Skocz do zawartości

Pokaż swoją twarz


Recommended Posts

Ja bym chciał zobaczyć kolegów z moddingu: GreQonE, Vertiver, Greg3or, natsu. Do tego Czesia, Szarika, Okara, kubapomocny15, Lordonosa, Jaazika, Gtxor-a, Rezerwuara, Walker-a. Wrzucać foty.

Edytowane przez Wooojciech1983
Link to post
Share on other sites

Mnie najbardziej zastanawia brak wszystkich krzykaczy tak często używających argumentu "kozak w necie..." w każdej dyskusji. Niech się ujawnią :)
I do tego, wciąż niezaspokojona ciekawość osoby przedstawiającej się tu jako Igorrodz.

Nasz kaowiec musi zmotywować tutejsze osobowości aby się pokazały, nie ma to tamto :)

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Mało fot młodych chłopaków jest. Peszą się czy co ? Kurde, wstawiam foty jakie mam a przecież nie będę kogoś wyśmiewał, że ma 16 czy 18 lat. To nie jest konkurs piękności. No chyba, że faktycznie dzisiejsza młodzież taka zakompleksiona, przez ten chory system i amerykanizację wszystkiego. Chcecie to Wam też mogę wrzucić foty jak byłem szczylem. Nie rozumiem czego tu się wstydzić. Patrząc na to ile osób W KAŻDEJ CHWILI przegląda ten temat, tu powinno być już co najmniej 50 storn samych zdjęć !

 

RUSZCIE SIĘ COŚ LUDZIE !

Link to post
Share on other sites

Mało fot młodych chłopaków jest. Peszą się czy co ? Kurde, wstawiam foty jakie mam a przecież nie będę kogoś wyśmiewał, że ma 16 czy 18 lat. To nie jest konkurs piękności. No chyba, że faktycznie dzisiejsza młodzież taka zakompleksiona, przez ten chory system i amerykanizację wszystkiego. Chcecie to Wam też mogę wrzucić foty jak byłem szczylem. Nie rozumiem czego tu się wstydzić. Patrząc na to ile osób W KAŻDEJ CHWILI przegląda ten temat, tu powinno być już co najmniej 50 storn samych zdjęć !

 

RUSZCIE SIĘ COŚ LUDZIE !

Jak znajdę coś to MOŻE wstawię ;)

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

To nie jest konkurs piękności. No chyba, że faktycznie dzisiejsza młodzież taka zakompleksiona, przez ten chory system i amerykanizację wszystkiego.

 

Toś prawdę napisał. Na pocieszenie Ci powiem, że ostatni taki temat (chyba ze dwa lata temu zakładany - też robiliśmy co się dało, aby go rozkręcić) upadł o wiele szybciej i miał może 35% tego wzięcia, co ten -- zatem i tak już sukces Efii :)

Link to post
Share on other sites

http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/375375_118201785012199_1328773811_n.jpg

 

 

Dobra, jednak znalazłem w profilu koleżanki :P Ja jestem po lewej (na wszelki wypadek lepiej powiedzieć:P ) Wgl, to powinienem uciąc koleżankę ale macie. %-)

Link to post
Share on other sites

Jakby skasować wszystko posty z komentarzami itd to pewnie było by z 3-4 strony fotek, ahh nawet chyba przesadzam ;-)

Wrzucać foteczki, temat nie jest głupi, można zobaczyć z kim się ma doczynienia na forum.

Link to post
Share on other sites

Admin w Na luzie, nie :o
 
A tak serio, wpadłem do tematu, moje zdjęcie w sumie można było znaleźć niedawno w serwisie, nie rzucam fotkami na lewo i prawo :->
http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/asus-et2300inti-all-in-one/strona/19264.html
Można viewsa nabić, dla leniwych w spoilerze (nieogolony i fota z tostera) :P
 

http://www.benchmark.pl/uploads/backend_img/a/fotki_recenzje/5092_Asus_ET2300/testy_kamerkaM.jpg

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...