Skocz do zawartości

Ulepszamy sprzęt benchmarkowców: trzecia edycja


Recommended Posts

Zapominiacie o ty, że wt ym konkursie jak i każdym plebiscycie obowiązują przepisy prawne musi zebrać się komisja i.t.p, a poza tym najpewniej trzeba sprawdzić czy ktoś nie był tak zdolny i nie pozakładał sobie kilkanście lewych kont z tego samego IP, aby zwiększyć swoje szanse :(

Link to post
Share on other sites

a poza tym najpewniej trzeba sprawdzić czy ktoś nie był tak zdolny i nie pozakładał sobie kilkanście lewych kont z tego samego IP, aby zwiększyć swoje szanse :(

No to pozamiatane :)
Link to post
Share on other sites

mICh@eL chłodzisz szampana :(:)

Taa...chyba piccolo :) Wyniki miały być już wczoraj, dziś też ich nie ma, więc może teoria cza12ster'a się potwierdzi:

Sądze że wyniki będą dopiero w piątek.

Ale bądźmy dobrej myśli, że jeszcze dzisiaj je ujrzymy :)
Link to post
Share on other sites

Zapominiacie o ty, że wt ym konkursie jak i każdym plebiscycie obowiązują przepisy prawne musi zebrać się komisja i.t.p, a poza tym najpewniej trzeba sprawdzić czy ktoś nie był tak zdolny i nie pozakładał sobie kilkanście lewych kont z tego samego IP, aby zwiększyć swoje szanse :(

No niestety, formalności trzeba spełnić. Już za chwileczkę, już za momencik..

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Lol lol ok 1000zl to tu sam procek kosztuje :D

IMO nie ma sensu kierowac sie tym nim slabszy komputer tym bardziej mu sie nalezy bo skoro facet od x lat trzyma w budzie gf'a 4mx to odrazu widac ze koles nie gra w gry nie ma czasu lub go to nie interesi , i nie wierze ze odrazu zacznie . Wsadzanie mu PII i HD48 jest marnotrawstwem bo i tak go nie wykorzysta skoro ma od grudnia 8800gs trzeba bylo wejsc na allegro kupic atlona 3000+ pod am2 za 70zl plytke za 100zl ram 1gb za 50zl i pykasz w wszystkie gierki . Interesujac sie grami powninien majac w szafie karte za 300zl wymienic ten szrot a nie pozwalac jej sie kurzyc . To ulepszenie kompa bylo bledem :D albo ten konkurs to jest jakis wielki przekret albo cos bez sensu .

 

Moja babcia siedzi na pentium 3 , 256ram i gf2 32mb jej tez ulepszycie sprzet jak odpali sisoft sandre i 3dmarka 99 ? Zalosne :D

Link to post
Share on other sites

IMO nie ma sensu kierowac sie tym nim slabszy komputer tym bardziej mu sie nalezy bo skoro facet od x lat trzyma w budzie gf'a 4mx to odrazu widac ze koles nie gra w gry nie ma czasu lub go to nie interesi , i nie wierze ze odrazu zacznie . Wsadzanie mu PII i HD48 jest marnotrawstwem bo i tak go nie wykorzysta skoro ma od grudnia 8800gs trzeba bylo wejsc na allegro kupic atlona 3000+ pod am2 za 70zl plytke za 100zl ram 1gb za 50zl i pykasz w wszystkie gierki . Interesujac sie grami powninien majac w szafie karte za 300zl wymienic ten szrot a nie pozwalac jej sie kurzyc . To ulepszenie kompa bylo bledem :D albo ten konkurs to jest jakis wielki przekret albo cos bez sensu.

Wyobraź sobie, że dla mnie nawet te ~300zł to jest dużo kasy. Myślisz, że niby dlaczego zacząłem zbierać punkty :D No bo właśnie planowałem wymienić je na coś, na co mógłbym zamontować 8800GS (która btw pójdzie do ludzi). Poza tym nawet na takim sprzęcie jaki miałem dotychczas bez problemu działa CS 1.6, Simsy 2 i inne gry. To że ktoś nie gra w Crysis, FarCry 2 i inne nie znaczy, "ze koles nie gra w gry", bo ja dużo czasu spędzałem u kupla grając w COD-a 4 i NFS-y :!: Bez sensu to jest Twój post a nie ten konkurs, po prostu zżera Cię zazdrość i tyle.

 

Dodano:

:?: Zazdrosc najlatwiej zarzucic , poza tym nie 300 zl tylko 220zl z tych czesci ktore wymienilem nawet sprzedajac 8800gs ktora miales w szafie z pieniedzy uzyskanych zlozyl bys 2 razy lepszego kompa niz masz miales , gdybys oczywiscie chcial ? A dlaczgeo tego nie zrobiles? Widocznie ci nie zalezalo , a graczowi by zalezalo :D jak od czasu swietnosci poprzedniego kompa czyli x lat nie byles w stanie uzbierac 200zl na modernizacje , majac wartosciowy sprzed w domu tez nic nie zrobiles wniosek jest jeden

Na gry tez nie bedziesz miec kasy !

Wiec na co ci ten sprzet ? do cs'a 1.6 :D?

Nie wiem w jakim świecie żyjesz, ale poza komputerem jest masa innych wydatków. Nie jestem maniakiem gier i dla mnie nie liczą się tylko gry, co nie oznacza, że w nie nie gram. Na gry będę miał kasę, chociażby ze sprzedaży 8800GS oraz z zebranych punktów. Po prostu do gier, w które dotychczas grałem (stare NFS-y, Simsy, kolejne edycje FIFA'y) wystarczał mi taki sprzęt. I zapewniam Cię - nowy sprzęt wykorzystam w 100% i ani Phenom II, ani HD4870 nie będzie marnotrawstwem.

 

Pozdrawiam,

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...