Skocz do zawartości

Ulepszamy sprzęt benchmarkowców: trzecia edycja


Recommended Posts

Oglądałem właśnie filmik z komputerem carnivora i chciałem zaapelować do zwycięzcy: pamiętaj, żeby przed wysłaniem wygonić wszystkie koty i pająki ze swojego komputera. Co by siary na całą Polskę nie było :)

 

Hej jeśli chodzi o mnie to komputer nie był bardzo czyszczony... O to już postarała się ekipa benchmarka. Choć z drugiej strony nawet jeśli byłoby troszkę kurzu to i tak wątpię aby na filmiku był widoczny... Co do głosowania - mimo iż zagłosowałem inaczej to jestem za użytkownikiem mICh@eL. Jeśli to Twój jedyny komp to za zasługi dla tego serwisu powinieneś być następny :D

Link to post
Share on other sites

Teraz dopiero to będzie gorąco :) widać ZeTek wrucił :D

 

CPU: Intel Pentium 4 2,80Ghz

Karta graficzna: ATI Radeon HD3000 3650 512MB agp, ddr 3

Dyski twarde: WD Caviar SE 250 GB, SAMSUNG HD502IJ 500 GB, SAMSUNG SP0802N 80 GB,

Płyta główna:ASrock 4P48chipset Intel 848P

Pamięć RAM: DDR 266 2 GB OCZ Platinium

TV:AVerMedia 007

Dzwięk: Creative Audigy SE

Zasiłka: OCZ StealthXStream 500W

Chłodzenie: procek COOLTEK AURAS 92 (wspiera AM2 )

grafa COOLINK GFX Chilla (wspiera 4850 )

Obudowa: Spire JetBlack SP7060B wygłuszona matami także Spire.

Link to post
Share on other sites

mICh@eL: Ja jestem chętny jak najbardziej :) Grosik do grosika :)

 

Choć z drugiej strony nawet jeśli byłoby troszkę kurzu to i tak wątpię aby na filmiku był widoczny...

Oj, widziałem kilka takich przypadków, że w środku był istny armagjedon :D Do tego narzekanie właściciela, że mu się grzeje :lol: Zresztą, gdzieś w tym wątku były takie straszaki :) Ale w sumie, więcej przyjemności dla banchmark :P Odkurzacz mają :lol:
Link to post
Share on other sites

Zapraszam do głosowania

 

Płyta Asus M2N-SLI Deluxe z biosem 1604 lub 1701 wesprze najnowszy model AMD Phenom II 940BE (teraz mam tylko Athlon 3600+ X2) oraz umożliwi instalację 8Gb RAM G.Skill F2-8500CL5D-4GBPK, a obecnie mam tylko 1 GB. Do tego można dać kartę ATI 4870, która pokonuje GeFoce w rozdzielczości eHD.

 

Fakt modernizacja kosztowna, ale redakcja w drugiej edycji pokazała, że modernizacja ponad koszta jest możliwa i znajdzie się wiele firm, które chcą w ten sposób siebie i swój produkt za reklamować, a więc głosujcie na mnie. ZeTeK

ZeTeK, może jeszcze frytki do tego :lol::) A może zapomniałeś co pisałeś :lol: Może przypomnę:

Na tym forum już nie napisze nowego w tym temacie.

Więc trzymaj się tego co pisałeś. Poza tym wyobraź sobie przyrost wydajności z Athlona XP 1.6GHz. Zapewniam Cię, będzie sporo wyższy niż Twój :P

 

Co do głosowania - mimo iż zagłosowałem inaczej to jestem za użytkownikiem mICh@eL. Jeśli to Twój jedyny komp to za zasługi dla tego serwisu powinieneś być następny :P

Dzięki, miło wiedzieć że ktoś jednak widzi mój wkład pracy w rozbudowę serwisu :P Może ktoś jeszcze nie zagłosował :):P

 

mICh@eL: Ja jestem chętny jak najbardziej :) Grosik do grosika :P

Zastanowię się nad propozycją :P

 

BTW, czy jeśli zgłoszę do następnej edycji moją Amigę, to jak wygram dostanę EeePC w klawiaturze :):D :

http://d3bbd215gfxk0q.cloudfront.net/gadzetomania.pl/23056/ces-2009asus-e-keyboard-496x264.jpg

 

Pozdrawiam i zachęcam do głosowania (można na mnie :P),

Link to post
Share on other sites

torture: To ja na Ciebie zagłosuje i jak wygrasz, to biorę RAM, i jeśli wymienią plytę+proca+grafę to na to też byłbym chętny :D

 

Gorąco zachęcam do głosowania na torture lub na mnie :)

Link to post
Share on other sites

Zobaczymy jutro ale wg mnie bez obrazy mICh@eL ale u ciebie to nie ma co modernizować jedynie co to kompa złożyć od nowa można.

To już problem benchmark, a nie jego :) Oczywiście jeżeli wygra :D
Link to post
Share on other sites

Mój głos także wędruję do mICh@eLa. Widać że każda nowsza część wielce by go ucieszyła. Ps. ja z taką konfiguracją skarżyłbym cały świat...(włącznie z rodzicami;)..oczywiście to żart:)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...