Skocz do zawartości

Recommended Posts

A nas pies doprowadzi do nerwicy.
Siedzisz kuźwa coś czytasz, cisza spokój a to coś gdzieś usłyszy, czy kota zobaczy przez okno i kuźwa jak nie zacznie drzeć pyska...
Ostatnio to kuźwa mało łbem w sufit nie zaye...
Albo 3 w nocy i awantura. Można z łóżka kuźwa spać.
Dorobi się łayza że będę jej pysk kneblował na noc, wystarczy że mam żonkę chałasliwą, zresztą wszystko co małe to chyba darciem twarzy nadrabia.
Zaknebluje piesa i pokaże żonie co ja czeka.

  • Lubię to 1
  • Haha 3
Link to post
Share on other sites
5 minut temu, AudiAWX napisał:

Siedzisz kuźwa coś czytasz, cisza spokój a to coś gdzieś usłyszy, czy kota zobaczy przez okno i kuźwa jak nie zacznie drzeć pyska... emoji1787.png

Znam to bardzo dobrze :D 

 

5 minut temu, AudiAWX napisał:

zresztą wszystko co małe to chyba darciem twarzy nadrabia. emoji1787.png

Uważaj bo ja do wysokich też nie należę :P 

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Jest też odpowiednio "utuczona" Mówimy na nią kulka
Po zamontowaniu szafek, ma ogromną potrzebę wejścia do każdej, a przy tym z całej trójki kotek jest najbardziej gadatliwa, więc potrafi iść do łazienki i wydzierać małego ryjka, żeby ją upchnąć do jakiej szafki. Oczywiście najlepiej do tej najwyższej

  • Lubię to 2
Link to post
Share on other sites
6 minut temu, BlackCoffe napisał:

No musi sprawdzić czy dobrze wykonałeś robotę :P A najwyższa jest najlepsza bo to najlepszy punkt obserwacyjny :P 

Moja też jak widzi otwartą szuflade to się tam pakuje. Raz wlazla, ale, że głęboka szuflada to potem był płacz, że wyjść nie może :P Ach te kicie :P 

 

Dzisiaj dostała kawałek szynki z kurczaka ode mnie, jak zjadłą siadła i patrzyła jak jem i miałczała co chwile. Zjadłem to ją wygłaskałem :) 

 

29 minut temu, ALF napisał:

Głaskałbym no i wygląda też w miarę smacznie :wariat:

ALF ile masz żołądków?? :D:D 

  • Haha 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...