Skocz do zawartości

Ulepszamy sprzęt benchmarkowców: trzecia edycja


Recommended Posts

Wy na żartach się nie znacie? :lol:

Ludzie nie wiem jakim cudem nie załapaliście że to było "na luzie".

 

Co do szerokości, max można dawać 490px a ja dałem 480px szerokości także tu też nie wiem o co wam chodzi!!! :P

Link to post
Share on other sites

Przecie to nie jest Jego sprzęt gołym okiem widać, że to jest coś innego. Niż IBM którgo zapemne posiada.

 

Chodziło mi o to

"CPU: Athlon XP 2000+ 1666MHz 1.6V 130nm

MoBo: ASUS A7V600-X VIA KT600

GPU: nVidia GeForce 4 MX 440 64MB

RAM: DDR 1x256MB 333MHz CL2.5 1x512MB 400MHz CL3

HDD: Seagate ST320413A 20GB ATA/100

CD: LITE-ON LTR-52327S"

 

nie o to na obrazku.

Link to post
Share on other sites

Czemu masz to takie sprzętu Chiefteca 500W :P

500W Chieftec jest potrzebny, w końcu tak wygląda mój pokój:

 

http://www.benchmark.pl/uploads/image/fotki_recenzje/test_procesorow/test_procesorow_eniac.jpg

 

Tak na serio, to po prostu stara zasiłka nie wyrabiała, więc jak dolar był nisko to 'wyłudziłem' kaske na nowy i zrobiłem przyszłościowy zakup :lol:

Link to post
Share on other sites

Uch...udało mi się pożyczyć aparat cyfrowy, więc też się pochwalę maszynką:

 

http://www.lachane.pl/upload/images/tn_1197472143.jpg

 

Fajna, co nie :P Obudowa to ręczna robota :lol:

Link to post
Share on other sites

Torture co ja się namąkałem żeby takie biurko dostać. Priorytetem było to by miejsce na bude było z lewej strony. Musiało też być odsłonięte z lewej strony obudowy , tak by wentylator na bocznej ścianie brał ładnie powietrze i był łatwy dostęp do zdejmowania ścianki. Masakra coś takiego znaleźć. Ludzie projektujący biurka nie mają zielonego pojęcia o tym że obudowa zdejmuje się z lewej strony ;/

 

A skompletowanie samego kompa zajęło sporo czasu. W ciągu 5 miesięcy sukcesywnie dokupiłem panel do sterownia wentylami , chłodzenie na grafikę, coolerek na procka, wentylatory do obudowy, wentylator do zasilacza. Chciałem żeby był cichy i wiecie co ... jest cichy ale teraz słychać denerwujący pisk łożysk w dysku twardym. Nie to trykanie , ale ten świst talerzy grrrrrrrrrrrrrr :lol:

Link to post
Share on other sites

Tak wklejacie to może ja dam jak wygląda obudowa komputera( z zewnątrz) którego używam do gier :P

 

http://images42.fotosik.pl/68/2d4242cc83e02e72m.jpg

 

Zdjęcia wnętrza niestety nie posiadam, nie pomyślałem aby pstryknąć jak siostra z aparatem była :lol:

..sześcio(6) letnia obudowa za 100zł a się trzyma jeszcze :ugeek:

Link to post
Share on other sites

@darkmonk

A wiesz jakby było łatwiej? Wywalić wszystkie wentylatory :lol: Ok, ale niby mówię, ale sam mam z 5, z czego włączony tylko jeden. W końcu zima ;P

 

Ale tak poważnie, fajny zestaw. Widać, że dopieszczany i zadbany :lol: Szkoda tylko jednego - koloru tych wentyli Nocturny. Tragedia :P Kto to projektował, przecież na czarno działałyby tak samo...

 

No i co do biurek, też to zauważyłem. Moje akurat było takie od razu, bez większego szukania. Ale siostra ma np. taką wnękę z prawej strony tylko, obudowana z każdej strony. Nie dość, że cyrkulacja słaba to całe biurko wychwytywało wibracje komputera i dopiero był huk. Co najlepsze - ma bardzo cichy zasilacz i wentylator CPU i tyle... Skończyło się na tym, że stoi obok biurka z lewej strony, a na świetnej luce na kompa stoi... kosz na śmieci. Pomijam pozostałe biurka z miejscem po prawej stronie.

Link to post
Share on other sites

Też mam wszystkie zamontowane , ale nie chodzą one na 100%. Coudowny panel Kaze Master pozwala mi je płynnie regulować , więc chodzą sobie tak od niechcenia na wolnych obrotach. Z antecowskich wentylatorów został się tylko ten tylni 120mm.

 

Ta buda od arka wygląda jak lampion :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

Ta buda od arka wygląda jak lampion :mrgreen:

To przez to że w pokoju gołym okiem prawie nic nie było widać z powodu braku światła, więc ustawiłem aparat na 8s naświetlania :P

W rzeczywistości aż tak nie świeci :lol:

Link to post
Share on other sites

Dla tych co jeszcze nie widzieli wnętrza mojego komputera, to pokażę fotkę :P :

http://img2.vpx.pl/up/20090227/mojkomp.jpg

Tylko nie wiem czemu, ale czasami jak za długo gram, to czuję jakby się coś paliło :lol:

 

 

Tak na serio, to podobno AMD znów coś kręci:

Serwis OCWorkbench poinformował, że firma AMD błyskawicznie zareagowała na wieści o możliwości odblokowania jednego z czterech rdzeni w trzyrdzeniowych procesorach Phenom II X3.

 

Dzięki tej sprawie jasne stało się, że trzyrdzeniowe procesory to po prostu wybrakowane Phenomy II X4, w których jeden z rdzeni został zablokowany.

 

Blokada okazała się być na tyle słaba, że na niektórych płytach głównych możliwe jest odblokowanie "ukrytego" rdzenia. Teraz firma AMD, jak twierdzi OCWorkbench, oczekuje zaprzestania dystrybucji "wadliwych" BIOSÓW i usunięcia możliwości zdjęcia blokady w najbliższych wydaniach.

Ciekawe, czy to okaże się prawdą :lol:
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...