Skocz do zawartości

Ulepszamy sprzęt benchmarkowców: trzecia edycja


Recommended Posts

Tomek Stiller

Ja już wiem! Jutro oficjalne ogłoszenie wyników. Przepraszam, ale muszę Was jeszcze trochę potrzymać w niepewności

 

Wysłany: 03 Mar 2009, 01:38

Jeśli dobrze zrozumiałem to będą 4-tego?

Link to post
Share on other sites

A ja tam się cieszę , że torture nie wygra tak bardzo jakbym wygrał w totka ;p

Dzięki :)

Jeśli dobrze zrozumiałem to będą 4-tego?

Tak by wychodziło, teoretycznie przynajmniej...
Link to post
Share on other sites

Zastanawiam się czy On w ogóle jak wygra to będzie musiał wysyłać ten swój sprzęt. Bo skoro ma obudowę desktop, a jego części do niczego nowego nie spasują...to jak :D przyślą mu nowego kompa :):lol:

Link to post
Share on other sites

A i tak wygra mICh@eL :P

Ja myślę, że nie tym razem, może w następnej edycji :)

 

Zastanawiam się czy On w ogóle jak wygra to będzie musiał wysyłać ten swój sprzęt. Bo skoro ma obudowę desktop, a jego części do niczego nowego nie spasują...to jak :D przyślą mu nowego kompa :):lol:

To obudowa jest inna niż wszystkie, bo to desktop i tower w jednym. Wszystko to dzięki takiemu 'patentowi', że można obracać zatoki 5,25" w zależności czy ma być poziomo czy pionowo. Poza tym jest to normalny ATX, wszystko będzie pasowało (pomijając np. Karakorum i 4870X2 :P). BTW mam zamiar zmienić obudowę za zebrane punkty :)

 

Z niecierpliwością czekam na ogłoszenie wyników :P Może Pan Tomek powiedział, czy do samego końca była zacięta walka, i czy szczęśliwiec wygrał z dużą przewagą :lol:

Link to post
Share on other sites

Przeglądnąłem forum z ciekawości i ten wątek to zdecydowany rekordzista jeśli chodzi o ilość odpowiedzi w temacie... Drugi temat na połowę tego co tu :) Chyba dowodzi to tego że konkurs z ulepszaniem sprzętu to strzał w dziesiątkę dla tego serwisu. Gratuluję jeszcze raz pomysłu Tomkowi :D

Link to post
Share on other sites

No całkiem ciekawie :) no tak to już wiem..czyli jak wygrasz to wyślesz obudowę z zasilaczem :lol:

Przeglądnąłem forum z ciekawości i ten wątek to zdecydowany rekordzista jeśli chodzi o ilość odpowiedzi w temacie... Drugi temat na połowę tego co tu :D Chyba dowodzi to tego że konkurs z ulepszaniem sprzętu to strzał w dziesiątkę dla tego serwisu. Gratuluję jeszcze raz pomysłu Tomkowi :lol:

Wszyscy chwycili tzw. zajawkę na benchmark.pl... i prawidłowo 8-)
Link to post
Share on other sites

Wyniki dopiero jutro? :lol:

Ja głosowałem na mICh@eL, swoją drogą ciekawe czy AMD pozwoli Ci na włożenie tej grafy która ci sie marnuje :)

Pyt do Tomka : Ile osób dołączyło do benchmark od czasu ogłoszenia konkursu? :D

Link to post
Share on other sites

No całkiem ciekawie :lol: no tak to już wiem..czyli jak wygrasz to wyślesz obudowę z zasilaczem :)

Przecież muszą najpierw zrobić testy "przed", żeby móc porównać z wynikami "po" :P

 

mICh@eL, swoją drogą ciekawe czy AMD pozwoli Ci na włożenie tej grafy która ci sie marnuje :)

Przecież ogłoszenie wyników dopiero jutro, to czemu piszecie jakbym już wygrał :D Wszystko jeszcze jest możliwe :lol:

 

P.S: Mój 17" CRT potrafi wyświetlać obraz nawet w rozdzielczości 1600x1200px, więc jakby co będzie duże pole do testowania karty graficznej :)

Link to post
Share on other sites

No całkiem ciekawie :lol: no tak to już wiem..czyli jak wygrasz to wyślesz obudowę z zasilaczem :)

Przecież muszą najpierw zrobić testy "przed", żeby móc porównać z wynikami "po" :P

 

mICh@eL, swoją drogą ciekawe czy AMD pozwoli Ci na włożenie tej grafy która ci sie marnuje :)

Przecież ogłoszenie wyników dopiero jutro, to czemu piszecie jakbym już wygrał :D Wszystko jeszcze jest możliwe :lol:
No zapewne test Crysis i 3dmark 06 będzie od 0 do x% :) ale oj tam nie bądź taki skromny :oops: skoro redakcja sama dopisywała w twoich newsach, żeby oddawać na Ciebie głosy to coś o tym świadczy...
Link to post
Share on other sites

No zapewne test Crysis i 3dmark 06 będzie od 0 do x% :lol:

Ciekawe w jakich programach będą testować :)

 

Już się nie mogę doczekać wyników :lol: Jutro ze szkoły wrócę tuż przed 15:00, więc dopiero wtedy się dowiem kto wygrał :D

 

Pozdrawiam, :)

Link to post
Share on other sites

Poprzednio na artykuł z II części czekaliśmy ponad tydzień, czy teraz też będziemy czekać tyle na ogłoszenie wyników :(:)

 

P.S: Mam nadzieję, że zobaczymy je jeszcze dziś :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...