Skocz do zawartości

FX-6300 czy i5 3350P


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez tomcug,

Recommended Posts

a czy na tej płytce podkrece i5 3350p do tych 3,6 ?

 

Na ASRocku bez najmniejszych problemów. W przypadku B75 raczej będzie to niemożliwe, ten chipset ma bardzo ograniczone możliwości OC.

Edytowane przez tomcug
Link to post
Share on other sites

Albo polować na używkę ASRocka P67 Pro3, to wciąż świetne płyty ;).

Ale nie do Ivy Bridge, wiele razy już mi się ludzie skarżyli na problemy z IB na nich. I nie ma gwarancji że dostanie z biosem na tyle nowym że Ivy ruszy, będzie musiał szukać SB żeby zrobić upa... zbędna zabawa. 

Link to post
Share on other sites

liczy sie to w co bedziesz gral najczesciej a nie to co tu ci pisza ze fx nie wyrabia itd. bo mozna znalesc takie miejsce w ktorym dany procek na ulamek sekundy nie wyrobi i na tym oprzec cala teorie spiskowa ze jest zly,  szczegol ze 99% gry bedzie dzialal plynnie. wymienilem gry w ktore gram najczasciej i tam procek radzi sobie dobrze bo ile mozna przechodzic crysisa 3 lub bf3 w single ?? a jesli grasz w multi to juz inna sprawa wtedy i5 sie przyda

Link to post
Share on other sites

a co myśłisz o tym i5 3350P ? , strachczy nie ? :P sówe taniej wsumie moze coś by sie utargowąło jeszcze 

 

i jak z ta gwarancja ?

Boże mój, kolega posiada słownik ortograficzny w domu?

DomiHD2



a co myśłisz o tym i5 3350P ? , strachczy nie ? :P sówe taniej wsumie moze coś by sie utargowąło jeszcze 

 

i jak z ta gwarancja ?

Boże mój, kolega posiada słownik ortograficzny w domu?

DomiHD2

sorki na szybko pisane 

 

a co myślisz o tym i5 3350P, strach kupować bez paragonu czy nie ?:P 100 taniej w sumie :P 

 

i jak z ta gwarancja , jest bez paragonu czy nie ?

Link to post
Share on other sites

a ty byś kupił :P ?

 

Jeśli chodzi o mnie, to tak. Zaoszczędzisz stówę, a sam osobiście nigdy nie korzystałem z gwarancji na procesory. Inaczej mówiąc, żaden mi się nie zepsuł. Nawet po bardzo mocnym OC %-).

Edytowane przez tomcug
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...