Skocz do zawartości

Ulepszamy sprzęt benchmarkowców: trzecia edycja


Recommended Posts

Zabawne jest to że ludzie którzy narzekali ze ktoś się nadmiernie reklamuje, sami reklamują się co 12 godzin wymyślając coś nowego albo kradnąc czyjś pomysł. Ktoś wstawia zdjęcie swojego pudła to po 30 minutach takich osób jest 10. Jak chcecie się reklamować to nie zabraniajcie tego komuś innemu i starajcie być oryginalni.

 

A i bym zapomniał:Głosujcie na mnie

Link to post
Share on other sites

Zabawne jest to że ludzie którzy narzekali ze ktoś się nadmiernie reklamuje, sami reklamują się co 12 godzin wymyślając coś nowego albo kradnąc czyjś pomysł. Ktoś wstawia zdjęcie swojego pudła to po 30 minutach takich osób jest 10. Jak chcecie się reklamować to nie zabraniajcie tego komuś innemu i starajcie być oryginalni.

 

A i bym zapomniał:Głosujcie na mnie

Widzisz sam o sobie przypominasz co jakiś czas :), a taka nagła dawka postów po poście to tylko dowód na to, że każdy chce zobaczyć swój nick w przykładowym tekście: "Zwycięzcą III-ciej edycji jest xxx"...ale, chyba udało Ci się zgasić kilka osób :twisted: pozdrawiam 8-)

Link to post
Share on other sites

A ja proponuje, aby głosować na mICh@eL ponieważ wnosi dużo dobrego do serwisu i na pewno dobrze wykorzysta wygrany sprzęt.

Dzięki bardzo za miłe słowa, jeśli wygram to będzie 'zalew' mini-recenzji :). Z góry dziękuję za każdy głos :lol:

Zabawne jest to że ludzie którzy narzekali ze ktoś się nadmiernie reklamuje, sami reklamują się co 12 godzin wymyślając coś nowego albo kradnąc czyjś pomysł. Ktoś wstawia zdjęcie swojego pudła to po 30 minutach takich osób jest 10. Jak chcecie się reklamować to nie zabraniajcie tego komuś innemu i starajcie być oryginalni.

W przypadku ZeTeK'a chodziło o kilkukrotne powtarzanie bardzo podobnego tekstu, my tutaj prezentujemy m.in screen'y z programów (co z resztą było moim pomysłem :D ), ale masz rację co do 'małpowania' - jedna osoba coś zrobi to reszta powtarza jego pomysł.

 

Pozdrawiam,

Link to post
Share on other sites

To ja też się mogę czuć urażony, bo mój Antek bardzo się wstydził, gdy robiłem mu zdjęcie, a potem wszyscy polecieli swoimi zestawami :D Bez przesady, każdy niech robi, co chce :)

Link to post
Share on other sites

Oglądałem właśnie filmik z komputerem carnivora i chciałem zaapelować do zwycięzcy: pamiętaj, żeby przed wysłaniem wygonić wszystkie koty i pająki ze swojego komputera. Co by siary na całą Polskę nie było :)

Link to post
Share on other sites

Zapraszam do głosowania

 

Płyta Asus M2N-SLI Deluxe z biosem 1604 lub 1701 wesprze najnowszy model AMD Phenom II 940BE (teraz mam tylko Athlon 3600+ X2) oraz umożliwi instalację 8Gb RAM G.Skill F2-8500CL5D-4GBPK, a obecnie mam tylko 1 GB. Do tego można dać kartę ATI 4870, która pokonuje GeFoce w rozdzielczości eHD.

 

Fakt modernizacja kosztowna, ale redakcja w drugiej edycji pokazała, że modernizacja ponad koszta jest możliwa i znajdzie się wiele firm, które chcą w ten sposób siebie i swój produkt za reklamować, a więc głosujcie na mnie. ZeTeK

Link to post
Share on other sites

Właśnie oddałem swój głos na mICh@eL'a :lol: A co tam, niech chłopak ma nowy sprzęt :P

Dzięki bardzo, wyniki już jutro :lol:

 

BTW, dzisiaj ujrzałem coś takiego w moim newsie:

Podobają się Tobie moje newsy? Zagłosuj na mnie w najnowszym plebiscycie "Ulepszamy sprzęt Benchmarkowców" :)

Mój nick: mICh@eL

Uzasadnienie: "Użytkownik pisze ciekawe newsy" :)

Omal nie spadłem z krzesła czytając to :) Gorąco proszę o głosy z w/w powodu :P Poza tym, czy jest ktoś chętny na mój głos, bo go jeszcze nie wykorzystałem :D

 

Pozdrawiam,

 

P.S: Ten dopisek w newsie to nie moja robota, żeby nie było :P

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...