale pobiera 90 W w zależności co działa, z funkcją oszczędzania energii, ;)

Myśle że da radę

http://www.allegro.pl/item914591269_ati ... palit.html

Link to post
Share on other sites

dogania 8800GT, warto.

Jeżeli mowa o HD3870 to dogania co najwyżej 9600GT.

A czy uda mi się znaleźć lub kupić używkę Radeona 3850 za 150 zł????

Raczej nie, choć wiadomo jak trafi się na okazję to idzie kupić.
Link to post
Share on other sites

Mam takie marginalne pytanie, na allegro dużo osób sprzedaję używane systemy np. Windows XP HOME. Dodają do tego płytę lub samą naklejkę na obudowę.

http://www.allegro.pl/item913180168_win ... encja.html

 

Czy to się opłaca czy jest wtedy system legalny itd. ?

 

A czym się różni XP Home od mojego Profesional ?

Link to post
Share on other sites

Mam pytanie, jest sobie karta http://www.allegro.pl/show_item.php?item=910268614

 

 

Proszę mi powiedzieć czy za 150 zł warto ją kupić ??? Mogę za tyle kupić ale wolę się upewnić mądrzejszych. Warto ?

 

Niestety nie mam kabla zasilającego dodatkowo takie GPU, ile kosztuje coś takiego , bo możliwe że nawet w sklepie w mieście bez problemu kupię.

Link to post
Share on other sites

Te karty chodzą mniej więcej po 170-180zł więc jakaś okazja to jest, tylko chłodzenie będzie głośne niestety.

Przejściówkę z 2xmolex na PEG 6pin można kupić za ~3zł na allegro (w sklepach może być trochę droższa).

Link to post
Share on other sites

W porządku. Karta odpada, a która z wersji 3850/3870 jest cicha ? Na które patrzyć przez pryzmat kultury pracy ??? Jakieś porady. Z góry dzięki.

 

A tak jeszcze inne pytanie, skoro procesory się nie psują to po co dają na nie gwarancje ??? Rozumiem że jedyne możliwe zepsucie to spalenie płyty wraz z nim, jakiś skok napięcia ??? Bo w takim razie czy brać tego E5300 nówkę czy używkę ??

Link to post
Share on other sites

co do glaciatorów to nie wiem czy były takie dobre

A Zalmany były głośne :)

HD3850 to nie są monstra do chłodzenia i Glaciator jak i Zalman dawały sobie radę przy dość niskich poziomach hałasu.
Link to post
Share on other sites

Tylko że w tych Zalmanach nie było regulacji obrotów i wyły niezależnie czy karta chłodna czy gorąca :)

A to akurat zależy jakie producent ustawił wartości w BIOSie karty (to nie jest tak, że one nie mają regulacji, Ty tylko software'owo nie możesz ich zmieniać).
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...