Skocz do zawartości

WIELKI FINAŁ AUKCJI CHARYTATYWNEJ, W KTÓREJ STAWKĄ JEST WIZERUNEK SID'a !


Gość effendi360

Recommended Posts

Gość effendi360

Witam Wszystkich !

 

Dziś o 18:49 kończy się nasza pierwsza i mam nadzieję nie ostatnia, spontaniczna aukcja charytatywna, w której stawką są jedyne, unikatowe, ekskluzywne, aktualnie zdjęcia słynnego już od dawna na całym forum benchmark.pl użytkownika:

 

SID VICIOUS

 

Zwycięzca aukcji po wysłaniu potwierdzenia przelewu, otrzyma ode mnie CZTERY aktualne fotografie SID'a.

 

Proszę pamiętać, że wymagam przelanie jedynie 50% wylicytowanej kwoty, które zostanie przekazane na wybrane schronisko dla zwierząt. Oczywiście, także tu zostaną wklejone wszystkie potwierdzenia dokonywanych przelewów, by uniknąć jakichkolwiek niedomówień.

 

Obecna stawka aukcji to 260 (130) zł a prowadzi użytkownik Darkatraz.

 

Liczę, że pokażecie jeszcze na co Was stać na finiszu a zwierzaki, ucieszą się z dodatkowej karmy w ten zimowy kwiecień. 

 

 

ZAPRASZAMY DO LICYTOWANIA !

 

 

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Szczególnie za frajer. :) Osobiście nic nie sugeruję (;) ), ale gdybym to ja wygrał aukcję, nie opublikowałbym tych zdjęć, bo skoro zwycięzca sięga do portfela i licytuje to dlaczego miałby potem dzielić się nimi za darmo z tymi, którzy czekają "na sępa" ? :D

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

AUKCJA ZAKOŃCZONA ! WYGRYWA DARKATRAZ !

 

Cena końcowa jaką osiągnęliśmy to 130zł (połowa licytowanej kwoty) które zostaną przeznaczone jako pomoc dla schroniska.

 

Screen pamiątkowy.

 


http://img10.imageshack.us/img10/60/azforumbenchmarkpl31328.png

Edytowane przez effendi360
Link to post
Share on other sites

No i niestety jest po finale.

 

"Twoja oferta w aukcji: Facjata SID'a z forum benchmark.pl (nr 3132831660), została automatycznie wycofana, ponieważ pracownik Allegro usunął ten przedmiot.
Usunięcie jest na ogół konsekwencją naruszenia przez Sprzedającego zasad obowiązujących w Allegro. Więcej informacji o możliwych powodach usunięcia aukcji znajdziesz w Pomocy Allegro.
"

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

FINAŁ BYŁ WCZORAJ I AUKCJA ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA.

 

Wygrał ją Darkatraz.

Dobiegła końca bez przeszkód. Allegro usunęło ją dziś z prostej przyczyny: Nie mam uprawnień do wystawiania aukcji charytatywnych. Jednakże, jako że aukcja zakończyła się bez przeszkód i zwycięzca został wyłoniony w drodze normalnej licytacji wszelkie umowy zawarte, mimo iż nie są prawomocne, uważam za WAŻNE.

 

Ze strony zwycięzcy nie otrzymałem, żadnej wiadomości jakoby chciał się wymigać od płatności. Pieniądze mają zostać przelane na moje konto bankowe do końca tygodnia a ja przekażę je odpowiedniej instytucji. Potwierdzenia przelewów zostaną tu wklejone, tak więc bardzo proszę nie robić zamieszania.

Link to post
Share on other sites

Aukcja została usunięta i nie musi płacić :D

 

Nie dziwię się, że nie kwapi się do zapłaty tych 130zł czy aukcja została usunięta czy nie ;)

Edytowane przez okar19
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

PROSIŁEM ŻEBY NIE ROBIĆ ZAMIESZANIA !!! DARKATRAZ NIC DO MNIE NIE NAPISAŁ, JAKOBY CHCIAŁ SIĘ WYCOFAĆ OD PŁATNOŚCI. WRĘCZ PRZECIWNIE. W OBAWIE, ŻE FAKTYCZNIE WYGRA TĄ AUKCJĘ A NIE MIAŁ KASY POSZEDŁ I NA MROZIE ROZDAWAŁ ULOTKI ŻEBY MIEĆ CZYM ZAPŁACIĆ. PRZESTAŃCIE MIESZAĆ W GARZE GDZIE ZUPA JUŻ DAWNO JEST UGOTOWANA I ODSTAWIONA !!!

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...